Lekarz Rodzinny Chorzów

Narutowicza 3
Chorzów

Wspaniała lekarka. Najważniejszy jest dla niej pacjent. Zawsze myśli o jego dobru. Stara się zawsze znaleźć przyczynę choroby i jej skutecznie zaradzić. Jest jednym z nielicznych lekarzy z powołaniem :)

lekarz Teodozja Arkuszewska

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Poradnia REMEDIUM Sp. z o. o.
Prusa 7
41-506 Chorzów

Pani Doktór to lekarz, którego z całą odpowiedzialnością mogę polecić osobą, które chcą poprawić swoja urodę i zatrzymać oznaki upływajacego czasu.Odczucia i otrzeby pacjenta są dla niej najważniejsz, doradza zabiegi, a nie wymusza poprzez krytykę Twojej obecnej urody.I na koniec: możesz liczyć, że z tego gabinetu wyjdziesz odmłodzona za konkurencyjną cene! Bardzo zadowolona i odmłodzona pacjetka

Grażyna Pawlak

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Narutowicza 3
Chorzów

Pani Doktor jest lekarzem moim i mojego męża od 30-tu lat.Zna nas ,pamięta masze dolegliwości i jest nam bardzo pomocna gdy zajdzie taka potrzeba.Efekty Jej pracy są dobre bo nie musimy zbyt często odwiedzać poradni. Ewa Kozer-Jędrzejewska

lekarz Anna Kobylec

Pediatra, Lekarz rodzinny

Na Rymera
Rymera25
41-500 Chorzów

Pani doktor bardzo kompetentna, ma dobre podejście i do dzieci i do rodziców, poświęca dużo czasu na pacjenta, kieruje na badania kiedy coś ja niepokoi. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam panią doktor, Poradnię na Rymera również.
Opinia dodana przez: Kasia

Wizyty domowe, USG

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe
cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo
skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84 rdpbovhd

lekarz Barbara Tabin

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.
Młodzieżowa 33
41-500 Chorzów

Niepolecam!!! Zawsze spoźniona (, chyba polityka (radna m. Chorzow) przysłoniła jej to do czego zastała powołana. Nie uzyskacie także jakichkolwiek skierowań na badania, bo za drogie, niepotrzebne itd. Odczuwa się u niej wrażenie, że najważniejsze, aby kasa z NFZ na pacjenta spłynęła(właścicielka przychodni), a reszta się już nie liczy (czyt. zdrowie pacjenta)
UNIKAĆ!!!
Opinia dodana przez: ona

ADO-MED 2 Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Stefana Batorego 19
Chorzów

Świetna lekarka! Leczę się u pani doktor od osiemnastego roku życia. Serdecznie polecam, jest zawsze uśmiechnięta, młoda (!) - co też nie jest bez znaczenia, bo ma inne podejście niż reszta lekarek w przychodni na Batorym.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Mariola Roleder

Lekarz rodzinny, Anestezjolog

Majętnego 14
41503 Chorzów

Nie mam dobrego zdania o tej lekarce. Byłam pacjentem przez ponad 10 lat, nie rozpoznała u mnie poważnych chorób, nie chętnie wydaje skierowania do specjalistów, bardzo mało czasu poświęca pacjentom w przychodni, ale cóż się dziwić kariera radnego w urzędzie miasta !
Opinia dodana przez: olo

Racławicka 29