Irena Maślankowska

Psycholog

Psycholog, która nie dość, że ustawia indywidualną terapię, to robi szerokie notatki, zadaje trudne pytania w miłej atmosferze, duże poczucie humoru tak na marginesie :)

Na początku nie wierzyłam w pomoc, ale chodziłam ze względu na rodzinę. Później sama uwierzyłam i się wyleczyłam z bulimii.

Wiadomym jest, że psycholog nie rozwiąże problemów od razu, dlatego trzeba przygotować się na kilka-kilkanaście wizyt, ale się opłaca, bo człowiek dostaje informacje, których człowiek nawet sobie nie potrafi samodzielnie uświadomić.

Stawia pacjenta na pierwszym miejscu. Bardzo dużo osób do niej chodzi, więc to też o czymś świadczy. Ale najważniejsze są efekty, które były widoczne już po kilku spotkaniach. Gorąco polecam

Doceniam tego specjalistę za doświadczenie, profesjonalne podejście i niezwykłą troskliwość, którą otacza swojego pacjenta. Uratowała mnie przed alkoholem.

Uratowała mnie przed alkoholem.

Od długiego czasu zmagam się z depresją. Próbowałam już różnych terapii, aż w końcu trafiłam do pani Maślankowskiej. Ta kobieta ma doskonałe kwalifikacje. Dodatkowo terapia naprawdę mi pomaga. Nareszcie przestałam się wstydzić swojej choroby i potrafię o niej mówić zupełnie otwarcie.

Mam zaburzenia lękowe i zmagam się z nimi od dawna. Miałam problem z zaakceptowaniem tej choroby. Pani psycholog prowadzi ze mną terapię, dzięki której czuję się znacznie lepiej. Dokładnie poznałam przyczyny powstania mojego zaburzenia oraz zrozumiałam jego mechanizmy.

W moim małżeństwie od dawna się nie układało. Zdecydowaliśmy się, więc wraz z mężem na terapię małżeńską. Jestem bardzo zadowolona. Po spotkaniach u pani psycholog nasze małżeństwo jest zupełnie inne. Znowu potrafimy ze sobą rozmawiać i cieszymy się z każdej spędzonej razem chwili.

Przemiła i bardzo doświadczona terapeutka. Miałam okazję uczestniczyć w sesji terapeutycznej , która pomogła. Wręcz odmieniła moje życie o 180 stopni. Dziękuję Pani Doktor!

Przemiła i bardzo doświadczona terapeutka.
Miałam okazję uczestniczyć w sesji terapeutycznej , która pomogła.
Wręcz odmieniła moje życie o 180 stopni.
Dziękuję Pani Doktor!

Pani mgr Irena, jako profesjonalny psychoterapeuta świetnie poprowadziła terapię małżeńską realizując wszystkie te tematy, które były dla nas być może niewygodne i nieprzyjemne, ale dzięki jej doświadczeniu i wiedzy wizyty wpłynęły pozytywnie na naszą relację budując ją znów na nowo. Odnośnie samego lekarza - uważam, że lepszego nie mogliśmy znaleźć. Bardzo indywidualnie podeszła do naszego problemu, będą również równocześnie wyrozumiałą i cierpliwą. W 100% zaangażowała się w terapię pomagając nam odnaleźć znów wspólny język. I się udało! :)

W 100% zaangażowała się w terapię pomagając nam odnaleźć znów wspólny język.
I się udało! :)