lekarz Irena Skibicka

1,9
1,7
1,6
1,6

Ludzie nigdy ale to nigdy nie leczcie się u tej kobiety - uważa że ludzie są zdrowi tylko sobie wymyślają. Na wszystko przepisuje cudowny "koktajl zdrowia" czyli jakąś zmiksowaną surówkę. Odmawia fachowej pomocy. Na niczym się nie zna aczkolwiek ubóstwia sama siebie i uważa się za specjalistę od wszystkiego, jest zarozumiała i narcystyczna. Znałem dwie osoby które może jeszcze by żyły (były młode) gdyby ta pani nie lekceważyła objawów pacjentów. Nie potrafi postawić słusznej diagnozy, popełnia błędy nie wspominając o grzechu pychy. O problemach z zarejestrowaniem do przychodni szkoda gadać. Z całego serce NIE polecam! Ludzie uciekajcie od Skibidzkiej!

Na poczatku stycznia pisalam o "leczeniu" przez Pania Skibicka bardzo bliskiej mi osoby. Byla leczona na zatoki i bole kregoslupa.Dwa dni od ostatniej wizyty u tej doktor pacjentka trafila do szpitala w stanie kompletnego wycienczenia.Po dwoch tygodniach w szpitalu zmarla. Jezeli ktos jeszcze wierzy w jej kompetencje to zycze szczescia.

Jezeli ktos jeszcze wierzy w jej kompetencje to zycze szczescia.

mój tata chodził do tej "pani Doktor" na wizyty co miesiac, bo czuł sie coraz gorzej, nie mógł jeść, miał poważne problemy zdrowotne, a "pani Doktor" stwierdziła zeby rzucił palenia i wszystko wroci do normy. Aktualnie jest po operacji, wycinano mu nowotwór.

Aktualnie jest po operacji, wycinano mu nowotwór.

Nie polecam. Chciałem zrobic sobie cholesterol z wielkimi bólami dała skierowanie ale zaznaczyła ze to ostatni raz daje tak na życzenie. Wydaje sie jej ze zna sie na wszystkim skierowania do specjalisty nie mogłem od niej wydębić. Generalnie do niczego wypisuje się z tej przychodni nie bedzie Ona dostawała za mnie kasy od NFZ-tu ( co miesięczne wpływy za populację). Może jak wiecej ludzi tak zrobi to zmieni swoje podejście . Ja mówi PA, PA Pani Doktor

Jezeli ktos przychodzi do lekarza rodzinnego w stanie kompletnego wyczerpania,z zalanym woda sercem ,prawie bez jednego pluca ,a na drugim guz wielkosci piesci,z problemami oddychania i poruszania sie a pani"doktor przepisuje nastepne lekarstwa na zatoki to o czym my mowimy.Czy to jest super lekarz? Ktos kiedys napisal "Uciekajcie od Skibickiej bo was powykancza" i to jest 100% prawda

Dobra lekarka, u ktorej leczylam anginy jeszcze jako nastolatka, nie rozumiem wypowiedzi negatywnych, moze ktos nie bardzo potrafil wytlumaczyc swoich objawow chorobowych stad niepozumienia

Dobra lekarka, u ktorej leczylam anginy jeszcze jako nastolatka,

Ludzie popytajcie się na Dajtkach co myślą na temat Skibickiej. To jest przerażające.Większość nigdy do niej już nie pójdzie bo np:"Prawie wykończyła mojego wnuka","Mojego męża" itd,itd. Tragedia ,kim ta osoba jest? Ostrzegam,półki pójdziecie do tej pani to spytajcie się mieszkańców Dajtek co oni o niej myślą

Ludzie popytajcie się na Dajtkach co myślą na temat Skibickiej.
To jest przerażające.Większość nigdy do niej już nie pójdzie
bo np:"Prawie wykończyła mojego wnuka","Mojego męża" itd,itd.
Tragedia ,kim ta osoba jest?

Szanowni Panstwo, chcialabym ostrzec Was wszystkich przed tym lekarzem, jezeli ta osobe mozna jeszcze tak nazwac. Bliska mi osoba od 6m-cy chodzila do pani"Doktor" bo zle sie czula,bardzo schudla,tracila sily z dnia na dzien. Przez pania "Doktor" byla leczona najpierw na przeziebienie a pozniej na zatoki. Otrzymywala co raz to nowe antybiotyki na zatoki. Przed paroma dniami tak oslabla ze nie mogla prawie chodzic .i mowic.Po wezwaniu pogotowia ratunkowego lekarz zdziwiony spytal sie czy ona wogole chodzila do lekarza rodzinnego bo po pierwszym osluchaniu pluc od razu wiedzial ze pacjentka ...

Szanowni Panstwo,
chcialabym ostrzec Was wszystkich przed tym lekarzem,
jezeli ta osobe mozna jeszcze tak nazwac.
Otrzymywala co raz to nowe antybiotyki na zatoki.
Przed paroma dniami tak oslabla ze nie mogla prawie chodzic .i mowic.Po wezwaniu pogotowia ratunkowego lekarz zdziwiony spytal sie czy ona wogole chodzila do lekarza rodzinnego bo po pierwszym osluchaniu pluc od razu wiedzial ze pacjentka jest w bardzo ciezkim stanie.
Obecnie jest w szpitalu w stanie kompletnego wycienczenia.
Wniosek z tej histori mozecie Panstwo wyciagnac sami.
Ta osoba moze leczyc jezeli to potrafi wypryski na twarzy i to z pewnym ryzykiem.

super lekarz, jestem w szoku czytając te negatywne oceny, leczę się u Niej z całą rodziną, prowadzi moje dzieci od urodzenia i zawsze mogłam na Nią liczyć, Pani Irena Skibicka to rzeczowy, konkretny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem, wspaniała pediatra i lekarz rodzinna, życiowa, zawsze służy pomocą. Polecam

Uciekajcie od Skibickiej, bo was powykańcza. Leczyć to ona nie umie. Jest nie miła wręcz chamska, dla niej wszyscy udają chorych, a są zdrowi. Są problemy z zarejestrowaniem się. Każe na siebie czekać godzinami albo że przyjmie między pacjentami. Szok! Tak złego lekarza jeszcze w życiu nie widziałam