lekarz Iwona Mazurewicz

2,6
2,6
2,5
2,4

Po prywatnej wizycie następnego dnia trafiliśmy na oddział (koszt zabiegu 1900 PLN). W trakcie zabiegu komplikacje,problemy z wybudzeniem, po 3 dniach kontrola i do domu. Po tygodniu kolejna kontrola(tym razem upust - tylko 40 PLN). I niby wszystko OK. Nie zauważyła przetoki do nosa. Jej zdaniem wszystko OK. Córka - ma 7 lat i ma teraz problemy z przełykaniem i piciem.

Pani Doktor bardzo mi pomogła,a choruję na nowotwór.Szybko rozpoznała chorobę i dzięki niej teraz żyję.Cieszę się ,że są tacy lekarze.Jest bardzo uprzejma,a ja byłam na fundusz

jest bardzo nie miła a zwłaszcza dla dzieci. lubi krzyczec na nie.

jest bardzo nie miła a zwłaszcza dla dzieci. lubi krzyczec na nie.

Na umowiona godzine ( wizyta prywatna ) p. Mazurewicz przyjela innego pacjenta, kiedy zareagowalem ze to wlasnie ze mna byla umowiona, w sposob arogancki i bezczelny kazala mi wyjsc z gabinetu i czekac w korytarzu.Do wizyty oczywiscie nie doszlo , zrezygnowalem z jej uslug.Ta pani chyba nie rozumie ze przychodzac prywatnie jestem pacjentem ale przede wszystkim KLIENTEM. NIE POLECAM

Jeżeli macie Państwo wybór szpitala to polecam lekarzy i personel z Oddziału Laryngologii w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu. Są równym zespołem, a lekarze nie "zadzierają nosa" tylko współdziałają ze swoim personelem. W Sztumie panuje jakaś dziwna atmosfera, a Pani ordynator uważa, że KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA... a ludzi co leczą się na fundusz nie traktuje poważnie i z ignorancją...

Były to wizyty prywatne (bo rzeczywiście na kasę chorych długo się czeka), ale Pani dr poświęciła Synkowi dużo czasu i uwagi. W szpitalu podczas zabiegu też się interesowała, poradziła i poinformowała mnie, jak wygląda sytuacja. Przy wizytach tydz. po tyg. dała rabat cenowy, wcześniej też krople za DARMO. Także zdecydowanie polecam. Nie potrafię ocenić wizyt na kasę chorych, ponieważ takiej nie mieliśmy.

Nie potrafię ocenić wizyt na kasę chorych, ponieważ takiej nie mieliśmy.

..... ......... ........... ........ pasi ?!

..... ......... ........... ........ pasi ?!

Bylem z dzieckiem u tej pani i niestety ale jestem bardzo zawiedziony poniewaz lekarka ani nie wytlumaczyla jaka to choroba ani nie dala na zadne badania, nie polecam a wrecz odradzam

Mało sympatyczna pani dr a nawet arogancka wobec pacjenta a nawet personelu pomocniczego

Pani dr nie miała ostatnio czasu przyjąć pacjęta , dziecko wymagało konsultacji ze skierowaniem od lekarza,miała to być wizyta państwowa,i Pani dr stwierdziła że na kasę chorych już nie ma miejsca,natomiast prywatnie przyjmie. Po prostu nie moge w to uwierzyć jak Pani dr traktuje pacjentów!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest zarozumiała,nie tłumaczy choroby i metod leczenia,nie traktuje pacjentów poważnie.