Internista Czeladź

Zbigniew Matuszak

Czeladź

Bogu niech będą dzięki za pana doktora Matuszaka.
Było to już co prawda 15 lat temu, ale Pan doktor uratował życie mojej Babci.
Przyjechał na wizytę domową do mojego Dziadka, a Babcia od kilku miesięcy miała ciężki kaszel i "leczyła" ją inna pani doktor.
Gdy Pan doktor Matuszak usłyszał kaszel Babci odrazu postawił diagnozę" pani ma wodę w płucach". Strzał w dziesiątkę!
Ściągnięto wodę ale okazało się że przewlekłe zapalenie ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Lucyna Góras-Hetmańczyk

Kardiolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź

Pani dr została naszym ANIOŁEM Bardxo Nam pomogla Dzieki jej zaangażowaniu Nasz Tata moze odchodzić w godnych warunkach z zachowaniem godnosci i intymnosci . Otwartość i delikatnosc Pani Doktor , jak tez calego jej personelu sprawiają, ze tak trudne chwile są mozliwe do przetrwania BARDZO ALE TO BARDXO DZIĘKUJEMY
Opinia dodana przez: Kasia i Ola
Z całym przekonaniem mogę polecić Panią Doktor Agnieszke Grzegrzółke. Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo dobry lekarz. Poswięciła mi wiele czasu i uwagi, w szczegółach odpowiadała na wszelkie moje pytania na temat choroby i metod leczenia. Jednocześnie zawsze była dla mnie miła i bardzo cierpliwa. Zresztą moją pozytywna opinie podzielają również inni pacjenci, z którymi przebywałam na sali. Jest to naprawde lekarz z powołania.

dr n. med. Wojciech Mizera

Rynek 8
41-250 Czeladź

Lekarz godny polecenia.Już podczas pierwszej wizyty dobrał właściwe leki, co nie potrafili zrobic inni lekarze przez 10 lat.Pan doktor to bardzo kompetentny lekarz, całym sercem oddany swojej pracy i pacjentowi.To chodząca dobroć - człowiek jakich dzisiaj sie juz raczej nie spotyka.

lekarz Grażyna Nowak-Kawka

Tulipanów 56
41-250 Czeladź

Bardzo miła, uprzejma a co najważniejsze dostępna w kontakcie z pacjentem Pani Doktor, traktuje pacjenta na równi ze sobą, nie ma się poczucia niższości, taka swojska babka:-)Z przyjemnością wchodzi się do jej gabinetu. Co do kompetencji nie mam zdania, jak z każdym lekarzem, jak trafi z diagnozą to wyleczy.

dr n. med. Mirosława Rogal

Lekarz medycyny pracy, Kardiolog

ulica Szpitalna 29A/4
41-250 Czeladź

Miałem doświadczenie z tym "lekarzem" 2 razy, nie polecam, na przestrzeni kilkunastu lat jedno się nie zmieniło - łapówki które bierze.

lekarz Grażyna Wilk-Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej samadMED Karolina Kulak - Abdel Samad
ulica Sportowa 6B
41-250 Czeladź

Rzeczowa,kompetentna,uprzejma i miła,więcej podobnych lekarzy.Każdemu choremu polecam panią doktor,naprawdę trafią w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Feliks

lekarz Jadwiga Rąbalska-Sikora

Reumatolog, Internista

ulica 35-Lecia 1a
41-250 Czeladź

Brak słów aby wyrazić moją wdzięczność.Do końca życia będę wdzięczna za opiekę i starania.Nigdzie nie spotkałam takich lekarzy jak i personel.Chylę czoło.Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Rozalia

lekarz Barbara Mądrowska-Trzuskowska