lekarz Ireneusz Tarnowski

1,3
1,7

Zgłosiłam się na NPL w Sochaczewie. Podobnie jak wyżej, lekarz zamiast zająć się chorobą, skrytykował mnie, że lekarza rodzinnego mam w warszawskim zachodnim, a przychodzę do niego. Był bardzo nieuprzejmy, z odległości co najmniej 0,5m "oglądał" gardło, nawet nie zbadał, a przyszłam z kaszlem i podwyższoną temperaturą. Twierdząc, ze nic nie słyszy w oskrzelach przepisał antybiotyk. Naprawdę, nie warto czekać 3h na NPL wiedząc, ze w gabinecie jest "Pan Doktor".

Lekarz bardzo nieuprzejmy. Zgłosiłem się w Sochaczewie do NPL z poważną kontuzją ( do szpitala mam 8km) zaczął mi robic wyrzuty że jestem zameldowany w powiecie warszawskim zachodnim i że tam powinienem sobie pojechać a nie tu. Ostatecznie nie udzielił mi porady i wyprosił z gabinetu. Ten człowiek nie nadaje się na lekarza - brak empatii oraz chęci pomocy mimo że ma za to płacone

Robi laskę że przyjmuje, a przecież jest w szpitalu na etacie i przyjmuje w nocnej pomocy medycznej. Nie uprzejmy, ma pretensje do całego świata że musi przyjmować pacjentów.