Lekarze Internista Płock

lekarz Jolanta Krawczyk-Pipińska

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Pani doktor z polecenia, jestem pod opieką ponad 2 lata. Dzięki specjalistycznym dodatkowym badaniom, dowiedziałem się że mam współistniejące choroby, czyli, zaawansowaną osteoporozę i wysokie ciśnienie w gałkach ocznych. Dzięki szybkiej reakcji i wprowadzeniu odpowiednich leków, uniknąłem ciężkich powikłań nieznanych, nieleczonych chorób. Dzięki pani doktor Krawczyk po ponad 2 latach poruszania się przy pomocy kul łokciowych, zacząłem chodzić o własnych siłach. Dziękuję, pozdrawiam, polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Grażyna Bielawska

09-411 Płock

Dla mnie konkretny, bardzo dobry lekarz. Od razu trafna diagnoza.Polecam..........................................................................................
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Maksymilian Siekierzyński

Endokrynolog, Internista

09-411 Płock

Nie polecam! Stracone pieniądze i czas. Bylam w zeszłym roku. Ja oraz dwie pacjentki będące u tego lekarza dostałyśmy informację, ze powinnyśmy pojechać do Warszawy do pani doktor która zajmuje się takimi przypadkami jak nasze.Pan doktor zapewne poleca znajomą. On już zainkasował ,teraz czas pomóc innym.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Elżbieta Kamińska-Kolloch

Internista, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne PetroLek Płock
09-411 Płock

Świetny lekarz z genialnym podejściem do pacjenta - zarówno tego małego, jak i już całkiem dorosłego:)
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Anna Fleming

Internista, Onkolog

Self-Esteem
Kolegialna 47 lok 5 II piętro
09-400 Płock

Nie życzę nikomu spotkania z taką osobą. Żenujący stosunek do ciężko chorego pacjenta. O podejściu merytorycznym trudno powiedzieć, bo pani skupiła się na zabijaniu nadziei w pacjencie. Tonem wręcz ubliżającym. Pozostaje mieć nadzieję, że na swojej drodze będzie pani spotykała wyłącznie takie osoby jaką jest pani sama... Czego z całego serca życzę.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Irena Mioduszewska

Dobrzyńska 19/56
09-400 Płock

Potrzebowałem przedłużenia badań na kierowcę pojazdu służbowego Policji (nie mylić z pojazdem uprzywilejowanym - to określają odrębne przepisy). Jednak pani chyba nie rozróżnia tych kwestii. Dla niej to to samo i koniec. Żadne argumenty do niej nie trafiają. Ponadto miałem jeszcze aktualne badania profilaktyczne, co nie miało dla pani doktor żadnego znaczenia. I tak dostałem skierowanie na te same badania. "Oszczędności"

lekarz Katarzyna Głowacka-Dobień

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Intermed"
ulica Gradowskiego 26
09-402 Płock

U Pani Doktor leczę się od lat, jest dobrym lekarzem i ma ogromną wiedzę. Inni lekarze powinni brać z niej przykład ale pacjenci, którzy czekają na słowa, że nigdy nie dosiegnie ich śmierć lepiej niech zmienią lekarza. Pani Doktor jest od leczenia, a nie od poklepywania po plecach. Szanuję ją jako dobrego człowieka i lekarza pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: Mariola Wiśniewska

lekarz Anna Rutkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Płockiej
ulica Sienkiewicza 54
09-400 Płock

Młoda , BARDZO arogancka , nieprzyjemna. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta. Pierwszy raz też ktoś potraktował mnie do tego stopnia źle że postanowiłam wystawić negatywną opinię.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Drzewiecki

ulica Bielska 14a/17
09-400 Płock

lecze się 12 lat wizyta co 1/5 roku na nfz kolejna wizyta kontrolna wygladala tak,prosze podwinąć koszule ,dwa razy przystawil słuchawki,z tylu na plecy ,podobnie na piersiach,wszystko oky,nastepny proszę .wizyta trwala około 3 min. moje pytamie brzmi gdzie podstawowe badania jak ;ciśnienie,ekg ,czy wysiłkowe? I proszę ocencie to sami czy tak leczy lekarz

lekarz Joanna Szymańska-Gąbczyńska

Jana Pawła II 88/34
09-410 Płock

Lekarz rodzinny to zdaniem pani doktor, przyjaciel pacjenta, który zapyta nie tylko o zdrowie, ale również co słychać w innych sprawach. A pani doktor jest zaprzeczeniem tej opinii o lekarzu rodzinnym.

lekarz Zbigniew Solarski

Pulmonolog, Internista

09-411 Płock

Wielu ludzi płakało na tego pana w czasie kiedy był orzecznikiem ZUS,widziałem to na własne oczy .W nagrodę dano mu stanowisko kierownicze w przychodni na ul Miodowej

lekarz Danuta Droszcz

09-411 Płock

Pani Danuta Droszcz jest kompetentnym, uczciwym, grzecznym i szlachetnym lekarzem. Kazde spotkanie z panią Danutą to 100% uzyskanie porady i pomocy. Z mojej strony niskie ukłony i WIELKI szacunek dla pani doktor Danuty.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Andrzej Maliński

NewDay Grupa Psychologiczna
Monte Cassino 4
09-400 Płock

kardiolog - uzdrowiciel zusowski- biegły sądowy. Zasłuzony dla ZUS i Wymiaru Sprawiedliwości w wydawaniu opini niezgodnych z posiadaną dokumentacja medyczną i stanem faktycznym.Wydaje opinie wg wytycznych zus , nie zgodnie z Ustawą i stanem faktycznym zdrowia badanego -potwierdzonych badaniami specjalistycznymi które to całkowicie ignoruje. Stan zdrowia pacjenta określa pod potrzeby zus tylko ,pozbawiając chorych środków do życja. Posiada bardzo niską wiedzę medyczną z zakresu kardiologi gdzie popełniane błędy są chronione ...

lekarz Ewa Kocięda-Paszta

ulica Padlewskiego 11
09-402 Płock

Lekarz poz nie ma wiedzy o leczeniu p.bólowym leczenie ciężkich dół bólowych leczy się lekami dożylnie Od godziny 8 czekałam na pomoc przyjechało pogotowie do przychodni rodzina w Słupnie i dopiero oni pomogli podali leki lekarz nie umiała zdiagnozować kolki nerkowej nie znała podstaw diagnostyki ratownik odrazu zdiagnozował podał leki w kroplówce ból jak ręką odjął nie polecam lekarza zalecam szkolenie z leczenia znoszenia bólu
Opinia dodana przez: Anga

lekarz Anna Waśniewska