lekarz Irena Skibicka

1,9
1,7
1,6
1,6

Lekarz wydaje się wciskać leki od firm z którymi ma podpisaną umowę.

Lekarz wydaje się wciskać leki od firm z którymi ma podpisaną umowę.

Oto jakie jest zdanie na temat "LEKARZ RODZINNEGO" - którego brakuje dr Skibickiej! Lekarz Rodzinny, to lekarz na dłużej.Ktoś kto jest blisko i zawsze czeka,by udzielic pomocy.Ktoś kto nie pozwala bys zostal sam na polu walki z choroba i cierpieniem. - Nie czuje tego u pani dr. Ponieważ uważa, ze wszyscy sa zdrowi tylko udają! Uważa, że Jest najlepszą dr a mimo wszystko dzieci wypisalam bo z goraczką kazano mi czekac a ja sie nie wypisalam i dopiero jak zaczelam chorowac i przychodzic z bolem nawet jej to nie ruszylo ...

Lekarz Rodzinny, to lekarz na dłużej.Ktoś kto jest blisko i zawsze czeka,by udzielic pomocy.Ktoś kto nie pozwala bys zostal sam na polu walki z choroba i cierpieniem. - Nie czuje tego u pani dr. Ponieważ uważa, ze wszyscy sa zdrowi tylko udają! Uważa, że Jest najlepszą dr a mimo wszystko dzieci wypisalam bo z goraczką kazano mi czekac a ja sie nie wypisalam i dopiero jak zaczelam chorowac i przychodzic z bolem nawet jej to nie ruszylo i stwierdzila,ze wygladam zdrowo. jak mnie pogotowie w nocy zabiera- to niby czemu do niej mam chodzic?
Lekarz innych specjalizacji do ktorych mnie wysyla to konsultanci zajmujacy sie glównie leczeniem chorób i zaburzeń. A Lekarz Rodzinny to główny spec od Mojego Zdrowia. - Niestety dr Skibicka uważa, że Inni lekarze są od wszystkiego Ona tylko skieruje!
Czyz to nie Lekarz Rodzinny w ogromnej wiekszosci to inteligent, idealista, który czeka by Pomagac swoim pacjentom, bo kiedys za mlodu tak sobie postanowil???? Dr Skibicka Nic sobie nie obiecala! I mam nadzieję,że teraz juz nie trafie na drugiego takiego lekarza i tak jak chciała nie moja noga nie postanie wiecej w Jej przychodni na dajtkach. I gdybym mogła to bym pościła nagrana rozmowe z Nia w gabinecie.
Potrafi sie zachwalać tylko siebie jak Narcyz ale pacjentów KRYTYKUJE!

Nie polecam tej lekarki!wydaje jej sie ze jest specjalistka w kazdej dziedzinie medycyny, niestety jest zupelnie odwrotnie. Prosilem o skierowanie na morfologie (4 lata nie mialem badan robionych)to powiedziala, ze wygladam na zdrowego.Szczyt wszystkiego!