lekarz Henryk Dzedzyk

2,9
2,6
2,6

Zawiodłam się na tym lekarzu. Wcześniejszy lekarz prowadzący ginekolog był na każde zawołanie w swoim gabinecie prywatnym jeśli coś się złego działo wystarczyło zadzwonić i był do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Jeśli zadzwonisz do doktora Henryka Dzedzyka w sytuacji kryzysowej usłyszysz awanturę że mu przeszkadzasz w godzinach wolnych. Prowadził moją pierwszą ciążę przez całe 9 miesięcy miałam wpisane w książeczkę tylko 4 wizyty bez konkretnych wpisanych badań przez co miałam problemy w urzędzie przy załatwianiu becikowego. Lekarz tłumaczył to tym że nic złego się nie dzieje żeby więcej tam wpisywać! Odradzam tego lekarza! Jeśli chcecie spokojnie przejść swoją ciążę i ogólnie mieć dobrą opiekę lekarską to nie wybierajcie tego doktora!!! Chodziłam do niego jak i prywatnie tak i do przychodni i bardzo tego żałuję. Więcej już tego błędu nie popełnie

Lekarz Super. Pierwsza Ciąża prowadzona przez innego lekarza- żenada. Zero badań jakichkolwiek oprócz Usg wykonanego 2 razy. Chodzę do przychodni NFZ z drugim dzieckiem i nie płace za nic. Robione od początku ciąży badania i Usg w tym 2 razy Prenatalne za 50 zł w prywatnym gabinecie.Lekarz sam pyta o samopoczucie i tłumaczy objawy dolegliwości o które pytam. Partner uczestniczył nawet na wizycie. Doświadczony, uprzejmy, godny zaufania i polecenia.

Nikomu nie polecam tego lekarza, zarówno w NFZ jak i prywatnie wizyty ekspresowo, prywatny gabinet okropny.Na początku ciąży robił mi cytologię po raz pierwszy, a jak zaczynałam karmić piersią chciał robić USG sutka (oczywiście prywatnie) Jak byłam w ciąży każda wizyta w przychodni aby otrzymać L4 była poprzedzona prywatną. Lekarz nie poznał objawów kolki nerkowej przez co wylądowałam z szpitalu w 38 tyg ciąży w którym zachowywał się jakbym nie była jego pacjentką, zero zainteresowania, zero informacji, w dniu porodu widziałam Go może 5 minut. Nie zleca badań innych niż te wykonywane przez niego również zabiegi które można zrobić na NFZ wykonuje prywatnie w godzinach pracy w szpitalu, USG prenatalne miałam obiecane zawsze że na następnej wizycie. Liczy się kasa a nie zdrowie pacjentki. Nie polecam i już nie skorzystam.

doktor prowadzil moja ciaze z czego na samym poczatku chcial robic zabieg bo nie bilo serce synka w 4 tygodniu na szczescie nie posluchalam doktora i poczekalam az serduszko zaczelo bic. obecnie moj synek ma 2 miesiace urodzilam go przez cesarskie ciecie do ktorego mialam wzkazania lecz wyszlo na to ze pan doktor przez 9 miesiecy nie sluchal co do niego mowie i nie napisal oswiadczenia co do ciecia dlatego tez dwa razy odwiedzilam porodowke na wywolaniu porodu co pociaglo za soba przebicie pecherza zrywanie czopu sluzowego .meczylam sie 15 ...

obecnie moj synek ma 2 miesiace urodzilam go przez cesarskie ciecie do ktorego mialam wzkazania lecz wyszlo na to ze pan doktor przez 9 miesiecy nie sluchal co do niego mowie i nie napisal oswiadczenia co do ciecia dlatego tez dwa razy odwiedzilam porodowke na wywolaniu porodu co pociaglo za soba przebicie pecherza zrywanie czopu sluzowego .meczylam sie 15 godzin po to tylko zeby lekarze zdecydowali sie wkoncu na ciecie.Jestem samotna mama lecz pana doktora to nie ruszalo co miesiac odwiedzalam go w prywatnym gabinecie i placilam za usg i badania. zawidolam sie na doktorze jego mile usposobienie wcale nie idzie w parze z jego kompetencjami . Zdecydowanie zmieniam lekarza

chodziłam do tego lekarza z 10 lat, ale zauważyłam, że poleca te tabletki antykoncepcyjne za które dostaje chyba łapówki, bo mimo, że źle się czułam po cileście to on mówił że tak ma być i nadal mi go przepisywał zamiast dać coś innego

