lekarz Iwona Aerts

2,9
2,7

Taki lekarz to się nawet do zwierząt nie nadaje. poroniłam i Po trzech wizytach w sumie 450zl wizyty i badanie za 150 które nic nie wykazało nie umiała stwierdzić ze ze przyczyna jest Zaśniad groniasty częściowy i kazała czekać aż sama się macica oczyści co przy tej chorobie jest zagrożenie życia lekarz w szpitalu wykonywając zabieg łyżeczkowania powiedział ,, Dla Własnego dobra już więcej nie idź do tej pani doktor''

,, Dla Własnego dobra już więcej nie idź do tej pani doktor''

Pani doktor nie zna się na swoim fachu. nawet po dwóch wizytach nie potrafi prawidłowo zdiagnozować choroby. Porażka, nie polecam!

Ta osoba nie powinna zostać lekarzem. Bardzo protekcjonalna, niepomocna, gdy zapytałam o badania odpowiedziała "proszę sobie poszukać w internecie i sobie zrobić". Na dzień dobry odpowiedziała "aha" a na do widzenia "jeśli nie chce pani pigułek, to proszę nie przychodzić". ODRADZAM.

Miła to Pani doktor jest i nic poza tym bo ciąży to prowadzić nie potrafi... Przy 2 badaniach krew i to sporo w różnych odstępach czasu, u innych ginekologów nic takiego nie było, fleja a nie doktorka!

Rewelacyjne i fachowe podejście do pacjentki- jej obaw i potrzeb, dużo uśmiechu ze strony Pani Doktor. Wiele kobiet poleciło mi badanie u Pani Doktor i niczego nie żałuję! Jak najbardziej polecam!

Również dołączam się do Pani Doroty D. Wszelkie negatywnie wystawione tutaj opinie oraz kąśliwe uwagi to bzdura ! Dla mnie osobiście ważne jest aby wszystkie w/w kryteria były na 5 stąd decyduje się na wizytę mimo, iż jestem z innego miasta. Dr Iwona jest bardzo miła, kompetentna, uprzejma, kulturalna, delikatna. Wszystko dokładnie omawia z pacjentką, rozjaśnia wszelkie wątpliwości. Absolutnie nie ma mowy o wciskaniu rp. na siłę ! Wręcz przeciwnie. Pani doktor niczego nie narzuca. Jest bardzo taktowna. Tylko wówczas, gdy pacjentka sobie tego życzy. Wszelkie wystawione negatywne opinie są wynikiem złośliwości, fanaberii. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam serdecznie Pani Doktor!

Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę od początku.Jest bardzo kompetentna i sympatyczna.Podchodzi bardzo fachowo do sprawy-zleca wszystkie potrzebne badania,nie lekceważąc niczego co mogłoby spowodować komplikacje. Nie wciskała mi żadnych tabletek-doradzając ubytek żelaza uzupełnić właściwą dietą. Cena za wizytę nie jest wygórowana moim zdaniem. Ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić Panią doktor-zresztą kolejki w jej gabinecie są dowodem na to że wiele kobiet jej ufa i wraca na kolejne wizyty. Chcę uciąć insynuacje które mogą się pojawiać-nie jestem osobą z rodziny, jestem zwykłą pacjentką Pani doktor.

Na wizycie u tej pani byłam dawno i jej gabinet omijam szerokim łukiem, zastanawiają mnie tylko pozytywne skrajne komentarze, to faktycznie musi sobie sama wystawiać te oceny. Powiem w skrócie pani "ginekolog" jest bardzo łasa na pieniążki i tyle w temacie.

Bardzo dobry lekarz. Prowadziła moje trzy ciąże bez zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

jak byłam w ciąży to powiedziała że moja ciąża jest martwa bo serduszko nie bije!!dzis mój syn ma 3,5 roku i ma sie całkiem niezle