Igor Żukowiec

3,4

Nie rozumiem niepochlebnych opinii. Zniszczył kilka zębów, bral podwójnie za partactwo... ja bym nie poszła po raz enty do lekarza który tak leczy. Chyba ze to jakaś odmiana masichizmu.dla mnie pan doktor to najwyższa klasa profesjonalizmu. Nie wiem co ma do rzeczy pochdzenie, a pan doktor wspaniale włada językiem polskim i ktoś kto ma podobnie zrozumie wszystko co pan doktor powie. Ja nie miałam najmniejszych problemów. Gorąco polecam tym którym na stanie uzębienia naprawdę zależy.

Ktoś widzę wystawił kilka komentarzy jednego dnia i zepsuł opinię o tym dentyście. WEŹCIE POD UWAGĘ TEN TANI CHWYT! Mi p.Igor pozwolił się przełamać, bo panicznie bałem się dentysty, a zęby przez to mam w opłakanym stanie. Teraz idzie ku lepszemu. Jestem na razie po kilkunastu wizytach. Mi pomaga. Było kanałowe, było usuwanie kamienia, nadbudowa z włókna szklanego. Dwa usunięcia zębów - zrobione tak, że po powrocie do domu nie potrzebne były nawet środki przeciwbólowe! Oczywiście zabiegi poprzedzone zdjęciem RTG na miejscu. Doktor jest konkretny i nie traci czasu. Ceny jak wszędzie. Terminy też. Po kilkunastu wizytach wciąż polecam!

Pan Doktor został polecony mi przez znajomych i nigdy nie pożałuje, ze się do niego wybrałam. Pełen profesjonalizm. Już nie jeden raz mi pomógł w nagłej sytuacji. Zawsze dostaje konkretna informacje o stanie moich zębów oraz wiem jakie kroki mam podejmować w przyszłości abhbtakich problemów unikać. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Nie dopuszczam do swoego uzebienia nikogo innego.Świetny ,profesjonalny i bardzo dokładny co widać juz nawet po ruchach ; robi najcięższe zabiegi bezboleśnie i otacza opieka równiez po zabiegu ...dojeżdzam do niego z Poznania (ale warto) jesli tylko ma czas bo ma wielu pacientów i trzeba się umawiać z wyprzedzeniem .Michał

Świetny specjalista, którego mogę polecić każdemu! Szybko zdiagnozował i rozwiązał doskwierający mi problem, oczywiście bezboleśnie. Dodatkowo dokonał bardzo szczegółowej analizy wszystkich ubytków i problemów z ząbkami przedstawiając dokładny plan leczenia rozłożony na czynniki pierwsze, które mnie czeka. To wszystko przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Szczerze polecam!

Zdecydowanie polecam, Pan Doktor jest profesjonalistą, miłym rozmówcą, patrzy na problemy uzębienia całościowo, zastanawia się, doradza, szuka. Jego doświadczenie, wiedza, kompetencja i chęć pomocy pacjentowi spowodowały, iż jestem obecnie w trakcie leczenia, które powinnam podjąć dawno temu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Doktor cierpliwie i w sposób zrozumiały wytłumaczył mi z czego wynika mój problem z zębami oraz jak należy przeciwdziałać dalszemu pogorszeniu sytuacji. Doktor jest również bardzo uprzejmy i przyjemny w kontakcie, na pewno wybiorę się na kolejną wizytę.

Bardzo dobry lekarz,miałam u niego robione leczenie kanałowe pod mikroskopem.poswiecil czas na dokladne wytlumaczenie co mi dolega i jakie powinno byc dalsze postępowanie. Po prostu dobry fachowiec,a w dodatku sympatyczny. A najwazniejsze ze cale leczenie było bezbolesne.

Na codzień mieszkam w Poznaniu, a do Pana doktora specjalnie na wizytę przyjeżdżam do Koszalina:) Bardzo konkretny, ciepły i wyrozumiały. Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, a przede wszystkim miła atmosfera. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora!!!!

Wizyta przebiegała bardzo rzeczowo i sprawnie. Uzyskałam wiele szczegółów, Pan doktor rozwiał wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie! Bardzo dziękuje i wiem, że na pewno wrócę na kolejną wizytę.