lekarz Iwona Mazurewicz

2,6
2,6
2,5
2,4

nie wiem jak mozna oceniac lekarza tylko po wygladzie! dla mnie pani doktor nie była uprzejma ponadto widziałam jak sie odnosi do klientów "na fundusz" a jak do tych prywatnie, którzy byli przyjmowani poza kolejnoscią!

Poszłam z bólem w całej twarzy (prawdopodobnie ropa w zatokach) ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu i pani Mazurewicz stwierdziła, że nie ma możliwości przyjęcia mnie od razu, zapisała na wizytę za miesiąc. Cóż, nie jest to lekarz z powołania jak widać.

Lekarz z powołania. Kompetentna, cierpliwa wobec pacjentów, i ich bliskich. Trudno w dzisiejszych czasach o takiego lekarza, który nie patrzy czy to pacjent, który przszedł prywatnie, czy jego leczenie będzie pokrywała Kasa Chorych.

Świetny laryngolog.Wyleczy każdego.Gorąco polecam

Świetny laryngolog.Wyleczy każdego.Gorąco polecam

SUPER POLECAM! MIŁA, ELOKWENTNA, MĄDRA, PIĘKNA,UROCZA, SEXOWNA, BARDZO ZADBANA, po prostu będę cześciej chorował aby spotykac tak Uroczą osobę! Tylko szybko i skutecznie mnie wyleczyła wiec narazie niestety jestem zdrowy!