Lekarze Internista Biała Podlaska

lekarz Katarzyna Niewęgłowska

ulica Terebelska
21-500 Biała Podlaska

Pani dr.bardzo profesjonalna i kompetentna.To wspaniały specjalista i wybitny fachowiec,jest przy tym miła i sympatyczna osoba,która tworzy przyjazna atmosferę w gabinecie.Wizytyzawsze

lekarz Katarzyna Jędrzejkiewicz

Kolejowa 15
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor dokładnie zapoznała się z dostarczoną przeze mnie dokumentacją, przeprowadziła szeroki wywiad, przejrzała pozostałe dokumenty dotyczące chorób towarzyszących. Wytłumaczyła istotę choroby i jej leczenie. Bardzo uprzejma, łatwo nawiązująca kontakt. Godna polecenia. Renold K.
Opinia dodana przez: Renold

lekarz Abdulhakim Moqbil

Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej Podlaskiej
21-500 Biała Podlaska

Bardzo zaangażowany poświęca dużo czasu pamiętam. Jak również wykonuje swoje obowiązki sumiennie. I z pełni zaangażowaniem.

lekarz Krystyna Pucer-Świentuchowska

Lekarz rodzinny, Internista

gen. Hallera 9a
21-500 Biała Podlaska

piątka to za mało. Dziękuję Pani doktor!

lekarz Agnieszka Tryniecka

21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor uratowała mi życie stawiając właściwą diagnozę, gdy inni lekarze zbagatelizowali moje dolegliwości i wyniki! Podjęte zostało właściwe leczenie, które teraz kontynuują lekarze specjaliści.

lekarz Krzysztof Rożen

Biała Podlaska

Ten lekarz zajmował się w domu moją mamą - przychodził z poradni paliatywnej. Jest bardzo dobrym lekarzem i tylko dzięki niemu przetrwaliśmy czas umierania mamy, wszystko tłumaczył, był bardzo miły i uczynny. Po wypisaniu aktu zgonu przebadał zestresowanego tatę. Nie zauważyłam u niego zadufania w sobie o którym ktoś pisał. Zostawił mi numer kom i wiedziałam, że jakby co, to mogę dzwonić. Dla mnie to wspaniały lekarz i wszystkim życzę, ...
Opinia dodana przez: egipcjanka

lekarz Danuta Zawistowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ul. Warszawska 19/10
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz. Nie ogranicza czasu wizyty, cierpliwie, bez pośpiechu tłumaczy, serdeczny kontakt z pacjentem.

lekarz Anna Lewandowska

ulica Zamkowa 1A/27
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor Lewandowska jest doskonalym lekarzem jest miła serdeczna i wszystko dobrze wyjaśni gdy są jakieś wątpliwości. Polecam.

lekarz Jan Hałabuda

ulica Spółdzielcza 2/20
21-500 Biała Podlaska

Bardzo kompetentny lekarz, doświadczony, chcę pomóc pacjentowi. Skuteczny zna się na tym co robi. Polecam!!

lekarz Czesław Sudewicz

Reumatolog, Internista

Bartoszewicza 28
21-500 Biała Podlaska

Traktuje pacjentów za nic uważa się za super lekarza A w rzeczywistości miernota lekarska pacjenta z nowotworem niechodzacego z trudnościami oddechowhmi wypisuję do domu gdzie lekarze przyjmujący na sor stwierdzają konieczność podania krwi i pozostawienie do leczenia szpitalnego nie polecam tego lekarza nikomu

lekarz Mieczysław Orzeł

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

Wyrażam głębokie rozczarowanie sposobem, w jaki zostałam potraktowana podczas mojej wizyty. Pomimo kluczowego wskazania w skierowaniu do endokrynologa dotyczącego konieczności uwzględnienia dokumentacji medycznej z uwagi na złożony charakter mojego przypadku, lekarz wykazał się całkowitym brakiem zainteresowania moją sytuacją. Wygląda na to, że przypadki wymagające większej uwagi i zaangażowania przechodzą poza kompetencje Pana Doktora, jednakże to w żadnym wypadku nie usprawiedliwia braku szacunku oraz zaniedbania w procesie diagnostycznym. Byłam traktowana jak ...

lekarz Sławomir Łazuka

Internista, Lekarz rodzinny

21-500 Biała Podlaska

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Ireneusz Pracoń

Internista, Endokrynolog

ulica Spółdzielcza 2/20
21-500 Biała Podlaska

Za dwie minuty poświęconego mi czasu zapłaciłam 250 zł. Obserwując wchodzące i wychodzące osoby zauważyłam , że za 20 minut pracy po 250 zł zostawiliśmy w gabinecie 2500 zł. Pozostawiam do zastanowienia się.

lekarz Elżbieta Pietras

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Sidorska 99/35
21-500 Biała Podlaska

Zostałam bardzo źle potraktowana przez Panią Doktor Pietras w gabinecie na pogotowiu. Pani Doktor była dla mnie nieżyczliwa, nieprzyjemna i niemiła. Na moje pytania odpowiadała bardzo nieuprzejmie i z ironią. Jestem bardzo niezadowolona z tego jak Ta Pani mnie potraktowała. Nie chcę się już nigdy więcej leczyć u tej Pani. Zyskała sobie u mnie bardzo negatywną opinie przez swoje zachowanie.
Opinia dodana przez: Gosc

lekarz Beata Samociuk