Niestety, ale bardzo zawiodłam się na Panu Doktorze. Byłam jego pacjentką przez 1,5 roku. Zawsze był bardzo miłym i wydawało mi się, że również fachowym lekarzem. Przez cały ten okres staraliśmy się z mężem o dziecko. Pan doktor po roku stwierdził, że to przez PCOS nie mogę zajść w ciąże, więc przeprowadził mi w listopadzie 2010 r. monitoring owulacji, podczas którego okazało się ,że pęcherzyk pękł, więc istnieje duże prawopodobieństwo, że będę w ciąży. 25 listopada trafiiłam do jego prywatnego gabinetu z silnymi bólami podbrzusza i krwawieniem, dostałam skierowania do Szpitala nr 2 w Sosnowcu- tam jego "koledzy" mieli się mną fachowo zająć. Jak się okazało nie zrobili nic, oprócz jednego usg, twierdzili, że chyba pękła mi cysta. Na drugi dzień odwiedził mnie Pan doktor Dzedzyk i z uśmiechem stwierdził, że na szczęćie to nie ciąża pozamaciczna. Przez 5 dni leżałam na oddziale ufając jemu jak i innym lekarzom, że wszystko będzie ok tylko płyn(krew) która znajduje się w mojej jamie brzusznej wyschnie. Po wypisie ze szpitala znowu udałam się do Pana doktora, który wypisał mi L4 na 3 tyg. i kazała odpoczywać. Powiem szczerze, że cały czas źle się czułam i na szczęście mój mąż zabrał mnie do inego lekarza, którego już całym sercem mogę wszystkim polecić- Dr Magnucki z Katowic- to właśnie dzięki niemu żyje! Okazało się bowiem, że od listopada chodziłam z pękniętą ciążą pozamaciczną:( 4 stycznia miałam poważną operację, na szczęście udało się uratować mój jajnik. Przyro mi bardzo, ale odradzam wszystkim Dr Dzedzyka...Powinnam Pana dr i szpital nr 2 w Sosnowcu podać do sądu :(

Dr Dzedzyk jest moim lekarzem od 17 lat i nigdy nie zmienię go na innego.Cudowny człowiek,wyrozumiały,bardzo delikatny i kompetentny.Wspaniały lekarz,przy nim nie czuję się skrępowana, swobodnie można z nim porozmawiać nawet o najtrudniejszych i wstydliwych sprawach.Polecam Go innym kobietom z czystym sumieniem ;)

swobodnie można z nim porozmawiać nawet o najtrudniejszych i
wstydliwych sprawach.Polecam Go innym kobietom z czystym sumieniem ;)

prywatne wizyty wyglądają tak samo, jak te w przychodni w ramach umowy z NFZ, albo nawet gorzej: czeka się długo w kolejce, wizyta jest błyskawiczna: 5-10minut (z usg), wszelkie informacje trzeba od niego wyciągać, nie tłumaczy jasno wyników badań, nie zleca ich zbyt wiele (a przy pierwszej wizycie powinien przecież chcieć poznać stan zdrowia pacjentki). niby dr Dzedzyk jest sympatyczny, ale strasznie zachłanny na pieniądze, zmieniałam lekarza i nigdy nie pozawoliłabym drowi Dzedzykowi prowadzić mojej ewentualnej ciąży.

Lekarzem może jest i dobrym ale strasznie pazernym na kasę za wizytę kasuje 50 zł za USG 60zł a za L4 70zł i to tylko od 9 do 14 dni nie daje więcej zwolnienia.Takie dolegliwości ja bóle brzucha czy pleców dla niego to zwykłe objawy ciąży. Ja się zwijam z bólu w domu, a on mnie do pracy wysyła w chwili gdy nie jestem w stanie wstać z łózka.Miły i sympatyczny i strasznie pazerny.

wszystko czego oczekujemy od lekarza to spełnia polecam chodzę do niego od 10-ciu lat