dr n. med. Hieronim Siwczyński

Internista, Lekarz medycyny pracy

3,6
3,4

Lekarz godny polecenia .Byłem u pana doktora na kolonoskopi. Badanie nie było takie straszne jak myślałem. Pełen profesjonalizm

Lekarz godny polecenia

Chciałbym odradzić wszystkim dr n. med. Hieronima Siwczyńskiego. Zgodzę się, pan doktor chyba nie zna słowa empatia. Na pana doktora trzeba było troszkę poczekać bo się spóźnił. Doktor próbował mnie ośmieszyć wśród personelu – najpierw podczas rejestracji, później podczas badania. Gastroskopia jest bolesnym badaniem i to nie jest wina lekarza, jednak jego komentarze podczas wykonywanego badania były niemiłe. Badanie dało się przeżyć tylko dzięki pani asystent, która mówiła mi co mam robić aby mniej bolało (nawet pielęgniarz okazał się bardziej empatyczny od doktora). Po badaniu doktor usiadł przed komputerem i zaczął wypisywać opis badania, nic mi nie wyjaśniając. Wydawałoby się, że lekarz wykonuje swoją pracę zgodnie ze swym powołaniem – ale to chyba swoista naiwność. Proszę nie oceniać mnie jako hejtera, czy osobę zacietrzewioną - chce tylko opisać faktyczny stan rzeczy i me niemiłe rozczarowanie. Mam nadzieję, że nikt już nie zostanie tak potraktowany przez tego doktora.

Byłam u niego jako gastrologa z objawami notorycznej zgagi- dr określił to jako refluks i zapisał leki. Po 2 tygodniach jestem zdrowa!! A męczyłam się 2 lata!!! Profesjonalista i fachowiec!

Profesjonalista i fachowiec!

Badanie gastroskopii i koloqnoskopii pryeprowadził sprawnie i bezboleśnie. Uprzejmy

chcesz nie wiedzieć, co Tobie dolega - idź do Hieronima

chcesz nie wiedzieć, co Tobie dolega - idź do Hieronima