Internista Puszczykowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego"- świadczenia iambulatoryjne
62-041 Puszczykowo

Pana Doktora wybrałam przypadkiem polecam bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczy zaleci poradzi byłam 2 razy polecam serdecznie

Opinia dodana przez: Ewa

ulica Podleśna 15
62-040 Puszczykowo

To wspaniały lekarz .Leczę się już ponad10 lat i gdyby nie pani doktor upór ,cierpliwość i poświęcenie nie dałabym rady normalnie funkcjonować

Opinia dodana przez: jola

POZMED Sp. z o.o.
ulica Poznańska 36
62-040 Puszczykowo

Super lekarz. Sprawne, miłe i rzeczowe wizyty. Nigdy mi nie odmówił pomocy. Dużo pomógł, bardzo dziękuję!

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Janina Szeffner

Internista, Lekarz rodzinny

Poznańska 13
62-040 Puszczykowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego"- oddziały szpitalne
Kraszewskiego 11

Piaskowa 4