dr n. med. Ireneusz Urbaniak

Psujecie tylko opinie dr. Ja powiem tylko ze to wspaniały lekarz. Nie jeden się przekonał. Polecam gorąco!

Polecam wszystkim!!!!!!!!! Nawet nie da określić się tego lekarza!!!!!!!! Przekonajcie się sami ! Dla zainteresowanych przyjmuje w Konsylium na Podkowińskiego w Kaliszu.

Polecam wszystkim!!!!!!!!!
Nawet nie da określić się tego lekarza!!!!!!!!
Przekonajcie się sami !
Dla zainteresowanych przyjmuje w Konsylium na Podkowińskiego w Kaliszu.

Jestem pacjentem ortopedycznym od wielu lat, mam ogląd ortopedii nie tylko Kaliskiej. Czytając wpisy na temat ortopedów Kaliskich jestem zdziwiony, zaskoczony w sumie niewielka liczbą bardzo pozytywnuch wpisów na temat dr Urbaniaka-Ord\ynatora Oddziału od kilku lat. To co sie stało z ortopedia w Kaliszu przez ostatnie lata to nieprawdopodobny skok do przodu. Dzisiaj Nasza ortopedia to czołówka Polska. Jest to absolutna zasługa dr I. Urbaniaka. Zróbmy wszystko aby z Nami został. Z wyrazami szacunku dla Pana Ordynatora, niestety jeszcze bez nazwiska-pacjent wielu Oddziałow Ortopedycznych w Polsce.

Świetny lekarz, bardzo dobry merytorycznie, Jestem po endoprotezie stawu biodrowego i kolanowego, operował dr Urbaniak-wyni rewelacyjny. Bezposredni kontakt, zero dystansu. Bardzo, bardzo polecam.

Bardzo kompetentny, uprzejmy, w sposób niezwykle przystępny tłumaczy problem chorobowy. Jest latwo dostepny, naprawdę otwarty na pacjenta. Pobyt w Oddziale, którego dr Urbaniak jest Ordynatorem, dzięki bardzo przyjaznej atmosferze jaka stwarza był dla mnie sympatyczny. Bardzo polecam.

Rzadko spotyka sie takich lekarzy. Bardzo zainteresowany pacjentem. Swietny operator. Pobyt w Oddziale kierowanym przez Pana Doktora to przyjemnosc. To Jego 100% zasluga. Pisze to z punktu widzenia pacjenta 2 krotnie leczonego w Oddziale. Wielkie dzieki.

Wielkie dzieki.

Świetny specjalista- operował mnie w tym roku dwukrotnie- chylę czoła za uratowanie moich kolan. Zarówno moja mama przywrócona do całkowitej sprawności. Podejście do pacjenta pełne zrozumienia, wytłumaczy wszystkie sprawy dotyczące danego zabiegu, leczenia, możliwych powikłań. A to co zrobił z oddziałem ortopedycznym w Kaliszu- mistrzostwo i majstersztyk. Polecam jako lekarza i jako człowieka.

bardzo dobry specjalista, pełen profesjonalizm zarówno podczas pobytu w szpitalu jak i póżniej w trakcie leczenia prywatnego. Gorąco polecam Jolanta

Gorąco polecam

Jolanta

Dobry i kompetentny specjalista. Poświęca swój czas pacjentowi aby przedstawić mu jego problem zdrowotny i metody leczenia.Stawia trafne diagnozy i stosuje odpowiednie leczenie.

Jestem pod wrażeniem pobytu w Oddziale kierowanym przez Pana Doktora Ireneusza Urbaniaka. Miło, uprzejmie, bardzo kompetentnie, czułam się doceniona, odpowiednio poinformowana. Zainteresowana Pana Ordynatora Oddziału pacjentem jest niezwykłe i jestem przekonana nadal bardzo rzadko spotykane w Polsce, a w szpitalu publicznym nie wiem czy się zdarza. Kontakt po operacji w poradni super. Jestem zachwycona. Zespół lekarezy i pielęgniarek, bardzo uprzejmy, to zasługa dr Urbaniaka. Wdzięczna za przywrócenie do świata sprawnych.

Wdzięczna za przywrócenie do świata sprawnych.