dr Halina Karpińska

W pełni profesjonalne podejście, a przy tym pełna ciepła i zrozumienia dla problemów pacjenta Pani Doktor. Szczerze polecam.

Dokładna, uważna, cierpliwa. Poza tymi cechami osobowości oczywiście profesjonalna i skuteczna. Oby każdy lekarz był taki.

Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor, gdyż jest bardzo profesjonalnym lekarzem. Udzieliła mi wiele mądrych rad i kompleksowo podeszła do problemu zdrowotnego.

najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz u jakiego bylam. Cudowna kobieta, która ma powołanie i nie neguje że młodzi ludzie też mogą chorować. Dzięki tej Pani doktor mam pakiet medyczny w Przychodni Medika Polska. Polecam wszystkim. Iwona

Wizyta u Pani Karpinskiej trwa 40min i jest kompleksowa i bardzo profesjonalna! Polecam!

Serdecznie polecam panią doktor! Poświęciła mi dużo czasu, kompetentna, miła, dzięki przepisanym lekarstwom i zalecaniom błyskawicznie wróciłam do zdrowia. Byłam mile zaskoczona, że tak profesjonalnie może wyglądać wizyta w Polsce u lekarza pierwszego kontaktu.

Cudowna Pani doktor, każdemu polecam tę miłą i ciepłą kobietę. Swoją osobą leczy nie tylko ciało ale i duszę człowieka. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego problemu zdrowotnego. Serdecznie polecam.

Ocenę wystawiłem i co tu dodać? Po prostu polecam.

Ocenę wystawiłem i co tu dodać? Po prostu polecam.

Pani Doktor reprezentuje niespotykane już podejście do pacjenta i swojego zawodu. Wielkie wyrazy uznania. Dziękujemy.