lekarz Iwona Jurewicz

Pulmonolog, Alergolog

Bardzo miła i kompetentna. Poświęciła mi bardzo dużo czasu,od ręki zrobiła testy alergiczne, wszystko dokładnie wytłumaczyła i zaplanowała leczenie nie wymagające ciągłych wizyt. Jedna z najprzyjemniejszych wizyt u lekarza. Polecam wszystkim.

Wizyta Lipiec 2012 P. doktor jest niesympatyczną niemiłą i chumorzastą osobą. Jej kompetencji jako lekarza nie potrafię ocenić, ponieważ nie widziała potrzeby przeprowadzenia mi nawet badania, gdyż stwierdziła że badania z 2008 roku są dla niej nadal aktualne. Przestrzegam wszystkich przed wizyta u tej Pani.

Wizyta Lipiec 2012

Jak najbardziej tak, kompetentna, szczera, sympatyczna i przyjemna Pani Doktor, kogoś takiego to ze świecą szukać. Diagnoza konkretna, niczego po wizycie nie musiałem się dopytywać, wyszedłem usatysfakcjonowany po raz pierwszy od długiego czasu. Kobieta z Biglem przez duże B zazdroszczę takiego pierwiastka energii, koniecznie polecę znajomym! Roman

Roman

nie spodziewałam się że można być tak nieuprzejmym.

nie spodziewałam się że można być tak nieuprzejmym.

Pani doktor to profesjonalistka i wspaniały człowiek.Wyróżnia ją m.in.kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego.Bardzo dziękują-Halina i Jadwiga.

Wyjątkowo nieuprzejma osoba. Bardzo żałuję, że udałam się do tej pani ze skierowaniem,a właściwie to tylko do niej był krótki czas oczekiwania na wizytę.Nie pomogła,odesłała mnie do lekarza kierującego-tu cytuję słowa lekarza -Nikt tu nic nie pomoże, jest już za póżno na odczulanie , nawet jak jest pani alergiczką,jest pani po 45 roku życia..Gdy opisywałam objawy choroby ,z którą borykam się od ponad roku, przerwała mi,mówiąc -niech mnie pani nie zamęcza tymi opowieściami.Wizyta prywatna pewnie wygladałaby inaczej.Nigdy nie spotkałam się z taka arogancją.

Polecam Panią doktor, trafnie postawiona diagnoza, odpowiednie leki, jasno wyjaśnia problem.

Wspaniała Pani doktor, dobrała idealne leki dla mojego synka, prowadzi leczenie, kieruje na wszystkie konieczne badania, miła, kompetentna, naprawde osoba godna polecenia.

Szukałam w Białej alergologa dla małej córeczki, w Słowie Podlasia znalazłam nr do doktor, zadzwoniłam, powiedziała, że leczy tylko dorosłych, spytałam, czy zna jakiegoś alergologa dziecięcego w Białej, podała mi nazwisko, zapytałam, czy może ma jakiś kontakt do tego lekarza, odpowiedziała cyt.: "Może mam panią jeszcze umówić na wizytę?" Nie oceniam jej fachowości, bo nie znam, ale uprzejmością nie grzeszy.

Telefon do pani dr trwał 10 s. w chwili gdy dowiedziała się że interesuje mnie wizyta na ubezpieczenie rozłączyła się. Uważam że przynajmniej do widzenia wypadało by powiedzieć.:-(