Iwona Jaworska-Chmielowiec

1,8
1,6

brak słów na zachowanie i wiedze lekarza!jest nieuprzejma, opryskliwa i wyniosla, a do tego niekompetentna.żeby leczyć sie w domu miałam sobie wziąś urlop!skandal! po przedstaweniu mojego stanu zdrowia (kaszel, gorączka)przepisała mi tantum verde i i ibuprom zatoki!!!efekt? po 5dniach leżenia w łóżku mam zapalenie oskrzeli i kolejne 10 dni na zwolnieniu. Nie poszłam po raz drugi do tej pani, bo bałam sie ze tym razem dostane do zestawu lekarstw wit. b i c, a moja choroba zakończy szpitalem. wyratowała mnie inna Pani doktor, która od razu zareagowała na mój zły stan zdrowia.nie polecam i ostrzegam!

Najmniej kompetentny lekarz, do którego trafiłam, swoją drogą z przypadku. O braku uprzejmości tej Pani, wszelkich docinkach, na które sobie pozwoliła w stosunku do mojej osoby, nie będę tu pisać,gdyż nie o to chodzi w tym serwisie. Z całego serca odradzam Panią Doktor, gdyż oprócz tego, że budzi moje zastrzeżenia jako lekarz, to co gorsze, budzi również jako człowiek.

leczę się juz długo u Pani doktor tylko w innej przychodni i powiem że mam do niej zaufanie . Polecam jaknajbardziej