lekarz Aneta Dorożyńska

Lekarz rodzinny

2,2
1,9
1,8

Pani dr bez problemów wydała skierowanie i receptę o które prosiłem. Diagnozowania nie było bo nie potrzebowałem. Uprzejma z uśmiechem na ustach. Nie wchodzi w kompetencje, na których się nie zna. Brak negatywnych odczuć. Lokalizacja: Przychdnia „SIKORNIK” Sp. z o.o.

Pani dr bez problemów wydała skierowanie i receptę o które prosiłem.
Diagnozowania nie było bo nie potrzebowałem.
Uprzejma z uśmiechem na ustach.
Nie wchodzi w kompetencje, na których się nie zna.
Brak negatywnych odczuć.
Lokalizacja: Przychdnia „SIKORNIK” Sp. z o.o.

Lekarka zawsze znalazła czas by odpowiadać na nurtujące mnie pytania. Z racji że choruje na kilka poważnych chorób, lekarz który nie robi problemu np by wystawić skierowanie na kontrolne badania którego oczekiwał reumatolog. Otwarta na nowe rozwiązania, chętnie douczała się o trudnych przypadkach. Niestety nie jest już moją lekarka bo przeniosła się do innego miasta. Szkoda.

Otwarta na nowe rozwiązania, chętnie douczała się o trudnych przypadkach.
Niestety nie jest już moją lekarka bo przeniosła się do innego miasta. Szkoda.

Uwaga Pani doktor przyjmuje w Pilchowicach. Stanowi zagrożenie dla pacjentów. Ja przyszedłem z początkiem anginy. Pierwszy antybiotyk nietrafiony (trzy dni męczarni), drugi antybiotyk nietrafiony (przepisała dokładnie ten sam co pierwszy tylko pod inną nazwa i z jakimś dodatkiem - nie miał prawa zadziałać), a wszystko w Święta! Podsumowanie poszedłem do innego lekarza złapał się za głowę widząc co robi Pani doktor Dorożyńska. A ja z tygodniową praktycznie nieleczoną anginą i pół miesiąca na antybiotyku. Nie polecam, nie można zaufać Pani doktor.

Ta pseudolekarka odmówiła przyjazdu i stwierdzenia zgonu pacjęta, pomimo tego ze miala dyżur w naszym szpitalu miejskim jako lekarz dyżurny. Powiedziala " pan wie która jest godzina?(00.30) ja nie mam obowiązku nigdzie jechac, prosze isć rano do lekarza rodzinnego" Na nasze nieszczeście następny dzień to 24.12. Wigilia, większość przychodni zamkniętych, a teściowa od 9gdz. leży martwa i nikt nie chce stwierdzić zgonu. Co z przysięgą Hipokratesa? I ludzką życzliwośćią? Sprawe kieruję do NFZ.

Co z przysięgą Hipokratesa? I ludzką życzliwośćią?
Sprawe kieruję do NFZ.

Porażka totalna. Kobieta zbadała poświęciła w gardło i stwierdziła że nic mi nie jest gdy ja od kilku dni coraz gorzej się czuje i kaszle . A najlepsze że godzinę wcześniej był u niej mój partner z tymi samymi objawami i mu stwierdziła zapalenie oskrzeli . Strasznie nie uprzejma . I że ktoś taki składał przysięgę lekarską.

Totalny brak profesjonalizmu. Lekarka wyszła przed końcem swojej zmiany oburzona informując ze więcej pacjentów juz nie przyjmie bo musi wyjsć.

Świetna lekarka! Leczę się u pani doktor od osiemnastego roku życia. Serdecznie polecam, jest zawsze uśmiechnięta, młoda (!) - co też nie jest bez znaczenia, bo ma inne podejście niż reszta lekarek w przychodni na Batorym.

Nikomu nie polecam tego lekarza.Bardzo zrozumiały i nieprzyjemny typ człowieka. ,,Udaje" ,że pracuje w poradni w Chorzowie Batorym ,,Hajduki" oczywiscie za nasze podatki.Jej leczenie polega na przepisywaniu takich leków ,które człowiek może sam sobie zakupić w aptece.Nie wykazuje żadnego współczucia dla drugiego człowieka. Lekarz naprawde kompletna porażka !!!!!!!!!.Ludzie unikajcie jej jak ognia oraz tym samym przychodni na Jubileuszowej w Chorzowie Batorym.

Dzien dobry ta lelarka to porazka jej leczenie nie wymaga pojscia na wizyte bo leki paracetamol i neosine plus jakis syrop wykrztusny to kazdy moze kupic w kazdej aptece .po tygodniu leczenia domowego poszlam do pani doktor ktora leczy tylko podanymi wczesniej lekami masakra i po co isc do poradni zmarnowac swoj czas i pieniadze !!

Bardzo dobry lekarz! Pani Dr Aneta ma rewelacyjne podejście do pacjenta.Wizyty zawsze z uśmiechem na twarzy! Jasny i klarowny przekaż zagadnień medycznych. Lojalność. Spokój. Duża wiedza. Szybkie rozwiązywanie problemów.