Internista Biała Podlaska

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Bioredia
ul. Jana Pawła II 141
Biała Podlaska

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

ulica Terebelska 67 B
21-500 Biała Podlaska

Byłem pierwszy raz, jestem bardzo zadowolony. Zostałem bardzo przyjemnie i fachowo obsłużony, zapoznałem się z moją chorobą i przebiegiem leczenia. Polecę panią doktor znajomym.

gen. Hallera 9a
21-500 Biała Podlaska

piątka to za mało. Dziękuję Pani doktor!

Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej Podlaskiej
Warszawska 20
21-500 Biała Podlaska

Przychodząc na wizytę do Pani doktor czuje się, ze człowiek jest w dobrych „rękach”! Kompetentna, godna zaufania, empatyczna i w pełni profesjonalna! Widać, ze to lekarz z powołania. Szkoda tylko, ze numerki do Pani dr rozchodzą się tak szybko, ale z drugiej strony - nic dziwnego! Najwyższe noty!
Opinia dodana przez: Dorota

Biała Podlaska

Ten lekarz zajmował się w domu moją mamą - przychodził z poradni paliatywnej. Jest bardzo dobrym lekarzem i tylko dzięki niemu przetrwaliśmy czas umierania mamy, wszystko tłumaczył, był bardzo miły i uczynny. Po wypisaniu aktu zgonu przebadał zestresowanego tatę. Nie zauważyłam u niego zadufania w sobie o którym ktoś pisał. Zostawił mi numer kom i wiedziałam, że jakby co, to mogę dzwonić. Dla mnie to wspaniały lekarz i wszystkim życzę, ...
Opinia dodana przez: egipcjanka

ulica Zamkowa 1A/27
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor Lewandowska jest doskonalym lekarzem jest miła serdeczna i wszystko dobrze wyjaśni gdy są jakieś wątpliwości. Polecam.

Bartoszewicza 28
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za okazaną mnie pomoc.Jest Pan lekarzem, którego polecam osobom chorym, cierpiącym. Inteligencja, wyrozumiałość, życzliwość. Pan doktor jest kompetentny. Wzbudza zaufanie. Bardzo, bardzo dziękuję.
Bożena Sokołowska

lekarz Mieczysław Orzeł

Kardiolog, Internista

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

pomagał mi w ciąży z tarczycą i jestem zadowolona, udzielał informacji, lecz ogólnie nie jest zbyt rozgadany. skupia sie na pacjencie
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Elżbieta Pietras

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Sidorska 99/35
21-500 Biała Podlaska

Zostałam bardzo źle potraktowana przez Panią Doktor Pietras w gabinecie na pogotowiu. Pani Doktor była dla mnie nieżyczliwa, nieprzyjemna i niemiła. Na moje pytania odpowiadała bardzo nieuprzejmie i z ironią. Jestem bardzo niezadowolona z tego jak Ta Pani mnie potraktowała. Nie chcę się już nigdy więcej leczyć u tej Pani. Zyskała sobie u mnie bardzo negatywną opinie przez swoje zachowanie.
Opinia dodana przez: Gosc

lekarz Sławomir Łazuka

Lekarz rodzinny, Internista

Warszawska 20
21-500 Biała Podlaska

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

Interniści w Białej Podlaskiej