lekarz Aneta Dorożyńska

1,9
2,2
1,8
2,1

Trafiłam do Pani doktor na dyżur w Szpitalu w Katowicach, po nieprzespanej nocy (nie będę się zagłębiać w objawy m in gorączka, kołatanie serca, drżenie rąk) postanowiłam ok 6 rano udać się na dyżur nocny do szpitala, nie czekając już az dostane sie do lekarza rodzinnego..po opisaniu objawów Pani doktor z bólem na twarzy oraz wyrazem rozczarowania całym światem odezwała się do mnie słowami " I to dlatego Pani tu przyszła i obudziła mnie o 6 rano? Ja tu Pani i tak nie pomogę, proszę iść do lekarza rodzinnego". Wychodząc z gabinetu poczułam się tak jakbym dostałam od Pani doktor w twarz..Podsumowując: po pierwsze wydaje mi się że Pani doktor za nocne dyżury dostaje całkiem niezłe pieniądze (za spanie?), po drugie czuje się dogłębnie obrażona za to ze ktoś ją obudził w pracy, po trzecie chyba nawet nie zna znaczenie takich słów jak empatia, uprzejmość czy po prostu ludzka życzliwość względem drugiego człowieka..mam nadzieje ze już nigdy nie trafię na tą Panią

Lekarka zawsze znalazła czas by odpowiadać na nurtujące mnie pytania. Z racji że choruje na kilka poważnych chorób, lekarz który nie robi problemu np by wystawić skierowanie na kontrolne badania którego oczekiwał reumatolog. Otwarta na nowe rozwiązania, chętnie douczała się o trudnych przypadkach. Niestety nie jest już moją lekarka bo przeniosła się do innego miasta. Szkoda.

Otwarta na nowe rozwiązania, chętnie douczała się o trudnych przypadkach.
Niestety nie jest już moją lekarka bo przeniosła się do innego miasta. Szkoda.

Świetna lekarka! Leczę się u pani doktor od osiemnastego roku życia. Serdecznie polecam, jest zawsze uśmiechnięta, młoda (!) - co też nie jest bez znaczenia, bo ma inne podejście niż reszta lekarek w przychodni na Batorym.

Pani dr bez problemów wydała skierowanie i receptę o które prosiłem. Diagnozowania nie było bo nie potrzebowałem. Uprzejma z uśmiechem na ustach. Nie wchodzi w kompetencje, na których się nie zna. Brak negatywnych odczuć. Lokalizacja: Przychdnia „SIKORNIK” Sp. z o.o.

Pani dr bez problemów wydała skierowanie i receptę o które prosiłem.
Diagnozowania nie było bo nie potrzebowałem.
Uprzejma z uśmiechem na ustach.
Nie wchodzi w kompetencje, na których się nie zna.
Brak negatywnych odczuć.
Lokalizacja: Przychdnia „SIKORNIK” Sp. z o.o.

Uwaga Pani doktor przyjmuje w Pilchowicach. Stanowi zagrożenie dla pacjentów. Ja przyszedłem z początkiem anginy. Pierwszy antybiotyk nietrafiony (trzy dni męczarni), drugi antybiotyk nietrafiony (przepisała dokładnie ten sam co pierwszy tylko pod inną nazwa i z jakimś dodatkiem - nie miał prawa zadziałać), a wszystko w Święta! Podsumowanie poszedłem do innego lekarza złapał się za głowę widząc co robi Pani doktor Dorożyńska. A ja z tygodniową praktycznie nieleczoną anginą i pół miesiąca na antybiotyku. Nie polecam, nie można zaufać Pani doktor.

Ta pseudolekarka odmówiła przyjazdu i stwierdzenia zgonu pacjęta, pomimo tego ze miala dyżur w naszym szpitalu miejskim jako lekarz dyżurny. Powiedziala " pan wie która jest godzina?(00.30) ja nie mam obowiązku nigdzie jechac, prosze isć rano do lekarza rodzinnego" Na nasze nieszczeście następny dzień to 24.12. Wigilia, większość przychodni zamkniętych, a teściowa od 9gdz. leży martwa i nikt nie chce stwierdzić zgonu. Co z przysięgą Hipokratesa? I ludzką życzliwośćią? Sprawe kieruję do NFZ.

Co z przysięgą Hipokratesa? I ludzką życzliwośćią?
Sprawe kieruję do NFZ.

Bardzo dobry lekarz! Pani Dr Aneta ma rewelacyjne podejście do pacjenta.Wizyty zawsze z uśmiechem na twarzy! Jasny i klarowny przekaż zagadnień medycznych. Lojalność. Spokój. Duża wiedza. Szybkie rozwiązywanie problemów.

Porażka totalna. Kobieta zbadała poświęciła w gardło i stwierdziła że nic mi nie jest gdy ja od kilku dni coraz gorzej się czuje i kaszle . A najlepsze że godzinę wcześniej był u niej mój partner z tymi samymi objawami i mu stwierdziła zapalenie oskrzeli . Strasznie nie uprzejma . I że ktoś taki składał przysięgę lekarską.

Nikomu nie polecam tego lekarza.Bardzo zrozumiały i nieprzyjemny typ człowieka. ,,Udaje" ,że pracuje w poradni w Chorzowie Batorym ,,Hajduki" oczywiscie za nasze podatki.Jej leczenie polega na przepisywaniu takich leków ,które człowiek może sam sobie zakupić w aptece.Nie wykazuje żadnego współczucia dla drugiego człowieka. Lekarz naprawde kompletna porażka !!!!!!!!!.Ludzie unikajcie jej jak ognia oraz tym samym przychodni na Jubileuszowej w Chorzowie Batorym.

Ja także przychylam się do wcześniej wystawionej Pani Doktor opinii. Powiem więcej. Publicznie mnie obraziła i nie dotrzymała tajemnicy lekarskiej. Nie powinna pracować jako lekarz bo może tylko zaszkodzić pacjentom proszącym o pomoc. Nie zasługuje na miano lekarza. zachowała się chamsko i wulgarnie. Powód dla którego zgłosiłem się do lekarza powinna zachować dla siebie a nie komentować go publicznie wśród obecnych w placówce pracowników. Dla mnie "mniej niż zero"