lekarz Halina Jakobi-Róż

Laryngolog

Bardzo polecam Panią dr. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia zabiegu usunięcia 3 migdałka . Żadnych komplikacji . Wszystko odbyło się bezpiecznie i szybko, bez narażenia dziecka na jakikolwiek stres. Pani dr jest przemiłą, ciepłą osobą z bardzo dużym doświadczeniem . Byliśmy u wielu laryngologów , ale pierwszy raz spotkaliśmy lekarza , który ma tak dobre podejście do dzieci .

Bardzo polecamy Panią dr, jest bardzo życzliwą i ciepłą osobą, ma świetny kontakt z dziećmi. U córki po wycięciu trzeciego migdała, katar ustąpił odrazu oraz inne dolegliwości również

Bardzo polecam Panią doktor. Zabieg wycięcia 3 migdałka w Pan Medica odbył się w czerwcu. Od samego wejścia bylismy otoczeni opieką. Zespół świetny. Miły, uprzejmy, a przede wszystkim z podejściem do dziecka. Corka była tak zabawiana ze nawet nie czuła strachu i lęku przed zabiegiem. Pani doktor przesympatyczna . Bardzo polecam

Czy wizyta u lekarza powinna trwać 3 minuty? Chyba nie, zwłaszcza, że połowę czasu Pani Doktor spędziła tyłem do mnie obsługując komputer. Badanie wziernikiem obu uszu trwało może 6 sekund. Słuch został zbadany pozytywnie na podstawie... rozmowy. Tympanometri brak. Dramat... Na wizytę w przychodni czekałam 3 tygodnie i był to stracony czas, gdyż w zasadzie niczego się nie dowiedziałam, poza tym że mam się zrelaksować.

Pani doktor jest wyjątkiem wśród lekarzy,, przebyłam z córką długą drogę zanim na nią trafiłam. Mała po zabiegu przesypia spokojnie noce bez bezdechów, jest szczęśliwa bo może wkoncu zacząć normalnie żyć bez sterydów i innych leków. Pani doktor szybko skutecznie pozbyła się problemu, otoczyla nas opieką i poczuciem bezpieczeństwa jakiego oczekiwałam co w dzisiejszych czasach graniczy z cudem. Kontakt telefoniczny to super sprawa dla przestraszonej matki, dziękujemy z całego serca i bardzo polecamy. Pozdrawiamy.

Polecam Panią Doktor, oraz klinikę Chirmed.Doktor przeprowadziła u mojego synka zabieg usuwania migdalkow w sposób szybki i sprawny. Zawsze dostępna pod telefonem i chętna do udzielania odpowiedzi nawet na głupie pytania.Polecam

Pani doktor jest przemiła. Ma świetny kontakt z dziećmi. Niestety na tym koniec miły rzeczy. Zamydliła mi oczy i jeszcze wzięła 100 zł. Nawet recepty nie wypisała. W niczym nie pomogła, wprowadziła niepotrzebny zamęt, podważając opinię innego lekarza. Nie polecam

Pani Doktor wytłumaczyła nam przyczyny chorób naszego synka,a nastepnie fachowo przeprowadziła operację,przyspieszając termin zabiegu,kiedy tylko zwolniło sie miejsce w kolejce oczekujacych.Maciek przestał chorować.DZIĘKUJEMY i POLECAMY!Agata

3 minuty badania i skierowanie na usunięcie migdałków...po co??? Dwóch inny lekarzy nie widziało potrzeby wykonania zabiegu.Córka miała problem z zatokami a migdałki są takie jakie powinny być. I tyle...NIE POLECAM

3 minuty badania i skierowanie na usunięcie migdałków...po co???
I tyle...NIE POLECAM

Parę lat temu chodziłam z wizytą do Pani doktor ze starszym synem,byłam bardzo zadowolona-wszystko cierpliwie mi wytłumaczyła,zabieg przeszedł bez problemów,żadnych powikłań.Tym razem młodszy syn potrzebował jej opieki i tym razem też nie zawiodła.Właśnie wróciłam z wizyty kontrolnej,jestem zachwycona podejściem do małego pacjenta ido rodziców.Minęło tyle lat a Pani doktor się nie zmienia:)POLECAM