Filtruj terminy

Lekarz Medycyny Pracy Chorzów

lekarz Dariusz Galus

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

bardzo trudno osobom otyłym przyjąć do wiadomości, że 95% otyłości to otyłość prosta , pokarmowa, behawioralna, w której nie ma innej drogi do sukcesu jak modyfikacja stylu życia i rezygnacja z nadmiernych racji pokarmowych, znacznie przewyższających zapotrzebowanie kaloryczne otyłego pacjenta. Uświadomienie tego faktu jest dla niektórych pacjentów tak frustrujące i stresujące, ze muszą odreagować...Najlepiej anonimowym hejtem
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Barbara Tabin

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.
Młodzieżowa 33
41-500 Chorzów

Pani doktor nie chciała pomóc, wolała odesłać do innego lekarza chociaż pomoc była w zasięgu jej ręki. Kłamie, że nie można wziac antybiotyków przy szczepionce na Covid- mówiąc o pęchęrzach wypryskach na skórze i 3 miesięcznym pobycie w szpitalu A tak się składa że mam rodzinę w służbie zdrowia i szybko te informacje sprawdziłam po prostu stek kłamstw i to bez mrugnięcia okiem wmawiając mi że to dla mojego dobra ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Henryk Bazger

Lekarz medycyny pracy

Prywatna praktyka stomatologiczna
Wolności 32/2
41-500 Chorzów

Nie polecam... Pan doktor podczas badania "gapił się" na mój biust... Czułam się bardzo niekomfortowo...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Hasiński

ulica Gałeczki 22/1
41-500 Chorzów

Polecam Pana Doktora Piotra Hasińskiego i w 100% zgadzam się z poniższą opinią. Całkowicie rozumie istotę problemu i potrafi podejść do pacjenta w indywidualny sposób. Mimo tego, że wizyty u lekarzy są dla mnie stresujące, Pan Doktor wykazał się zrozumieniem i normalnym podejściem, dzięki czemu czułem się swobodnie w jego obecności. Więcej takich lekarzy!

lekarz Hanna Siatkowska

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Bardzo dobry lekarz, do tego życzliwy i kompetentny. Szuka rozwiązania problemu, kieruje na potrzebne badania, jest spokojna i przyjazna. 100% polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

Grażyna Pawlak

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Narutowicza 3
Chorzów

Pani Doktor jest lekarzem moim i mojego męża od 30-tu lat.Zna nas ,pamięta masze dolegliwości i jest nam bardzo pomocna gdy zajdzie taka potrzeba.Efekty Jej pracy są dobre bo nie musimy zbyt często odwiedzać poradni. Ewa Kozer-Jędrzejewska

lekarz Jolanta Kudzelka

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ Przychodnia "Na Trzynieckiej"
Trzyniecka 5/13-14
41-506 Chorzów

To najlepszy lekarz jakiego znam a poznałem ich baaaardzo wielu i żaden nie dorównywał jej do pięt pod względem wiedzy medycznej i kompetencji.
Polecam.
Mariusz
Opinia dodana przez: Mariusz Bauer

lekarz Anna Wilczek-Grzesiewska

NZOZ LABOMED
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

bardzo dobry lekarz ,cierpliwy bardzo duża wiedza o bardzo dużych kompetencjach poświęcający dużo czasu pacjentowi godny polecenia

lekarz Bożena Pietrzyk

PROFMED Katowice
Wolności 90 lok. 1
41-500 Chorzów

Brak wsparcia i empatii ze strony P.Doktor.Traktowanie pacjenta powierzchownie i zarozumialy sposób przekazywania informacji.Dlugi czas oczekiwania na,w tej chwili,teleporade,z której w trudnych sytuacjach nic nie wynika.P.doktor posiada wiedzę teoretyczną,zasłania się przepisami,pełna obaw co do własnej osoby,odmawila wizyty domowej u osoby leżącej.

lekarz Iwona Hofman

Lekarz medycyny pracy

DENTAL TEAM KATARZYNA SUCHANEK NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Stefana Batorego 64/7
41-506 Chorzów

Najgorszy lekarz na świecie, zero podejścia do pacjenta, podczas badania nie mówi co dolega tylko milczy i trzeba wyciągać z niej co mi jest. Na COVID dostałam antybiotyk na wszystko je wypisuje ,pomimo iż mówiłam ze mój syn ma COVID a ja mam takie same objawy nie chciała wypisać skierowania na test. Omijać szerokim łukiem.

Lekarze medycyny pracy w Chorzowie