Internista Płock

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Byłam na jednej wizycie. Super lekarz. Uspokoił mnie bardzo, przeprowadził echo serca, wszystko jasno i cierpliwie mi wytłumaczył. Do tej pory jeszcze żadnego lekarza nie oceniłam na 5! Ten specjalista zasługuje na 6+

Opinia dodana przez: Emilia

dr n. med. Jakub Wójcicki

Kardiolog, Internista

wizyta już od 100

warszawa
Płock

Znakomity specjalista, szanujący ludzi. zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta.

Medyczna 24/17
09-400 Płock

Uważam, że Pan Piotrowski jest lekarzem z powołania. Leżałam na oddziale na którym doktor pracuje gdzie miałam okazję się przekonać, że jako jeden z niewielu podchodzi do pacjenta życzliwie i z sercem. Potrafi spokojnie wyjaśnić przebieg i leczenie danej choroby. Ponadto jest uprzejmym, ciepłym człowiekiem i widać, że przejmuje się pacjentami. Ogólnie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Joanna

ulica Zapłotek 30
09-408 Płock

Bardzo dobry lekarz wszystko wyjaśni kompetentny ,bardzo mily wizyta u niego to czysta przyjemnośc .Naprawdę Polecam Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Anna Pietrykowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Chopina 63/11
09-407 Płock

Zdecydowanie polecam!!! Pani doktor bardzo rzeczowa i co najważniejsze zna się na rzeczy. Do mnie podeszła w sposób bardzo "ludzki".

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Nie tylko bardzo dobry reumatolog - dzięki Pani Doktor Krawczyk chodzę !!!, ale i wspaniały człowiek, pełen empatii, cierpliwości i uśmiechu. Bardzo dziękuję Pani Doktor, Nina Torbińska

Opinia dodana przez: Nina

Płock

Jest dobra w tym co robi,rzadko spotyka się takiego lekarza,polecam.

Jest dobra w tym co robi,rzadko spotyka się takiego lekarza,polecam.

Opinia dodana przez: waldemar więznowski

lekarz Lidia Garbacz

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Królewiecka 24 A
09-400 Płock

Najlepszy endokrynolog w Płocku. Nie wiem co zrobię gdy kiedyś zabraknie Pani doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam. Tylko bardzo ciężko dostać się do Pani doktor.

Opinia dodana przez: Iza

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Dla mnie najlepszą Pani doktor jaką znam. Bardzo miła, fachowe indywidualne podejście do pacjenta.

ulica Batalionu "Parasol" 22
09-410 Płock

wspaniały lekarz i człowiek, wyleczył mnie, choć inni już sie poddali. idealne wyczucie i kojarzenie

Interniści w mieście Płock