Hubert Wójtowicz

Dr Hubert Wójtowicz jest świetnym specjalistą. Prowadziłam u niego drugą ciążę na Inflanckiej, obecnie chodze do niego prywatnie do kliniki. Cena tej wityty to 100 zł, ostatnia trwała ponad godzinę czasu. przeprowadził ze mna bardzo dokładny wywaid lekarski, również pomógł mi w leczeniu napadów migreny, a także zrobił bad. ginekologiczne oraz usg (a wszystko to w jednej cenie). dla porównania podkreślę iż ciążę pierwszą prowadziłam w Szpitalu praskim u dr. Grabosza, który tylko wypisuje recepty i sam z siebie nieczego nie powie. zrobi badanie i spadaj na drzewo. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona iż w końcu trafiłam na tak znakomitego lekarza, który zarazem jest kompetentny, wzbudza zaufanie pacjentek oraz poświęca im tyle czasu ile potrzeba. dostałam od niego prywatny nr tel. na wszelki wypadek, jak by się coś działo.
POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Jak do tej pory same plusy. Doskonale tłumaczy wszelkie zagadnienia, charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą . Pan doktor wzbudza ogromne zaufanie i można przy nim spokojnie rozmawiać o nawet najbardziej krępujących pacjentkę szczegółach.Wizyta w gabinecie przebiega bez stresu a po doktorze widać ,że na prawdę jest zaangażowany w pracę i pomaganie w przychodzeniu na świat dzieciaczków.

Takiego lekarza ginekologa jeszcze nigdy nie spotkałam. Żałuję że tylko 2 razy miałam z nim do czynienia. Miły, kompetentny i fachowy - pełen profesjonalizm. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do niego trafię.

Kompetentny lekarz, wspaniały człowiek :) Do Pana Doktora trafiłam 9 lutego z podejrzeniem odchodzenia czopa śluzowego. Pan Doktor ujął mnie swoim podejściem do pacjenta. Szczegółowo odpowiadał na moje pytania, ciepłym zachowaniem oswajał strach. Optymizmem napawa mnie fakt, że mamy takich lekarzy.

Kompetentny lekarz, wspaniały człowiek :)

Doktor wprawdzie miły, ale lekceważący wszelkie dolegliwości wykraczające ponad odejście ód czy silne skurcze rodzącej. Zupełny brak wiedzy, bardzo niedelikatny przy badaniu.Zresztą personel szpitala też raczej patrzy na niego z przymrużeniem oka.