lekarz Aneta Dorożyńska

Lekarz rodzinny

2,2
1,9
1,8

Ja także przychylam się do wcześniej wystawionej Pani Doktor opinii. Powiem więcej. Publicznie mnie obraziła i nie dotrzymała tajemnicy lekarskiej. Nie powinna pracować jako lekarz bo może tylko zaszkodzić pacjentom proszącym o pomoc. Nie zasługuje na miano lekarza. zachowała się chamsko i wulgarnie. Powód dla którego zgłosiłem się do lekarza powinna zachować dla siebie a nie komentować go publicznie wśród obecnych w placówce pracowników. Dla mnie "mniej niż zero"

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, wyrażnie znudzona koniecznością przyjmowania pacjentów.Badanie polegało na poświeceniu latarką do gardła z odległości ok metra.I koniec. Na próbę tłumaczenia mojej powtarzającej się dośc często dolegliwości i związanych z nią powikłań usłyszałam " po co do niej przychodzę skoro sama wiem lepiej co mi jest".Zdecydowanie nie polecam.