dr Halina Karpińska

Bardzo dobry lekarz, z sercem, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego pacjenta.

Niespotykane pełne profesjonalizmu, cierpliwości wsłuchanie się w pacjenta. Kompetencja, uprzejmość, kultura osobista.Polecam wszystkim chorym takiej klasy lekarza.

Bardzo dobry lekarz i zarazem wspaniały człowiek. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Do problemu podchodzi kompleksowo. Uprzejma, miła i sympatyczna pani doktor. Szkoda, że wszyscy nie są tacy jak ona. POLECAM !!!!!

Jedyny taki lekarz, dla którego czas wizyty nie ma znaczenia, wysłucha, zrobi wywiad taki, jaki powinien zrobić każdy lekarz. Wytłumaczy chorobę i metodę leczenia, POLECAM W 100 % !!! Inni lekarze powinni brać przykład od tej Pani !

Inni lekarze powinni brać przykład od tej Pani !

Jestem pod olbrzymim wrażeniem Pani Doktor, jej kompetencji, a przede wszystkim podejścia do pacjenta. Wróciła mi wiara w lekarzy. Bardzo dziękuję.

Najlepszy lekarz internista, z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Konkretna, wszystkie wątpliwości zawsze wyjaśni, wysłucha, doradzi. Do tego zawsze miła i oddana sprawie bez względu na wiek pacjenta. Jestem pod mega wrażeniem! :-)

Wspaniały lekarz, który jest oddany swojemu pacjentowi. Naprawdę polecam

Wspaniały lekarz, który jest oddany swojemu pacjentowi. Naprawdę polecam

polecam serdecznie, lecze sie prywatnie. DENIALNE PANI DOKTOR.

polecam serdecznie, lecze sie prywatnie. DENIALNE PANI DOKTOR.

Z tak LOGICZNIE (to rzadkość u lekarzy) wytłumaczoną przyczyną choroby i sposobu leczenia spotkałam się pierwszy raz. Takie podejście umocniło moją wiarę w prawidłowo postawioną diagnozę oraz szybkie wyleczenie. Gorąco polecam Panią Doktor wszystkim pacjentom !!!!!

Gorąco polecam Panią Doktor wszystkim pacjentom !!!!!

REWELACJA! Uwielbiam dr Karpińską! To prawdziwy fachowiec oraz niesamowicie ciepła i zaangażowana osoba. POLECAM!