2,9
2,5
2,8
2,6
2,7

Niestety Pan doktor bardzo nieuprzejmy, niemiły, narcystyczny.W gabinecie spędziłam może 2 minuty, ponieważ stwierdził, że nie ma zamiaru dyskutować ze mną. Po prostu mam wrażenie że rozmawia tylko ze spolegliwymi pacjentami. Nie polecam, tym bardziej, że gdzie złożyć skargę na traktowanie pacjentów skoro Pan doktor jest kierownikiem przychodni...

Tragedia. Dostałam receptę z danymi poprzedniego, pacjenta. Nie slucha co się do niego mówi. Zestaw leków zawsze ten sam wydrukowany w ilościach hurtowych otrzymuje kazdy pacjent. Nieuprzejmy to delikatne określenie

Nieuprzejmy to delikatne określenie

Nie polecam tego lekarza. Jest protekcjonalny, nieuprzejmy, bada powierzchownie. Na biurku pana doktora widac historie choroby innego pacjenta. (Chyba nie slyszal o RODO).Nigdy w zyciu nie skorzystam z jego porady, ktora zreszta oceniam jako niedokladna, powierzchowna. Zdala od takiego lekarza trzeba sie trzymac.

Najgorszy lekarz u jakiego byłem. Bardzo niemiły, zadufany w sobie. Potrafi ubliżyć na tle wyglądu, nie zdając sobie sprawy jak to może wpłynąć na drugą osobę. Omijać z daleka.

Moim zdaniem Pan doktor jest nie uprzejmy, nie wysłucha do końca, i myśli że wszyscy mają pieniądze, mówi się coś innego, a on mówi swoje. Coś okropnego

Mało uprzejmy i nietolerancyjny lekarz. Wymadrzajacy się pierzchałek nie słuchający swojego pacjenta.Byłam u niego raz i więcej nie pojde szkoda czasu i pieniędzy na wizyty prywatne. Ocenia ludzi po wyglądzie i tylko namawia na wizyty w jego poradni. Nie poświęca czasu traktuje ludzi jak towar na kasie w markecie na taśmie szybko i następny.... Skoro prywatnie jest taki hamski nawet nie chce się zastanawiac jak traktuje pacjentów z nfz. Nie polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Od paru lat korzystam z porad pana doktora jako lekarza internisty.Jest kompetentny,zaangażowany w leczenie,miły,o dużej wiedzy,stosuje wiele diagnostycznych badań,które wykonuje często sam.Daje poczucie bezpieczeństwa znajomością choroby,którą leczy. Dobry i szybki diagnosta,o dużej umiejętności w doborze leków.Nie odmawia pacjentów choć ma ich bardzo dużo-zawsze znajdzie czas dla wszystkich.Bardzo pracowity.Zdecydowanie polecam.

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz na jakiego do tej pory trafiłam

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz na jakiego do tej pory trafiłam

Lekarz potrafi wysłuchac pacjenta, stara sie pomóc jak najlepiej, nie zbywa go.

Lekarz potrafi wysłuchac pacjenta, stara sie pomóc jak najlepiej, nie zbywa go.

Korzystam z jego usług od 20 lat. Bardzo dobry lekarz. Celne diagnozy w leczeniu ogólnym, potem potwierdzane przez specjalistów. Konkretny, rzeczowy, z dużą wiedzą medyczną i doświadczeniem.