Lekarze Internista Chorzów

lekarz Agnieszka Kędzia

NZOZ LABOMED
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

U Pani Doktor Agnieszki Kędzi leczę się od 4 lat. Mogę się o niej wypowiadać wyłącznie w superlatywach. Reprezentuje unikalne połączenie wiedzy i kompetencji lekarskiej z bardzo życzliwym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Magdalena Włoch-Targońska

Severux
Katowicka 157
41-500 Chorzów

Witam . chciałam przekonać wszystkich niezdecydowanych do wizyty u pani doktor.Mialam ogromne bóle stawów i mięśni, byłam u wielu lekarzy nikt nie potrafił mi pomóc ani ortopeda ani neurolog , internista i wielu innych ,aż trafiłam na panią doktor zleciła szereg badań, i wkońcu diagnoza - fibromialgia - . Już po dwóch wizytach stwierdziłam ,że jest to doktor przez duże D , posiada ogromne wiadomości medyczne w każdej dziedzinie ,przekonałam ...
Opinia dodana przez: irena

lekarz Joanna Grzyb

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Wojciech Ficek

41-500 Chorzów

Wspaniały lekarz, miły, taktowny, niezwykle uprzejmy. Bardzo kompetentny i godny polecenia. Tłumaczy i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.

lekarz Joanna Kociszewska

Ks.Władysława Opolskiego 11/110
41-500 Chorzów

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego byłam, a nachodziłam się już sporo. Jest pełna empatii i zrozumienia. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, nie pogania. Chętnie i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Co najważniejsze, podchodzi do choroby z wielu możliwych stron, szuka przyczyny aż do skutku nawet jeśli jest to rzadki przypadek. Nie bagatelizuje nawet najmniejszego objawu. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za leczenie i życzyłabym sobie, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Ł

lekarz Jarosław Pędras

WEISS KLINIK
ulica Wiejska 4
41-500 Chorzów

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Bogusława Sarna-Biedak

Internista, Diabetolog

NZOZ Diab-Med Sp. z o. o.
ul. Józefa Ryszki 10
41-500 Chorzów

Mila , uprzejma,dobry fachowiec i dobry czlowiek. Bardzo pomogla mnie po zabiegu w dniu wczorajszym i dzisiejszym w klinice jednego dnia w Katowicach ul.A. Mickiewicza9. Dziekuje. Sosnowiec 25 listopad 2017

lekarz Anna Wilczek-Grzesiewska

NZOZ LABOMED
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

bardzo dobry lekarz ,cierpliwy bardzo duża wiedza o bardzo dużych kompetencjach poświęcający dużo czasu pacjentowi godny polecenia

lekarz Artur Chwalba

41-500 Chorzów

Bardzo uprzejmy, kompetentny, posiadający intuicję co do diagnozy. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć postawioną diagnozę, zastosowane leczenie. Gorąco polecam...
Opinia dodana przez: Ignacy

lekarz Agata Fenger

ulica Katowicka 74
41-500 Chorzów

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy! Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Janusz Milejski

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Tomasz Stęchły

Internista, Endokrynolog

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agnieszka Szczucka-Pistelok

41-500 Chorzów

Pani Doktor łamie standardy polskiej służby zdrowia. Kompetentna,bardzo zaangażowana,w zapracowanym dniu zawsze znajduje czas dla pacjenta. Widac, ze Człowiek i jego samopoczucie,również psychiczne,jest dla Niej bardzo ważne. Pani Doktor, bardzo dziekuje.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Mariusz Witold Papierniak

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Podlecka-Koszyk
pl. Powstańców Śląskich 1
41-500 Chorzów

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Jolanta Kudzelka

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ Przychodnia "Na Trzynieckiej"
Trzyniecka 5/13-14
41-506 Chorzów

To najlepszy lekarz jakiego znam a poznałem ich baaaardzo wielu i żaden nie dorównywał jej do pięt pod względem wiedzy medycznej i kompetencji. Polecam. Mariusz
Opinia dodana przez: Mariusz Bauer

lekarz Hanna Siatkowska

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Bardzo dobry lekarz, do tego życzliwy i kompetentny. Szuka rozwiązania problemu, kieruje na potrzebne badania, jest spokojna i przyjazna. 100% polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Joanna Maciejewska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DIAB SERWIS S.C. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Ryszki 57
41-500 Chorzów

Leczę się u p. Doktor od 8 lat wspaniały lekarz zawsze mi doradzi gdy coś potrzebuje zapytać odpowie na każde moje pytanie nigdy mi nie odmawia. Jako pacjent polecam p. Doktor i jak sobie i innym życzę dużo zdrowia i zapraszam na wizyty do pani doktor chodzę w Chorzowie na ryszki57

lekarz Maria Świerkot

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia ;oby takich lekarzy było wielu a najlepiej wszyscy.Miałam okazje się o tym przekonać gdy to właśnie pani doktor zauważyła u mnie zmiany tarczycowe/a jest diabetologiem a nie endokrynologiem/ a lekarz rodzinny sprawę zbagatelizował i opóżnił.Takie zmiany kompetentny lekarz może stwierdzić nawet manualnie.I chwała takim lekarzom.
Opinia dodana przez: Hilaria Baran

lekarz Piotr Hasiński

ulica Gałeczki 22/1
41-500 Chorzów

Lekarz którego można sobie tylko wymarzyć. Ufam doktorowi bezgranicznie. Cudowny, empatyczny i oddany człowiek o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i ogromnym sercu dla pacjenta.. Z całego serca polecam pana doktora bo zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Zarębska

Internista, Reumatolog

NZOZ Przychodnia Lekarska "Przychodnia"
ulica Majętnego 14
41-500 Chorzów

Witam serdecznie z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor od jakiegoś czasu borykałem się z kolanami, kilkanaście wizyty u lekarzy i żaden nie umiał zdjagnozowac problemu i postawić prawidłowej diagnozy Wystarczyła jedna wizyta by p Doktor bez problemu zdjagnozowala chorobę i rozpoczęła odpowiednie leczenie duże uznanie i wyrazy szacunku dla p Doktor naprawdę specjalista pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krzysztof