lekarz Hanna Tomczak-Goćwińska

1,7
1,9
1,7
1,6

okropna baba,udawała,że leczy mojego syna,ona i osoby ją otaczające to coś strasznego,w żadnym szpitalu nie spotkałem się z takąobsługą.Pielęgniarki godne swojej pani.Ludzie ktorzy wraz z komuną powinni odejsc.Na zachodzie 2 dni by z takim podejsciem nie pracowała.Okropność.Jak ten dyrektor może trzymać takie osoby

Chodzę do pani doktor z moja 9 miesięczna córeczka i tylko ona potrafi dobrać leki ze mala wyzdrowieje ja do pani doktor nie mam żadnych zastrzeżeń jest bardzo dobrym lekarzem dla mnie godnym polecenia

Odradzam tego lekarza!!! Fatalne podejście do Rodzica oraz dzieci. Spotkałem sie z ową Panią raz i to w zupełności wystarczy. Brak humoru oraz brak profesjonalnego, lekarskiego podejścia do pacjentów to zdecydowanie domena tej Pani. Najzwyczajniej minęła się z powołaniem.

Odradzam tego lekarza!!!
Fatalne podejście do Rodzica oraz dzieci.
Spotkałem sie z ową Panią raz i to w zupełności wystarczy.
Najzwyczajniej minęła się z powołaniem.

nie polecam nikomu tej Pani doktor wszystkie opinie negatywne to prawda wredna chamska zero informacji a jak ktos sie pyta o stan dziecka to ochrzan podejscia do dzieci tez brak

Odradzam jakikolwiek kontakt z tą Panią, wredna, wyniosła i wszystkich traktuje z góry jak coś gorszego. Kompetencja i obsługa na odczepnego. Niby uważa się za WIELKĄ PANIĄ a kultury jej brak.

OKROPNA BABA!!!NIE POLECAM NIKOMU!!WOGÓLE NIE POWINNA BYĆ LEKARZEM!!WREDNA,OPRYSKLIWA,NIEPRZYJEMNA,NIE TŁUMACZY NA CO CHORE JEST DZIECKO...dYREKTOR SZPITALA I HIPOKRATESA JUŻ DAWNO POWINNI JĄ ZWOLNIĆ!!

Po kilku wizytach mam bardzo mieszane uczucia. Pani doktor ma wiedzę i ogólnie zawsze trafnie stwierdzała co jest i przepisywała właściwe leki, mówiąc ile i czego, kiedy dawać. Obsługa jednak katastrofa. Opryskliwa, niemiła, z pogardą traktuje personel pomocniczy w przychodni (aż bolało jak przy ludziach opierniczała panią w rejestracji...że tyle ludzi siedzi przed gabinetem). Na takie osoby zawsze mam metodę, którą stosuję w urzędach: na każdą odzywkę zamiast dać w pysk się uśmiecham i słodzę. U NIEJ NAWET TO ŚREDNIO DZIAŁA! Po kilku minutach takiego traktowania robi się taka 'słodkopierdząca', masz wrażenie, że się uśmiecha a jad jej się z ust toczy. Bardzo ciężko nie wyjść z bardzo złym wrażeniem. Nawet córka się bała. Fachowiec na 4+ , ale kontakt z pacjentem na dwóje na szynach.

polecam za każdym razem wyleczy mojego synka. Jak dla mnie nie ma różnicy czy prywatnie, czy w przychodni wszędzie jest uprzejma i uśmiechnięta. Pozdrowienia dla Pani Doktor

Już nigdy w życiu nie chcę mieć styczności z tą kobietą !! Nie rozumiem jak taki ktoś może być lekarzem i to jeszcze ordynatorem oddziału. Przez tydzień leżałam z dzieckiem w szpitalu i nie dowiedziałam się na co. Na wypisie miałam zapalenie płuc. Codzienna wizyta tej pożal się Boże Pani doktor, kończyła się niczym tzn. ze osłuchała moje dziecko i wychodziła, nie udzielając mi informacji co się dzieje. Nie polecam !!!!!!!!!!

Nie polecam !!!!!!!!!!

nigdy więcej nie mam zamiaru trafić do tego lekarza. nie nie i jeszcze raz nie