Izabela Lemańska

Internista, Onkolog

wizyta-konsultacja w onkol-medzie przy Nowoursynowskiej. konkretna, b.sympatyczna, wszystko wytłumaczyła, bez ściemy i owijania w bawełnę. Dodatkowo empatyczna. POLECAM. Od razu widać klasę lekarza.

Profesjonalna,odpowiedzialna.Polecam Anka

Profesjonalna,odpowiedzialna.Polecam
Anka

dr Izabela Lemańska jest oddanym lekarzem w stu procentach pacjętom ,polecam z całego SERCA.

dr Izabela Lemańska jest oddanym lekarzem w stu procentach
pacjętom ,polecam z całego SERCA.

Jestem pacjentka doktor od 5 lat.Leczy mnie z powodu raka piersi z przerzutami.Dobry lekarz i czlowiek.Polecam

Dr Izabela Lemańska jest lekarzem z powołania. Ma doskonałą pamięć i intuicję zawodową. Prowadzi mnie przez meandry choroby nowotworowej od 12 lat. Jestem jej zagorzałą fanką. Zresztą nie tylko ja - to do Niej w Instytucie Onkologii są największe kolejki. Nikomu nie odmówiła pomocy, ani nie zlekceważyła. Ma szacunek do pacjentek. Jest po prostu prawdziwym lekarzem.