Internista Płock

lek. med. Cezary Lemański

Internista, Kardiolog

ulica Batalionu "Parasol" 22
09-410 Płock

Bardzo dobry w swoim zawodzie z dobrym podejściem do pacjenta inteligętny kulturalny pan z którym można porozmawiać na każdy temat.Mnie dobrał bardzo dobrze leki,jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu pana Cezarego,naprawdę warto.Życzę dużo zdrowia i wytrwałości.Marek z wojciechowic k Kutna.
Płock Internista lekarz Józef Czurko

lekarz Józef Czurko

Internista

praktyka prywatna
Sienkiewicza 67 lok. 17
Płock

Wspaniały lekarz z empatią jakiej u innych mało. Zawsze wysłucha, doradzi, ma szerokie spojrzenie na problem i szuka właściwego rozwiązania dla każdego pacjenta. Czytałam tu kilka niepochlebnych komentarzy pisanych ewidentnie przez tą samą osobę... no cóż... internet i anonimowość dają taką możliwość sfrustrowanym osobom. Ja leczę się u Pana doktora od prawie 30 lat i jestem bardzo zadowolona. Fachowość i empatia, to główne atuty Pana doktora. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maciej Strawczyński

Kardiolog, Internista

ulica Padlewskiego 11
09-402 Płock

Lekarz ,który jeszcze w obecnych czasach leczy a nie przepisuje drogie leki. Spokojny, rozsądny w tych czasach się taki rzadko zdarza. Mam do Pana doktora zaufanie leczy kompleksowo diagnoza jest trafna, podejście do pacjenta super kompetencje też .Miałam okazję obserwować różnych lekarzy na oddziale kardiologicznym w Płocku skutki opłakane leżenie na kanapie lub przed komputerem oglądając kolorowe programy, tylko ten jeden lekarz pracował, zawsze przy chorym .
Opinia dodana przez: alicja
Płock Internista lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

Kardiolog, Internista

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

wizyta już od 130
Lekarz pełen profesjonalizmu , ogromna wiedza , pozytywna energia oraz nieoceniona intuicja . Do pacjenta podchodzi z empatią i ogromnym zaangażowaniem .Widoczne jest , że wkłada całe swoje serce i wiedzę w swoją pracę .
Pan doktor nie tylko jest najlepszym specjalistą , ale również wspaniałą , uśmiechniętą osobą dzięki której wszystko wokół promienieje . Szczególny dar lekarski pozwolił mi po wizycie odzyskać komfort w codziennym funkcjonowaniu .
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Sławomir Kozanecki

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Saba-Med
Kobylińskiego 14
09-400 Płock

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.

lekarz Wojciech Borowski

Internista, Kardiolog

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Bardzo kompetentny fachowiec. Od kiedy tata zaczął się leczyć u Pana Doktora skończyły ustawiczne wizyty w SOR i na oddziale. Doktor poznał się na arytmii taty i od ponad 2 lat mamy zupełny spokój z serduszkiem. Polecam.
Opinia dodana przez: Viola

lekarz Anna Rutkowska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Płockiej
ulica Sienkiewicza 54
09-400 Płock

Polecę z czystym sumieniem. Niestety zdarzają się na poczekalniach ludzie - z których każdy jest mądrzejszy od wszystkich lekarzy.
Opinia dodana przez: Maja

Elżbieta Kamińska-Kolloch

Internista, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne PetroLek Płock

09-411 Płock

Świetny lekarz z genialnym podejściem do pacjenta - zarówno tego małego, jak i już całkiem dorosłego:)
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Joanna Szymańska-Gąbczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Jana Pawła II 88/34
09-410 Płock

Lekarz rodzinny to zdaniem pani doktor, przyjaciel pacjenta, który zapyta nie tylko o zdrowie, ale również co słychać w innych sprawach. A pani doktor jest zaprzeczeniem tej opinii o lekarzu rodzinnym.

lekarz Katarzyna Głowacka-Dobień

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Intermed"
ulica Gradowskiego 26
09-402 Płock

Pani doktor ewidentnie znudzona tym, co robi. Pacjent to uciążliwa konieczność .Badania?- fanaberia pacjenta. Podejście do indywidualnej sprawy?- nie ma takiego pojęcia. Prośba i zwolnienie? - kolejny wymysł. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Iza

Interniści w Płocku