Internista Płock

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Fantastyczny,kontaktowy ,kompetentny ,bardzo miły i uprzejmy.Rzeczowy i zna się na swojej pracy oraz ma swietną intuicję jak pokierować pacjentem i jakie badania zlecić.Szkoda ze nie wielu takich lekarzy spotyka się w razie potrzeby.Bardzo polecam pana doktora na pewno nie zostawi pacjenta bez pomocy.
Opinia dodana przez: Ewa G.

dr n. med. Jakub Wójcicki

Kardiolog, Internista

wizyta już od 100

warszawa
Płock

Znakomity specjalista, szanujący ludzi. zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta.

Medyczna 24/17
09-400 Płock

Uważam, że Pan Piotrowski jest lekarzem z powołania. Leżałam na oddziale na którym doktor pracuje gdzie miałam okazję się przekonać, że jako jeden z niewielu podchodzi do pacjenta życzliwie i z sercem. Potrafi spokojnie wyjaśnić przebieg i leczenie danej choroby. Ponadto jest uprzejmym, ciepłym człowiekiem i widać, że przejmuje się pacjentami. Ogólnie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

ulica Zapłotek 30
09-408 Płock

Bardzo dobry lekarz wszystko wyjaśni kompetentny ,bardzo mily wizyta u niego to czysta przyjemnośc .Naprawdę Polecam Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Anna Pietrykowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Chopina 63/11
09-407 Płock

Zdecydowanie polecam!!! Pani doktor bardzo rzeczowa i co najważniejsze zna się na rzeczy. Do mnie podeszła w sposób bardzo "ludzki".

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Nie tylko bardzo dobry reumatolog - dzięki Pani Doktor Krawczyk chodzę !!!, ale i wspaniały człowiek, pełen empatii, cierpliwości i uśmiechu. Bardzo dziękuję Pani Doktor, Nina Torbińska
Opinia dodana przez: Nina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Saba-Med
Kobylińskiego 14
09-400 Płock

leczę się u pana doktora ponad 5 lat wspaniały lekarz oraz znawca swojego zawodu szkoda ze mało jest takich lekarzy .

Płock

Jest dobra w tym co robi,rzadko spotyka się takiego lekarza,polecam.
Opinia dodana przez: waldemar

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Dla mnie najlepszą Pani doktor jaką znam. Bardzo miła, fachowe indywidualne podejście do pacjenta.

lekarz Lidia Garbacz

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Królewiecka 24 A
09-400 Płock

Najlepszy endokrynolog w Płocku. Nie wiem co zrobię gdy kiedyś zabraknie Pani doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam. Tylko bardzo ciężko dostać się do Pani doktor.
Opinia dodana przez: Iza

Interniści w Płocku