Hubert Wójtowicz

Miałam okazję zacząć prowadzenie ciąży u dr. Wójtowicza. Rzadko spotyka się osoby pełne entuzjazmu i życzliwe pacjentom. Doktor wysyłał na wszelkie badania bez mrugnięcia okiem. Polecam.

niesamowity lekarz, jak i człowiek co da się odczuć w trakcie rozmowy/wywiadu przed zabiegiem,przyjazne podejście do pacjenta,co sprawia że wszelkie obawy mijają w sekundzie polecam

polecam

Świetny ginekolog, miły, konkretny, bardzo kompetentny. W dodatku zawsze ma czas dla pacjentów i rzeczowo odpowiada na wszystkie ich pytania. Serdecznie polecam

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę w szpitalu na Inflanckiej. Super człowiek i lekarz! Duży plus za poczucie humoru.

W mojej pierwszej ciąży zdarzyło mi się spotkać z dr Wójtowiczem dwa razy. Miałam duże boleści brzucha i pojechałam do szpitala. Przyjął mnie super sympatyczny i kompetentny pan dr. Był delikatny przy badaniu, wszystko dokładnie tłumaczył. Zadawał dodatkowe pytania i słuchał odpowiedzi z czym wielu lekarzy ma jednak problem :) Teraz jestem w drugiej ciąży i będę ją prowadzić państwowo właśnie u dr Wójtowicza. Chętnie polecę właśnie tego lekarza!!

Trafiłam na tego lekarza przypadkowo na Izbie Przyjęć na Inflanckiej.Jestem w 38tc.Doktor miał akurat dyżur.Zrobiono mi ktg.Lekarz mnie zbadał,wszystko wyjaśnił,odpowiedział na moje każde pytanie.Jak mu powiedziałam,że to moja pierwsza ciąża i wiele rzeczy jest dla mnie jeszcze nie zrozumiałych(chodziło o symptomy objawów porodu itp)to doktor powiedział mi,że mam go pytać o wszystko,nawet jeśli coś wyda mi się błachostką.Był bardzo kulturalny,delikatny przy badaniu.Jego młody wygląd i wiek mylnie mogą kogoś dezorientować.Będę rodziła na Inflanckiej i mam nadzieję,że trafię na jego dyżur.Jak będę w drugiej ciąży napewno poprowadzi ja dr Hubert Wójtowicz :) Wspaniały lekarz.Polecam.

Trafiłam na Pana Doktora na Izbie Przyjęć w Szpitalu Inflancka. Mimo, że na pierwszy rzut oka wydaje sie dość młody (patrz wydawało nam się, że jest mało doświadczony - to nasza 2 ciąża więc u kilku lekarzy już byłam)to było to bardzo mylne wrażenie. Pan Doktor mimo nawału pracy na Izbie zachował się bardzo uprzejmie i profesjonalnie. Byłam tylko na KTG, ale wszystko dokładnie wytłumaczył, zbadał, wytłumaczył wątpliwości. Dodatkowo cechuje się wysoką kulturą osobistą. Polecam.

Witam polecam w 100 procentach. Lekarz dusza nie czlowiek dbal cala ciaze zapraszal przed innymi pacjetami jesli nie bylo miejsc walczyl z karzdym zlym wynikiem. Chodzilam nfz a teraz bede prywatnie Pan doktor godny zaufania kulturalny i mily mama Kubusia z marca 2012

mama Kubusia z marca 2012

Zostałam przepisana do Dr. H. Wójtowicza po tym, jak moja gin. prowadząca sama trafiła na porodówkę. Obawiałam się bardzo jak to będzie gdy niemal od połowy ciąży nagle poprowadzi mnie ktoś inny. Niepotrzebnie. Moja 1 wizyta trwała naprawdę długo - dr. nie wypuścił mnie od siebie póki wszystkiego się nie dowiedział. Bywam u Niego raz na miesiąc, zawsze wie co mi dolega, nie pyta o to samo po kilka razy na każdej wizycie. Jest bardzo delikatny przy badaniu, wszystkie dolegliwości wyjaśnia, sposób ich leczenia również. Nie jest obojętny na żadne ...

Moja 1 wizyta trwała naprawdę długo - dr. nie wypuścił mnie od siebie póki wszystkiego się nie dowiedział. Bywam u Niego raz na miesiąc, zawsze wie co mi dolega, nie pyta o to samo po kilka razy na każdej wizycie. Jest bardzo delikatny przy badaniu, wszystkie dolegliwości wyjaśnia, sposób ich leczenia również. Nie jest obojętny na żadne dolegliwości o których mu się powie. To naprawdę wspaniały lekarz który całym sercem oddaje się pacjentkom. Nawet gdy psychicznie nie było najlepiej. Pan Dr. rozmawiał ze mną tak długi i tak miło, że wszystko wróciło do normy:) Wiem, że jak będę znowu w ciąży, NA PEWNO będę ją prowadziła u Dr. Wójtowicza. Życzę wszystkim innym równie kompetentnego, sympatycznego, wrażliwego lekarza.

Super, polecam, nie bede sie rozpisywac, wystarczy poczytac co pisza inni

Super, polecam, nie bede sie rozpisywac, wystarczy poczytac co pisza inni