lekarz Hanna Lotarska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

W zakresie dermatologii estetycznej po prostu rewelacja. Pełen profesjonalizm! Usługi świadczone kompleksowo przy bardzo życzliwym podejściu do pacjenta. Warto pokonywać 80 km, żeby skorzystać z usług Pani Doktor!!! Bardzo, bardzo, bardzo gorąco polecamy!

Pani Doktor jest naprawdę wspaniała! Miła, uprzejma, odpowiada na każde pytanie, tłumaczy z czym jest problem, jakie będzie leczenie. Jest bardzo pozytywnie nastawiona.

Jeśli chodzi o dermatologię estetyczną - bez zbytniego owijania w bawełnę - uważam, że rewelacja! Kontakt z panią doktor wyśmienity i przede wszystkim profesjonalne podejście do sprawy. Z czystym sumieniem oceniam na 5! POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM!

Pani Doktor jest bardzo miła, kompetentna i odpowiada na wszystkie pytania. Miałam problemy z trądzikiem i dostałam receptę na dwa leki. Byłam nastawiona dość sceptycznie do :kolejnych leków" lecz pomogły i jestem bardzo zadowolona. Serię kosmetyków jakie mi Pani Doktor poleciła też okazały się strzałem w dziesiątkę :) Polecam!

bardzo dobry lekarz,szkoda tylko ,ze trzeba czekac kilka dni nawet na porade prywatna ,ale warto bylo ,bo mi pomogla i jestem naprawde zadowolony .

bardzo dobry dermatolog , pacjentem zajmuje sie kompleksowo leczy nie tylko skore ,jestem zadowolona bo mimo,ze leczenie tradzika trwalo kilka miesiecy wreszcie mam spokoj,a po kilku pilingach nawet blizny mi zginely,polecam !

Pani doktor wyjatkowo troskliwie zajela sie moja coreczka ,wreszcie ustapily zmiany skorne ,ciesze sie ogromnie i dziekuje ,pierwsza dermatolog ktora rozpoznala zakazenie grzybica od kota.polecam ,jest bardzo mila ,ma dobry kontakt z dziecmi . POLECAM !

POLECAM !

Rewelacja . Wszyscy lekarze mogliby być tacy jak Pani Doktor Lotarska. Polecam .

FACHOWO OPISUJE A NAWET POKAZUJE PODOBNE PRZYKŁADY DANEJ CHOROBY W PORADNIKACH! POLECAM! DOBRY LEKARZ!

polecam naprawdę nie zawiodłam się to co pani doktor zrobiła jes na piątkę z plusem