lekarz Iwona Mazurewicz

2,6
2,6
2,5
2,4

Strata czasu, pieniędzy, nerwów. Zachowanie chamskie, niesłowna, NIE POLECAM!!!!

Zdecydowanie polecam, miła i kompetentna osoba. Od razu rozpoznała moją dolegliwość. Leczenie przyniosło zamierzony skutek.

Strata czasu, pieniędzy, a nade wszystko zdrowia ... Widać medycyna to nie tak wymagające studia skoro kończą ja takie ... nazwijmy stan po imieniu ... miernoty.

Strata czasu, pieniędzy, a nade wszystko zdrowia ...

Niestety ja sie podpisuje pod tymi niezbyt pochlebnymi komentarzami. Miałam wizyt kilka i prywatne i państwowe z dziecmi. Starsze dziecko w czasie wizyty dostało takiej histerii ze na kolejne jeździliśmy do Elbląga, młodszemu p.dr wyleczyła zapalenie przewodu słuchowego ale wizyta nie należała do przyjemnych. Rozpoznanie choroby też nie do końca trafne bo 2 innych laryngologów miało zupelnie inne zdanie co do choroby i jej leczenia i mieli racje bo mam zdrowe dzieci. Także do plukania uszu polecam natomiast przerośnięte migdały i zatoki niebardzo przynajmniej u moich dzieci.

Co wy ludzie za głupoty wypisujecie, że dr Mazurewicz jest niemiła? nie tłumaczy choroby? i jest beznadziejna? dziwne rzeczy, mi jakos polecił ta dr inny specjalista z innego miasta który w tym rankingu ma ocene 5, i ręczył za nią, więc dziwne jest to jak inni ludzie Ja oceniaja, jesli środowisko lekarskie Ją poważa, i dziwne ze jak nie ma miejsc na NFZ to nie chce przyjąć? a czy wy siedzielibyście za darmo po godzinach pracy? wątpie, mnie doktor przyjmuje i prywatnie i na NFZ, miałam u niej zabieg prywatny i kolejny juz zapisala mi na fundusz, czyli jest ludzka i ma uczucia, bo mogła powiedziec ze mam zrobic prywatnie, ale sama zaproponowała na NFZ, i udziela porad także telefonicznie, i nigdy nie wyczułam zeby byla niemila,a co niektorzy ludzie wypowiadający sie na forach niech sie zastanowia zanim kogos osądzą, ja bardzo polecam ta dr

Zdecydowanie odradzam. Po poinformowaniu tej pseudo lekarz o problemach z zatokami od razu wypisała antybiotyk, bez skierowania na RTG i zapytania się czy ma się problemy z żołądkiem. Myślę że tą Panią nie obchodzą ludzie, tylko ich kasa.

Bardzo gorąco polecam Malbork lub Kwidzyn tego lekarza odradzam:(

Bardzo gorąco polecam Malbork lub Kwidzyn tego lekarza odradzam:(

Bez ważnego ubezpieczenia albo kasy nawet do niej się nie wybierajcie bo chorzy ludzie nie są tak ważni .Ważniejszy jest papierek z ,którego ma kasę lub oczywiście gotówka to jeszcze lepiej .Nie polecam

Mazurewiczową trudno nazwać lekarzem specjalistą skoro ona w każdej wizycie musi mieć biznes . I życzę jej żeby jej dzieciak był traktowany przez innych tak jak ona traktuje nasze dzieciaczki . Odradzam !!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt a przeważnie są to prywatne.Leczenie dziecka niepełnosprawnego nie jest łatwe a i kontakt z rodzicem także.Pani doktor jest zawsze bardzo grzeczna i uprzejma do mnie i mojego dziecka co daje mi ogromny komfort.Dzięki już długiej znajomości gabinetowej udaje nam się utrzymac w bardzo dobrej kondycji.Dziękuję.