dr Iga Kasner-Krupa

ja osobiście nie polecam,chodziłam całą ciąże do niej i nie jestem zbyt zadowolona,dokładnie badań nie robi,fakt jest miła ale nie na tym wizyta polega,osobiscie nie polecam

Nie mam żadnych zastrzeżeń, pani doktor ma dobre podejście do pacjentów, konkretna.

Wszystko ok, pani doktor jest dość prędka, więc pacjentki chcące sobie pogadać tutaj nie znajdą konfesjonału. Jest kompetentna, wyjaśnia wszstko. Polecam

Jak tylko pojawia sie problem, zalicz porazkę. o mały włos przez nią nie straciłam życia. Straciłam dwoje dzieci:(((