Internista Radzymin

Radzymin Internista dr n. med. Paweł Syzdół

dr n. med. Paweł Syzdół

Internista, Nefrolog

05-250 Radzymin

Dzisiaj byłam pierwszy raz u tego lekarza, niestety nie mam dobrego zdania. Byłam umówiona na godz. 8:00,lekarz spóźnił się 45 minut. Nie przeprosił, ale to jeszcze nic. Czekając aż poprosi mnie do gabinetu zadzwonił telefon, okazało się, że to dzwoni Lekarz z teleporada, szk. To pani jest pod gabinetem?, to zapraszam. W gabinecie po wymianie zdań w jakim celu przyszłam, stwierdził, że jestem nie wyedukowana w swojej chorobie a jego ...
Opinia dodana przez: Asiek

lekarz Rafał Witek

05-250 Radzymin

super profesjonalista, jestem bardzo zadowolona. Doktor bardzo uprzejmy i kompetentny. dziękuję za pomoc
Opinia dodana przez: anna.kos.

lekarz Elżbieta Główka

KLINIKA MEDYCZNA NA REYMONTAELŻBIETA GŁÓWKA SPÓŁKA JAWNA
Reymonta 12 lok.125
05-250 Radzymin

ZERO TO ZA DUZO,Brak kompetencj,niemila ,nieliczaca sie z opinia specjalistow.,Pomimo brakow kadrowych takich ludzi nalezy usowac z zawodu.
Opinia dodana przez: MICHAL

lekarz Igor Śmietanka

05-250 Radzymin

Jest moim lekarzem rodzinnym.chyba dzięki niemu tak długo żyję.Kompetentny,cierpliwy,umie pacjenta wysłuchać,mimo ograniczonego czasu.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Barbara Skolimowska-Heine

Internista, Kardiolog

05-250 Radzymin

Rzetelna Pani doktor z powołania. Dokładnie przebadała i wzięła pod uwagę wszystkie możliwe ewentualności, które pasują do obiawów zanim zastosowała leczenie. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Witek

05-250 Radzymin

bardzo profesjonalny lekarz, polecam serdecznie! Pan doktor rozwiązał bardzo szybko mój problem, niepotrzebnie panikowalam
Opinia dodana przez: anna.kos.

lekarz Zbigniew Kania

05-250 Radzymin

To była teleporada. Miły, uprzejmy głos. Może ten lekarz uratował mi życie. Nie wiem. Ale lek, który mi przepisał oraz ziołowe kapsułki a także przepis na naturalny syrop spowodowaly, że pokonalam covida w 3 dni od zastosowania przepisanych leków. Jestem szczęśliwa, że w tym trudnym czasie udało mi się trafić na wspaniałego lekarza!!!! Polecam w 100%

lekarz Izabella Janecka

Internista, Reumatolog

Klinika Medyczna na Reymonta, Elżbieta Główka Sp. jawna Centrum Medyczne na Reymonta
ul. Władysława Reymonta 12/125
05-250 Radzymin

Na pierwszej wizycie pani doktor spoufalała sie ze mną mówiąć do mnie ''Baska''.Od razu ja polubiłam .Pani doktor waliła w moja wage i kazała zrzucić.Gdy pojawiłam sie kolejny raz pani doktor nie kryła już irytacji .Badanie krwi nie wykazało czynnika reumatologicznego i doktor Janecka oznajmiła ,że przyczyna moich dolegliwości jest zwyrodnieniówka,Po raz trzeci zjawiłam sie gnana bólami ze zdiagnozowana choroba o podłożu reumatycznym przez innego lekarza(znany warszawski specjalista rehabilitacji -ortopeda-świetny ...
Opinia dodana przez: Ralph

lekarz Agnieszka Pichór

Polna 4
05-250 Radzymin

Bardzo dobra lekarka. Ciepła, serdeczna i dobry człowiek. Zajęła się bardzo dobrze moim starszym tatą.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Edyta Wróblewska

05-250 Radzymin

Pani doktor nie szczędzi czasu dla pacjenta, stawia prawidłowe diagnozy i jest odpowiedzialna w swojej sztuce medycznej. POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM.
Opinia dodana przez: Halina

Interniści w mieście Radzymin