Internista Biała Podlaska

lekarz Agnieszka Tryniecka

Internista

Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej Podlaskiej
Warszawska 20
21-500 Biała Podlaska

Przychodząc na wizytę do Pani doktor czuje się, ze człowiek jest w dobrych „rękach”! Kompetentna, godna zaufania, empatyczna i w pełni profesjonalna! Widać, ze to lekarz z powołania. Szkoda tylko, ze numerki do Pani dr rozchodzą się tak szybko, ale z drugiej strony - nic dziwnego! Najwyższe noty!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Krzysztof Rożen

Internista

Biała Podlaska

Ten lekarz zajmował się w domu moją mamą - przychodził z poradni paliatywnej. Jest bardzo dobrym lekarzem i tylko dzięki niemu przetrwaliśmy czas umierania mamy, wszystko tłumaczył, był bardzo miły i uczynny. Po wypisaniu aktu zgonu przebadał zestresowanego tatę. Nie zauważyłam u niego zadufania w sobie o którym ktoś pisał. Zostawił mi numer kom i wiedziałam, że jakby co, to mogę dzwonić. Dla mnie to wspaniały lekarz i wszystkim życzę, ...
Opinia dodana przez: egipcjanka

lekarz Czesław Sudewicz

Reumatolog, Internista

Bartoszewicza 28
21-500 Biała Podlaska

Traktuje pacjentów za nic uważa się za super lekarza A w rzeczywistości miernota lekarska pacjenta z nowotworem niechodzacego z trudnościami oddechowhmi wypisuję do domu gdzie lekarze przyjmujący na sor stwierdzają konieczność podania krwi i pozostawienie do leczenia szpitalnego nie polecam tego lekarza nikomu

lekarz Mieczysław Orzeł

Kardiolog, Internista

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

pomagał mi w ciąży z tarczycą i jestem zadowolona, udzielał informacji, lecz ogólnie nie jest zbyt rozgadany. skupia sie na pacjencie
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Krystyna Pucer-Świentuchowska

gen. Hallera 9a
21-500 Biała Podlaska

piątka to za mało. Dziękuję Pani doktor!

lekarz Anna Lewandowska

Gastrolog, Internista

ulica Zamkowa 1A/27
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor Lewandowska jest doskonalym lekarzem jest miła serdeczna i wszystko dobrze wyjaśni gdy są jakieś wątpliwości. Polecam.

lekarz Sławomir Łazuka

Warszawska 20
21-500 Biała Podlaska

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lek. med. Marcin Sowiński

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Bioredia
ul. Jana Pawła II 141
Biała Podlaska

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lekarz Katarzyna Niewęgłowska

Gastrolog, Internista

ulica Terebelska 67 B
21-500 Biała Podlaska

Byłem pierwszy raz, jestem bardzo zadowolony. Zostałem bardzo przyjemnie i fachowo obsłużony, zapoznałem się z moją chorobą i przebiegiem leczenia. Polecę panią doktor znajomym.

lekarz Elżbieta Pietras

ulica Sidorska 99/35
21-500 Biała Podlaska

Zostałam bardzo źle potraktowana przez Panią Doktor Pietras w gabinecie na pogotowiu. Pani Doktor była dla mnie nieżyczliwa, nieprzyjemna i niemiła. Na moje pytania odpowiadała bardzo nieuprzejmie i z ironią. Jestem bardzo niezadowolona z tego jak Ta Pani mnie potraktowała. Nie chcę się już nigdy więcej leczyć u tej Pani. Zyskała sobie u mnie bardzo negatywną opinie przez swoje zachowanie.
Opinia dodana przez: Gosc

Interniści w Białej Podlaskiej