lekarz Iwona Holcman

Ginekolog, Ginekolog położnik

Chodziłam do Pani doktor przez całą ciążę prywatnie , mimo bardzo poważnego wskazania do cesarskiego cięcia , Pani doktor aż do wzięcia mnie ma blok upierala się na naturalny poród, poród był bardzo ciężki A ja straciłam dużo krwi , po porodzie widziałam ją tylko raz mimo iż długo leżałam ma oddziale , zawdzięczam jej teraz bardzo duży ubytek w macicy po wykonanej operacji i to że mogę już nie być mama , i jeszcze jedno po porodzie " już za darmo zdjęła mi szwy i na tym nasz kontakt się zakończył , jest miła dla pacjentek i zjednuje sobie pacjentki tym że jest kobietą ale jak coś nie wyjdzie to już jest cisza i najciekawsze że tych złych przypadków jest tak dużo ale są przykryte miłymi opiniami (. . . )

Pani Iwona Holcman . To świetny lekarz o dużej wiedzy. Miła ciepła i życzliwa. To Pani Iwona dała mi nadzieję na to ze jeszcze zostane mamą,pomimo poważnych problemów zdrowotnych. Bez zastanowienia zmieniam mojego dotychczasowego lekarza do którego chodziłam ponad 10 lat.Na Panią Holcman.Oby więcej takich lekarzy w Bieszczadach!

Polecam Panią Iwonę jak najbardziej! Pani ginekolog jest przesympatyczna, empatyczna, bardzo delikatna i taktowna.Była w stanie odpowiedzieć na każde moje pytania, a także szczegółowo opisać przyczynę mojego schorzenia.Najlepsza lekarka jaką do tej pory poznałam, cierpliwa i profesjonalnie podchodząca do badania oraz swojego zawodu. Lekarz z powołania. Jeszcze raz polecam i dziękuję!B.Kalinowska

Pani doktor jest rewelacyjna ale nie bada piersi a to przecież konieczność.A poza tym wszystko na duży plus.

Super lekarz, miła, kompetentna, 9życzliwa, rzeczowa.Dostalam silnego krwotoku podczas pobytu w Bieszczadach.Nie jestem łatwym przypadkiem"ginekologicznym", wiec jechałam w nocy do szpitala z duszą na ramieniu. A tu,pełen profesjonalizm,zrozumienie i duza wiedza ! Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Pacjentka z Lublina

Miałam przyjemność poznać panią doktor w sobotę. Przebywałam na urlopie w Polańczyku, dostałam silnego krwawienia. Pojechałam do szpitala do Leska. Pani doktor mną się odpowiednio zajęła. Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła i uprzejma kobieta. Dodatkowo widać, że zna się na tym co robi. Przebadała mnie, wykonała usg. Nie musiałam długo czekać w ciągu niecałej godziny wyszłam ze szpitala. Polecam jak najbardziej :)

Fantastyczny lekarz z powołania. Jest najwspanialszym człowiekiem jakiego znam, jest świetną specjalistką z rewelacyjnym profesjonalnym podejściem do swojego zawodu. Super pani doktor. Najważniejsze jest dla niej zdrowie pacjenta. Ma niesamowite podejście do pacjenta- zawsze uśmiechnięta, odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco i zawsze ma czas dla pacjenta, ma też ogromną wiedzę. Ja nie znam lepszego ginekologa więc gorąco polecam Panią doktor Iwonę. Więcej takich lekarzy!!!.

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Bardzo mi pomogła swoją fachowoscia i empatia.Wizyty u pani Iwony przebiegają w milej atmosferze i nigdy nie odmówiła mi pomocy.Ma dużą wiedzę. Polecam

Panią Doktor spotkałam w bardzo ciężkim momencie mojego życia.....to od Niej usłyszałam,że mojemu Aniołkowi nie bije serduszko.....jednocześnie Jej wiedza medyczna,profesjonalizm i cudowna osobowość sprawiły,że wspomnienia mniej bolą.Lekarz z powołania.Wspaniała osoba.

Lekarz z powołania to określenie za skromne dla dr.Iwony,potwierdza to ilość pacjentek siedziązych przed jej gabinetem.Jeśli chodzi o mnie prowadziła moją ciążę z powodzeniem i niesamowitym kobiecym wyczuciem-za to ogromnie ją cenię.Poza tym po porodzie sama się zaineresowała jak moje samopoczucie-nie każdego lekarza stać na taki niby-mały gest w formie krótkiej rozmowy telefonicznej a ile znaczy.Polecam gorąco