lekarz Iwona Holcman

Ginekolog, Ginekolog położnik

Miałam przyjemność poznać panią doktor w sobotę. Przebywałam na urlopie w Polańczyku, dostałam silnego krwawienia. Pojechałam do szpitala do Leska. Pani doktor mną się odpowiednio zajęła. Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła i uprzejma kobieta. Dodatkowo widać, że zna się na tym co robi. Przebadała mnie, wykonała usg. Nie musiałam długo czekać w ciągu niecałej godziny wyszłam ze szpitala. Polecam jak najbardziej :)

Lekarz z powołania to określenie za skromne dla dr.Iwony,potwierdza to ilość pacjentek siedziązych przed jej gabinetem.Jeśli chodzi o mnie prowadziła moją ciążę z powodzeniem i niesamowitym kobiecym wyczuciem-za to ogromnie ją cenię.Poza tym po porodzie sama się zaineresowała jak moje samopoczucie-nie każdego lekarza stać na taki niby-mały gest w formie krótkiej rozmowy telefonicznej a ile znaczy.Polecam gorąco

Panią Doktor spotkałam w bardzo ciężkim momencie mojego życia.....to od Niej usłyszałam,że mojemu Aniołkowi nie bije serduszko.....jednocześnie Jej wiedza medyczna,profesjonalizm i cudowna osobowość sprawiły,że wspomnienia mniej bolą.Lekarz z powołania.Wspaniała osoba.

Wspaniała Pani doktor z powołania, miła, empatyczna, a przede wszystkim z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Polecam bardzo gorąco każdemu.

świetny lekarz, pełen profesjonalizm, bardzo bardzo sympatyczna Pani Doktor, superowe podejście do pacjenta (zero stresu) i całej wizyty, polecam polecam polecam ... przy wizycie o nic nie trzeba się upominać Pani Doktor sama proponuje jak trzeba dodatkowe badania itd... Mega pozytyw !!!!!!!!!!

Przemiła osoba kompetentny lekarz - obym tylko na takich ludzi trafiała. Osoba naprawdę godna polecenia

Fantastyczny lekarz z powołania. Jest najwspanialszym człowiekiem jakiego znam, jest świetną specjalistką z rewelacyjnym profesjonalnym podejściem do swojego zawodu. Super pani doktor. Najważniejsze jest dla niej zdrowie pacjenta. Ma niesamowite podejście do pacjenta- zawsze uśmiechnięta, odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco i zawsze ma czas dla pacjenta, ma też ogromną wiedzę. Ja nie znam lepszego ginekologa więc gorąco polecam Panią doktor Iwonę. Więcej takich lekarzy!!!.

Doktor jest fantastycznym lekarzem. Solidna ,fachowa wiedza, którą potrafi cierpliwie przekazać pacjentom.

Jest to zdecydowanie najlepszy ginekolog i lekarz w ogóle jakiego kiedykolwiek spotkałem. Miła, empatyczna i niezwykle kompetentna. Doktor z tzw powołania. Wielki szacunek!

bardzo dobry lekarz, potrafi pomóc w każdej sytuacji, miła i bardzo uprzejma,nic dodać i nic ująć