lekarz Henryk Dzedzyk

2,9
2,6
2,6

Niestety również nie polecam Pana doktora. Przebieg wizyty przebiegła niekomfortowo dla mnie i w sposób daleki od etycznych. Proszę wybierajcie innego lekarza, jeśli macie taką możliwość.

nie polecam nie polecam i jeszcze raz nie polecam...po za tym ze jest miły i sympatyczny jako lekarz prowadzcy ciążę nie najgorszy..natomiast co do umiejętności potrzebnych do wykonania cięcia cesarskiego niestety tragedia-rutyna .Jesli ktos szanuje swoje zdrowie i życie nie polecam

Dr Dzedzyk uratował moje dziecko gdy trafiłam do niego z bolami w 5. mcu. Od tej pory minęło kilka lat a ja jestem szczęśliwą matką i wciąż chodzę na wizyty do dr. Dzedzyka, jest bardzo uprzejmy i cierpliwy, dokładnie tłumaczy i odpowiada na liczne pytania pacjentek.

Prowadził moją pierwszą ciążę, niby wszystko w porządku, bardzo sympatyczny. Na koniec był jednak zszokowany, że nie zamierzam rodzić w szpitalu, w którym pracuje i potraktował mnie obcesowo. Przy kolejnej wizycie (już po porodzie) postawił niestety błędną diagnozę, chciał przeprowadzać zabieg. Szczegółów nie będę podawała, ponieważ nie są przyjemne. Inny lekarz przepisał leki i szybko przeszło. Nie polecam!

Zdecydowanie nie polecam. Mimo, iż jest bardzo uprzejmy, nie przeprowadził podstawowego wywiadu co wiąże sie z jego niekompetencją.

Szczerze nie polecam! Pan doktor nie zapytał nawet która to ciąża, ani o problemy zdrowotne, które mają wpływ na przebieg ciąży. Szkoda, że rutyna wzięła górę w jego przypadku. Jedno jest pewne komuś takiemu nie zaufam na tyle by powierzyć życie mojego dziecka i moje.

Niestety zgadzam się to nie jest lekarz tylko pazerna świnia. Od początku ciąży ciągnie pieniądze jak nie w przychodni to wysyła na badania do swojego gabinetu. Mówi najpierw że coś jest niepokojącego , jest zagrożona ciąża i trzeba zrobić dodatkowe badania oczywiście u niego prywatnie bagatela w promocji 60zł a potem jest ok i do pracy można wracać chyba że l4 za jedyne 70 Zł za 15 - 20 dni. nic nie mówi tylko martwi coraz bardziej. w miesiącu wyciągnie tak ok 260 zł co to jest dla niego może mało ale dla mnie jest to ogromnie dużo.

Gbur , cham,napisze krótko : jeśli chcecie aby Wasze dziecko przeżyło - STRZEŻCIE SIĘ OD NIEGO!! - źle obliczył mi termin porodu,( pomimo upomnienia ' machnął ' lekceważąco ręką.!! - na USG nie wykrył nieprawidłowości. I tak ' dzięki wspaniałej opiece' temu pseudolekarzowi moje dziecko urodziło się z zapaleniem płuc i jako miesięczny wcześniak :-/. jednym słowem horror .

- na USG nie wykrył nieprawidłowości.

jednym słowem horror .

Prowadził moją pierwszą ciążę na przełomie 1999/2000 r. Gabinet w obskurnym budynku, śmierdzącym kotami. Kosztu wizyty nie pamiętam, ale na tamte czasy był to dla mnie spory wydatek. Wizyta co 2 tygodnie, za każdym razem USG :-/ - po co, nie wiem! Ale na pewno nie dla dobra dziecka. Do tego co wizyta to koszmarny ból podczas badania ginekologicznego - wtedy ja idiotka myślałam, że tak musi boleć w ciąży takie badanie, że to normalne. Na jedenaście dni przed terminem skierował mnie do szpitala, w którym pracował, ponieważ "dziecko jest ...

Na jedenaście dni przed terminem skierował mnie do szpitala, w którym pracował, ponieważ "dziecko jest duże" oraz "mam rozwarcie na 2 palce i pępowina może mi wypaść i dziecko zmarnuję". Młoda, naiwna i głupia - uległam jego namowom. Miałam własne wyobrażenie, jak chciałabym rodzić - wbrew jego zaleceniom ukończyłam szkołę rodzenia. Zgodziłam się jednak na ten szpital w obawie o dziecko no i zaczął się koszmar...
Na chama golenie, lewatywy kupowane za własne pieniądze, kroplówki z oksytocyną, w czasie których nie pozwalano mi wstawać... Efekt zawsze ten sam - obolały odbyt, bolesne pseudoskurcze macicy, zszarpane nerwy i powrót z powrotem na salę. Po siedmiu dniach takiego męczenia powiedziałam do męża, żeby przyjechał i dał łapówkę ordynatorowi, żeby przestali mi wywoływać poród. Wcześniejsza rozmowa z Dzedzykiem na ten temat nie przyniosła żadnego skutku - "jak to? nie chce pani urodzić wcześniej?". Mąż po moim telefonie przyjechał wieczorem i zabrał mnie stamtąd. Próbowali go straszyć, kazali podpisywać mu oświadczenia, że zagrożenie życia i tym podobne bzdury. Nie chcieli mi oddać karty ciąży.
Przyjechałam do domu, uspokoiłam się, wyciszyłam. Poczułam się bezpiecznie. Dwa dni przed terminem akcja porodowa rozpoczęła się samoistnie, nie była tak bolesna, jak te implikowane oksytocyną pseudoskurcze macicy. Pierwszy okres porodu praktycznie przespałam, tak jak doradzono mi w szkole rodzenia. Junior urodził się w szpitalu w Jaworznie po 15 min. bóli partych. Był duży, fakt, 4175 kg, ale urodziłam go bez problemu - tak jak sobie wymarzyłam.
Dzedzykowi nigdy nie zapomnę tych zmarnowanych miesięcy u niego. On taki pseudouprzejmy, a jak tylko poprosiłam go o wystawienie rachunku za wizytę, to wielce się oburzył i tego nie zrobił, mimo, że były to czasy, gdy to można było odliczać od podatku. Pazerny na kasę jest strasznie. W szpitalu mnie olewał - prawie w ogóle się mną nie interesował. Do dziś z mężem śmiejemy się z niego na samo wspomnienie, jak nas oprowadzał po szpitalu i pokazywał łazienkę na porodówce - "niektórzy takiej łazienki w domu nie mają" i późniejszy komentarz mojego męża - "ja to bym się wstydził taką łazienkę komuś zachwalać".
Nie pozdrawiam i nie polecam Pana, Panie Doktorze Dzedzyk.
Była pacjentka Małgorzata z Jaworzna

Kupa chama gbura nie dba o podopieczne jeśli mu nie zapłacą. Odradzam tego lekarza!