dr n. med. Ireneusz Urbaniak

jestem pod wrazeniem wizyty u doktora. Jego spokoj, kompetencja, wiedza zasluguja na najwyszy szacunek.

Wspaniały lekarz, człowiek. Świetny fachowiec. Swoim zachowaniem na wizytach lekarskich przynosi cierpiącym ulgę. Przyjazny dla pacjenta, poświęca tyle czasu ile może, ma mnóstwo zajęć w Oddziale. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i osoby Pana dr Urbaniaka. Bardzo polecam

Lekarz z powołania, nigdy takiego nie spotkalam. Kompetencja, klasa na najwyższym poziomie. Krytyczne opinie sa dla mnie niezrozumiuałe. Polecam- naprawdę.

Byłam dwa razy w Oddziale kierowanym przez Pana doktora Urbaniaka. Przebyłam dwie operacje stawu biodrowego-wymiana na sztuczny. Obie operacje wykonał dr Urbaniak-Ordynator Oddziału Ortopedycznego. Wcześniej nie mogłam chodzić, były ogromne bóle, po operacjach jest swietnie, nic nie boli, mogę normalnie chodzic. Atmosfera w Oddziale naprawde bardzo dobra, rodzinna, jest to zasługa Ordynatora-zaewsze usmiechnięty, życzliwy dla pacjentów. Wielokrotne wizyty w gabinecie były przyjemnością, duża kultura Pana Doktora, wiedza, poświęcony czas. Wielu rzeczy można sie dowiedzieć przed gabinetem doktora, wszyscy chwalą, jest zawsze dużo oczekujacych pacjentów. Wizyta prywatna 100 zł. Uwazam, że jak na ordynatora z taka wiedzą, umiejetnościami, tytułem naukowym i w porównaniu z innymi lekarzami to naprawde nisko.
Szczerze i goraco polecam.

Dr. Urbaniak lekcewazy pacjenta, jak by mogl to by w plaszczu przyjmowal tak mu sie spieszy tylko zeby kase brac.masakra.nie polecam.

Pan Doktor jest w relacjach pacjentow swietnym lekarzem. Po paru wizytach zdecydowanie potwierdzam te opinie. Jest konkretny, profesjonalny i zyczliwy. Szczerze polecam.

zdecydowanie nie polecam wizyty u dr Urbaniaka! Mąż miał naderwane więzadła w kolanie, wcześniej miał zrobione zdjęcie RTG w szpitalu (od kiedy tkanki miękkie są widoczne na zdjęciu RTG!)Poszliśmy prywatnie do dr, zerknął na zdjecie i powiedział, że nic groźnego nie widzi. Minął miesiąc a kolano nadal boli i jest spuchnięte jak balon! Lekarz nie miał czasu dla pacjenta, spieszył sie, zrobił co swoje i wziął pieniądze!

Dr Urbaniak jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Poza umiejętnościami merytorycznymi, posiada takie cechy osobowościowe,które zjednują mu przychylność pacjentów. Nie znam lepszego ortopedy!!!

Przyjęcie i traktowanie w ramach NFZ jest koszmarem dla pacjenta. Widać, ze Pan dr.Urbaniak ma duże problemy emocjonalne w relacji z pacjentem, lub jest za mocno przepracowany. Przyjęcia w ramach NFZ są w godzinach wieczornych, po pracy w szpitalu i prywatnych wizytach.

polecam .czekając w kolejce przed gabinetem można dowiedzieć sie wszystkiego o lekarzach.Pan doktor ma znakomitą opinie co mogę potwierdzić osobiście.po zabiegu artroskopii w drugim dniu mogłem chodzić bez kul i nieodczuwałem żadnego bólu.