Lekarz Medycyny Pracy Chorzów

lekarz Jolanta Kudzelka

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ Przychodnia "Na Trzynieckiej"
Trzyniecka 5/13-14
41-506 Chorzów

To najlepszy lekarz jakiego znam a poznałem ich baaaardzo wielu i żaden nie dorównywał jej do pięt pod względem wiedzy medycznej i kompetencji.
Polecam.

Grażyna Pawlak

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Narutowicza 3
Chorzów

Pani Doktor jest lekarzem moim i mojego męża od 30-tu lat.Zna nas ,pamięta masze dolegliwości i jest nam bardzo pomocna gdy zajdzie taka potrzeba.Efekty Jej pracy są dobre bo nie musimy zbyt często odwiedzać poradni. Ewa Kozer-Jędrzejewska

lekarz Anna Wilczek-Grzesiewska

NZOZ LABOMED
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

bardzo dobry lekarz ,cierpliwy bardzo duża wiedza o bardzo dużych kompetencjach poświęcający dużo czasu pacjentowi godny polecenia

Prywatna praktyka stomatologiczna
Wolności 32/2
41-500 Chorzów

Wspaniały człowiek. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny. Uprzejmy, spokojny, taktowny. Szanuje drugiego człowieka, któremu - zgodnie z przysięgą - pragnie pomóc.

Więcej takich lekarzy!

Więcej takich lekarzy!

lekarz Dariusz Galus

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Od paru lat korzystam z porad pana doktora jako lekarza internisty.Jest kompetentny,zaangażowany w leczenie,miły,o dużej wiedzy,stosuje wiele diagnostycznych badań,które wykonuje często sam.Daje poczucie bezpieczeństwa znajomością choroby,którą leczy. Dobry i szybki diagnosta,o dużej umiejętności w doborze leków.Nie odmawia pacjentów choć ma ich bardzo dużo-zawsze znajdzie czas dla wszystkich.Bardzo pracowity.Zdecydowanie polecam.

lekarz Barbara Tabin

Wizyty domowe, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.
Młodzieżowa 33
41-500 Chorzów

SUPER BABKA !!! Polecam wszystkim, którzy chcą być objęci prawdziwą, fachową opieką medyczną.

lekarz Piotr Hasiński

ulica Gałeczki 22/1

lekarz Bożena Pietrzyk

PROFMED Katowice
Wolności 90 lok. 1

lekarz Iwona Luksa

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10

Grażyna Pawlak