dr n. med. Ireneusz Urbaniak

Najprzyjemniejszy ortopeda jakiego spotkałam. Lekarz na którym można polegać, który wesprze i dokładnie wyjasni z kad dane dolegliwości. Ortopeda na złoty medal nigdy nie odmawia wizyty w wręcz przyjmie w trudnej sytuacji jako dodatkowego Pacjenta. Wielu specjalistów zwłaszcza z Turku powinno brać z niego przykład!

Bardzo polecam. Świetny specjalista, kontakt naprawdę normalny - rzadko to się zdarza aby lekarz był tak dostępny. Przyjazny dla pacjenta, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Wyrazy uznania Panie Doktorze. Kieruje Pan świetnym Zespołem. Gorąco polecam

Fantastyczny lekarz. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, czułam się przy Nim bezpiecznie. W pełni w sposób bardzo przyjazny, zrozumiały zostawali poinformowana o leczeniu. Kilka dni po wymianie biodra wyszłam na własnych nogach do domu! Bez bólu! Wyrazy uznania Panie Doktorze. Kieruje Pan świetnym Zespołem. Gorąco polecam

Wyrazy uznania Panie Doktorze.
Kieruje Pan świetnym Zespołem.

Gorąco polecam

Specjalista może i dobry, ale podejście do pacjenta, jak również do rodziny, która chce zasięgnąć informacji jest poniżej ludzkiej godności. Wiecznie się spieszy, ucieka, udaje że z kimś rozmawia przez telefon. Dno totalne. Nie polecam.

Wiecznie się spieszy, ucieka, udaje że z kimś rozmawia przez telefon.
Dno totalne.
Nie polecam.

Bardzo polecam Świetny specjalista, kontakt naprawdę normalny - rzadko to sie zdarza aby lekarz, szef Oddziału był tak dostępny Po trzech operacjach, wymiana stawów wykonanych przez Pana Doktora jestem pacjentką wiarygodną Polecam!

Polecam!

Polecam super lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie.Jestem bardzo zadowolona z leczenia i z zabiegu ,który mi Pan doktor robił. Polecam gorąco

Pana doktora Urbaniaka jako specjalistę i szefa Oddziału oceniam najwyżej jak można Bardzo polecam jego fachowość i kulturę

Bardzo polecam jego fachowość i kulturę

Coś poszło nie tak przy endoprotezie kolana. Zgina się kąt 30 stopni. Chodzenie bez kul prawie niemożliwe.

Bardzo polecam Wyjątkowo dobry fachowiec a do tego fantastyczny człowiek Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem W Oddziale na obchodach rewelacja Polecam

Bardzo polecam
Wyjątkowo dobry fachowiec a do tego fantastyczny człowiek
Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem
W Oddziale na obchodach rewelacja

Polecam

Potwierdzam w pełni jeden z wpisów-"wspaniały lekarz, człowiek. Świetny fachowiec. Swoim zachowaniem na wizytach lekarskich przynosi cierpiącym ulgę. Przyjazny dla pacjenta, poświęca tyle czasu ile może, ma mnóstwo zajęć w Oddziale. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i osoby Pana dr Urbaniaka. Bardzo polecam" Nic dodać nic ująć. Bardzo polecam

Nic dodać nic ująć.