dr n. med. Ireneusz Urbaniak

Ortopeda

Polecam super lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie.Jestem bardzo zadowolona z leczenia i z zabiegu ,który mi Pan doktor robił. Polecam gorąco

Potwierdzam w pełni jeden z wpisów-"wspaniały lekarz, człowiek. Świetny fachowiec. Swoim zachowaniem na wizytach lekarskich przynosi cierpiącym ulgę. Przyjazny dla pacjenta, poświęca tyle czasu ile może, ma mnóstwo zajęć w Oddziale. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i osoby Pana dr Urbaniaka. Bardzo polecam" Nic dodać nic ująć. Bardzo polecam

Nic dodać nic ująć.
Bardzo polecam

Jestem pacjentem ortopedycznym od wielu lat, mam ogląd ortopedii nie tylko Kaliskiej. Czytając wpisy na temat ortopedów Kaliskich jestem zdziwiony, zaskoczony w sumie niewielka liczbą bardzo pozytywnuch wpisów na temat dr Urbaniaka-Ord\ynatora Oddziału od kilku lat. To co sie stało z ortopedia w Kaliszu przez ostatnie lata to nieprawdopodobny skok do przodu. Dzisiaj Nasza ortopedia to czołówka Polska. Jest to absolutna zasługa dr I. Urbaniaka. Zróbmy wszystko aby z Nami został. Z wyrazami szacunku dla Pana Ordynatora, niestety jeszcze bez nazwiska-pacjent wielu Oddziałow Ortopedycznych w Polsce.

Pana doktora Urbaniaka jako specjalistę i szefa Oddziału oceniam najwyżej jak można Bardzo polecam jego fachowość i kulturę

Bardzo polecam jego fachowość i kulturę

Byłam dwa razy w Oddziale kierowanym przez Pana doktora Urbaniaka. Przebyłam dwie operacje stawu biodrowego-wymiana na sztuczny. Obie operacje wykonał dr Urbaniak-Ordynator Oddziału Ortopedycznego. Wcześniej nie mogłam chodzić, były ogromne bóle, po operacjach jest swietnie, nic nie boli, mogę normalnie chodzic. Atmosfera w Oddziale naprawde bardzo dobra, rodzinna, jest to zasługa Ordynatora-zaewsze usmiechnięty, życzliwy dla pacjentów. Wielokrotne wizyty w gabinecie były przyjemnością, duża kultura Pana Doktora, wiedza, poświęcony czas. Wielu rzeczy można sie dowiedzieć przed gabinetem doktora, wszyscy chwalą, jest zawsze dużo oczekujacych pacjentów. Wizyta prywatna 100 zł. Uwazam, że jak na ordynatora z taka wiedzą, umiejetnościami, tytułem naukowym i w porównaniu z innymi lekarzami to naprawde nisko.
Szczerze i goraco polecam.

Bardzo polecam Wyjątkowo dobry fachowiec a do tego fantastyczny człowiek Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem W Oddziale na obchodach rewelacja Polecam

Bardzo polecam
Wyjątkowo dobry fachowiec a do tego fantastyczny człowiek
Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem
W Oddziale na obchodach rewelacja

Polecam

Polecam wszystkim!!!!!!!!! Nawet nie da określić się tego lekarza!!!!!!!! Przekonajcie się sami ! Dla zainteresowanych przyjmuje w Konsylium na Podkowińskiego w Kaliszu.

Polecam wszystkim!!!!!!!!!
Nawet nie da określić się tego lekarza!!!!!!!!
Przekonajcie się sami !
Dla zainteresowanych przyjmuje w Konsylium na Podkowińskiego w Kaliszu.

Psujecie tylko opinie dr. Ja powiem tylko ze to wspaniały lekarz. Nie jeden się przekonał. Polecam gorąco!

Bardzo kompetentny, uprzejmy, w sposób niezwykle przystępny tłumaczy problem chorobowy. Jest latwo dostepny, naprawdę otwarty na pacjenta. Pobyt w Oddziale, którego dr Urbaniak jest Ordynatorem, dzięki bardzo przyjaznej atmosferze jaka stwarza był dla mnie sympatyczny. Bardzo polecam.

Jestem pod wrażeniem pobytu w Oddziale kierowanym przez Pana Doktora Ireneusza Urbaniaka. Miło, uprzejmie, bardzo kompetentnie, czułam się doceniona, odpowiednio poinformowana. Zainteresowana Pana Ordynatora Oddziału pacjentem jest niezwykłe i jestem przekonana nadal bardzo rzadko spotykane w Polsce, a w szpitalu publicznym nie wiem czy się zdarza. Kontakt po operacji w poradni super. Jestem zachwycona. Zespół lekarezy i pielęgniarek, bardzo uprzejmy, to zasługa dr Urbaniaka. Wdzięczna za przywrócenie do świata sprawnych.

Wdzięczna za przywrócenie do świata sprawnych.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kalisz"?

Enel Med
Zakład Rehabilitacji "MAGDOMED"