lekarz Iwona Zalasińska

2,7
2,6

Pani Zalasińska (celowo pisze PANI a nie lekarz, ponieważ tak kobieta nie zasługuje na takie miano...Szczerze mówiąc warto by sprawdzić jej dyplom) Pani Zalasińska jest totalnie niekompetentna nawet zasada "przede wszystkim nie szkodzić" jest jej zupełnie obca, żonie na ospę przepisała silne leki przeciwbólowe na złamane kończyny i zapalnie mięśni przy szkieletowych... Nie jest to pierwsza tego typu "diagnoza" tej kobiety dlatego dziwi mnie, że jest tak mało komentarzy dla tej kobiety... Drogi pacjencie!!!!! Jeżeli zdrowie i życie Ci miłe omijaj tą kobietę szerokim łukiem!!!! Co do naszego przypadku, zamierzam ...

Co do naszego przypadku, zamierzam wnieść skargę do NFZtu, uważam, że trzeba jak najszybciej skończyć z niewyedukowanymi lekarzami, którzy są zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia...

bardzo dobry lekarz, rozmowa z pacjentem , szczegółowy wywiad , objawy , uczulenia itp. POLECAM

Pani doktor (o ile można ją tak w ogóle nazwać) jest najgorszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Zdecydowanie nie polecam nikomu.Dobro pacjenta w ogóle ją nie interesuję i nie jest ona osobą kompetentną.Jak już moi poprzednicy wspomnieli wypisuje recepty mechanicznie bez przeprowadzenia jakiegokolwiek wywiadu,a wizyta w jej gabinecie trwa w porywach do 5 minut.Tacy ludzie w ogóle nie powinni leczyć!!!

wyleczyła mnie z alkoholizmu już 10 rok nie używam alkoholu będę Pani wdzięczny do końca swoich dni .

Od razu piszę, że to nie ja byłam u tej pani doktor, ale mój chłopak, który zachorował na ospę. Dostał aż 5 dni wolnego (!) i usłyszał, że łagodnie przechodzi chorobę. O skutkach ospy u dorosłych wie chyba każdy i naprawdę nie wydaje mi się, żeby po tygodniu wszystko było okej.

NIE POLECAM. Bardzo niesympatyczna, mechanicznie tylko wypisuje na życzenie receptę, nie wysłucha pacjenta, podziwiam że tak dobra przychodnia psuje sobie opinie przez tylko tego jednego lekarza.Ja też omijam , chodzę tylko do lekarzy Państwa Kędrów.

Ilekroć przestępuję próg gabinetu tej Pani czuję się intruzem zakłócającym Jej błogi spokój.Jest to typ lekarza- automatu, który nie wchodząc w szczegóły rutynowo skupia się głównie na wypełnianiu papierków. Pacjent nie jest dla Niej obiektem wartym większego zainteresowania- jak niestety większość lekarzy w przychodni Wrzosowiak(chlubnym wyjątkiem jest p.dr Strzelczyk i b.miłe panie w rejestracji)