Internista Radzymin

05-250 Radzymin

Super lekarz i tyle ,miłe wręcz prawdziwje ludzkie podejście do pacjęta ,znajomość medycyny na wysokim.poźiomie ,otwarty do ludzi.

Opinia dodana przez: Artur

05-250 Radzymin

Pani doktor nie szczędzi czasu dla pacjenta, stawia prawidłowe diagnozy i jest odpowiedzialna w swojej sztuce medycznej. POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM.

Opinia dodana przez: Halina
Internista Radzymin dr n. med. Paweł Syzdół

05-250 Radzymin

Lekarz z powołania i z zamiłowaniem wykonuje swój zawód .Człowiek wielkiego serca. i wrażliwości .Duża wiedza z anatomii człowieka.Trafne diagnozy i bardzo dokładne dopasowanie leków i ich przyjmowanie.Bardzo dziękuję za wyleczenie mnie z boleriozy a potem z zapalenia ogólnego organizmu / sepsy/. Uratował mi życie. Polecam tego lekarza bo po tylu specjalistach tylko do niego mam pełne zaufanie.

Opinia dodana przez: Marek

05-250 Radzymin

Polecam bardzo Pana dr. Witka. Lekarz, który działa na rzecz dobra pacjenta. Zajął się moją 86 letnią mamą. Bez problemu przyszedł na wizytę domową, postawił odpowiednią diagnozę i ustawił leki. Takich lekarzy rzadko się teraz spotyka.

Opinia dodana przez: Bogumiła

KLINIKA MEDYCZNA NA REYMONTAELŻBIETA GŁÓWKA SPÓŁKA JAWNA
Reymonta 12 lok.125
05-250 Radzymin

Lekarz z powołania, bardzo mi pomogła. Polecam!

Lekarz z powołania, bardzo mi pomogła. Polecam!

Klinika Medyczna na Reymonta, Elżbieta Główka Sp. jawna Centrum Medyczne na Reymonta
ul. Władysława Reymonta 12/125
05-250 Radzymin

Pogodna, cierpliwa, kompetentna. Jestem pod opieką pani doktor już 4 lata. Niezwykle pomocna i rozsądna. Zawsze bardzo dokładnie sprawdza jakość moich stawów - wszystkich. Nawet pomiędzy wyznaczonymi wizytami, gdyby się cokolwiek złego działo z moim organizmem, mogę się do niej zwrócić. Poleciłabym każdemu na 100 %

Opinia dodana przez: Ewa

05-250 Radzymin

Jest moim lekarzem rodzinnym.chyba dzięki niemu tak długo żyję.Kompetentny,cierpliwy,umie pacjenta wysłuchać,mimo ograniczonego czasu.

Opinia dodana przez: Ryszard

05-250 Radzymin

Pani Doktor przez całe badanie rozmawiała prywatnie przez telefon. A na koniec na pytanie czy jestem zdrowa odpowiedziała "wszystko jest napisane w badaniu" taak a ja jestem lekarzem i wiem co jest napisane :(

Opinia dodana przez: ola

lekarz Hanna Stańczuk-Kwiatek