Internista Chorzów

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Nie polecam tego lekarza. Jest protekcjonalny, nieuprzejmy, bada powierzchownie. Na biurku pana doktora widac historie choroby innego pacjenta. (Chyba nie slyszal o RODO).Nigdy w zyciu nie skorzystam z jego porady, ktora zreszta oceniam jako niedokladna, powierzchowna. Zdala od takiego lekarza trzeba sie trzymac.
Opinia dodana przez: Oburzony

dr n. med. Joanna Ścieszka

USG, Internista

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Pani docent Ścieszka sprawiła na mnie wrażenie osoby o sporej wiedzy. W podejściu do ludzi jest rygorystyczna i sztuczna. Cechuje Ją brak elastyczności i miękkości. Co do uprzejmości, mogłaby być raczej lekarzem wojskowym, bo tam stawianie na baczność i saluty to normalność, a wydawanie ostrych rozkazów i rzucanie bezpardonowych określeń nie dziwi.
Wizyty na salach chorych to doprawdy ponury kabaret z zamierzchłej przeszłości. W Oddziele Pani docent panuje wojskowy dryl. ...
Opinia dodana przez: pacjentka
Świetny specjalista, lekarz z powołania,
umie słuchać dobrze doradzić
gorąco polecam
Opinia dodana przez: broniaBRONIA

lekarz Violeta Jurczyk-Stanisławska

Internista

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Mile zostałem zaskoczony, kiedy po 2 latach leczenia u różnych lekarzy, dopiero Pani doktor potrafiła dobrać mi odpowiednie leki. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczny. Mój ogólny stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Jest osobą niezwykle kompetentną.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Barbara Tabin

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.
Młodzieżowa 33
41-500 Chorzów

Niepolecam!!! Zawsze spoźniona (, chyba polityka (radna m. Chorzow) przysłoniła jej to do czego zastała powołana. Nie uzyskacie także jakichkolwiek skierowań na badania, bo za drogie, niepotrzebne itd. Odczuwa się u niej wrażenie, że najważniejsze, aby kasa z NFZ na pacjenta spłynęła(właścicielka przychodni), a reszta się już nie liczy (czyt. zdrowie pacjenta)
UNIKAĆ!!!
Opinia dodana przez: ona

dr n. med. Szymon Dworniczak

Pulmonolog, Internista

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Lekarz z powołania i 100% kompetentny , wiedza , wysoka kultura osobista i zaangażowanie to cechy które określają Dr. Szymona Dworniczaka jego praca to nowe standardy w naszej medycynie .
Polecam z pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Danuta Korczyńsk-Sowińska

Internista

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Popieram poprzednią opinię w 100%. Nie polecam nawet największemu wrogowi. Gburowata, niemiła, i można pisać dużo...

lekarz Joanna Grzyb

Kardiolog, Internista

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Janusz Milejski

Kardiolog, Internista

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Jolanta Kudzelka

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ Przychodnia "Na Trzynieckiej"
Trzyniecka 5/13-14
41-506 Chorzów

To najlepszy lekarz jakiego znam a poznałem ich baaaardzo wielu i żaden nie dorównywał jej do pięt pod względem wiedzy medycznej i kompetencji.
Polecam.
Mariusz