Igor Żukowiec

Bardzo dobry lekarz,miałam u niego robione leczenie kanałowe pod mikroskopem.poswiecil czas na dokladne wytlumaczenie co mi dolega i jakie powinno byc dalsze postępowanie. Po prostu dobry fachowiec,a w dodatku sympatyczny. A najwazniejsze ze cale leczenie było bezbolesne.

Specjalista w swoim zawodzie . W moim przypadku komplikacje związane z wizytami u innych stomatologów zakończyły się pełną naprawą niepoprawnie wykonanych zabiegów. Lekarz , stomatolog - człowiek przede wszystkim rzeczowo , jasno przedstawiający sytuację - konkret . Godny polecenia .

Doktor jest kompetentnym i dobrym fachowcem.nigdy mnie nie zawiódł,jeżeli coś się dzieje zawsze znajduje czas,mimo umowionych pacjentów.te wystawione tutaj negatywne opinie są bzdurne,w dodatku wszystkie napisane tak samo..ja osobiście doktora bardzo polecam!

To oszust ma tam swója pseudo asystentka ilone obydwoje to jacyś nic nie wiedzacy zniszczył mi trzy tylnie żeby źle przeleczone kanałowe , nieszczelne plomby. Szczerze nie polecam

Odradzam tego pseudo dentyste wizyty u niego to istny koszmar narobił mi takich zapalen w dziaslach

Pan bardzo nie miły i bardzo niedelikatny plomby po dwóch tygodniach wypadły ogólnie tylko dla wytrwałych jak ktoś ma słabe nerwy to nie polecam bo strata pieniędzy

niestety mierzy jakość swoją miarą , która dla pacjenta jest o wiele wyższa. Prace wykonuje niedokładnie do czego nie potrafi się przyznać pacjentowi wciskając kłamstwo, że jest dobrze . Brak honoru , ambicji oby zwinąć kasę i niech pacjent spada . Niestety to nie on się męczy , choć powinien poczuć jak dobrze jest mieć w ustach zrobione korony za grube i w dodatku w odmiennym układzie od zębów przeciwstawnych w zgryzie. Jakby nie mógł gryźć , zamknąć ust bolała by go głowa od bólu stawu to ciekawe czy też by tak kłamał jak obecnei że wykonane korony sa dobre i dobrze dopasowane.

Ja byłam u niego robiłam implanty nie dość że źle zrobione , nie w kolorze , zapalenia i trzeba podwójnie płacić , bo Pan doktor kasę bierze ,Ale naprawić szkodę to już rączki umywa. Zero honoru i pozostawienie pacjenta z czymś takim i tyle pieniędzy w błoto. Bym.wiedziała w życiu bym do niego nie poszła. Pozdrawiam okaleczonych przez takich partaczy

Ktoś widzę wystawił kilka komentarzy jednego dnia i zepsuł opinię o tym dentyście. WEŹCIE POD UWAGĘ TEN TANI CHWYT! Mi p.Igor pozwolił się przełamać, bo panicznie bałem się dentysty, a zęby przez to mam w opłakanym stanie. Teraz idzie ku lepszemu. Jestem na razie po kilkunastu wizytach. Mi pomaga. Było kanałowe, było usuwanie kamienia, nadbudowa z włókna szklanego. Dwa usunięcia zębów - zrobione tak, że po powrocie do domu nie potrzebne były nawet środki przeciwbólowe! Oczywiście zabiegi poprzedzone zdjęciem RTG na miejscu. Doktor jest konkretny i nie traci czasu. Ceny jak wszędzie. Terminy też. Po kilkunastu wizytach wciąż polecam!

Oszust radzę unikać szerokim łukiem mnie oszukał i źle wykonał pracę za wszystko każe płacić podwójnie. Nie polecam!