Internista Chorzów

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Mile zostałem zaskoczony, kiedy po 2 latach leczenia u różnych lekarzy, dopiero Pani doktor potrafiła dobrać mi odpowiednie leki. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczny. Mój ogólny stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Jest osobą niezwykle kompetentną.
Opinia dodana przez: Marek

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Jolanta Kudzelka

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ Przychodnia "Na Trzynieckiej"
Trzyniecka 5/13-14
41-506 Chorzów

To najlepszy lekarz jakiego znam a poznałem ich baaaardzo wielu i żaden nie dorównywał jej do pięt pod względem wiedzy medycznej i kompetencji.
Polecam.
Mariusz
Opinia dodana przez: Mariusz Bauer

ulica Katowicka 74
41-500 Chorzów

Konkretny, uprzejmy lekarz...doktor szuka przyczyny schorzenia, kieruje na dodatkowe badania, widać zainteresowanie pacjentem.

WEISS KLINIK
ulica Wiejska 4
41-500 Chorzów

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

ulica Katowicka 74
41-500 Chorzów

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy!
Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.
Opinia dodana przez: Bożena

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Podlecka-Koszyk
pl. Powstańców Śląskich 1
41-500 Chorzów

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

NZOZ Diab-Med Sp. z o. o.
ul. Józefa Ryszki 10
41-500 Chorzów

Mila , uprzejma,dobry fachowiec i dobry czlowiek. Bardzo pomogla mnie po zabiegu w dniu wczorajszym i dzisiejszym w klinice jednego dnia w Katowicach ul.A. Mickiewicza9. Dziekuje. Sosnowiec 25 listopad 2017

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Wspaniały lekarz, miły, taktowny, niezwykle uprzejmy. Bardzo kompetentny i godny polecenia. Tłumaczy i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.

Interniści w Chorzowie