lekarz Izabela Luberda dolata

Internista

3,9

Super podejście do pacjenta. Umiejętnie postawiona diagnoza bez wypisywania dziesiątek recept. Lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz rodzinny zajmujący się pacjentem całościowo, a nie tylko sprawą, z którą się zgłosił, i chyba dlatego została zwolniona,bo generowała koszty

Bardzo rzetelna lekarka, w sposób jasny tłumaczy pacjentowi przebieg choroby , trafnie stawia diagnozę. Polecam;)

Bardzo dobra Pani dr zawsze wysłucha i zleca potrzebne dodatkowe badania jeśli są konieczne. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Ten lekarz uratował życie mojej siostrze, od razu rozpoznał co jej jest bardzo jestem mu wdzięczna, inny lekarze idą na ilość a doktor zdecydowanie stawia na jakość

Lekarka bardzo niemiła, niesympatyczna. Mimo, że babcia niedosłyszy i prośby o to, by mówiła głośniej nadal mówi cicho i niewyraźnie. Odstawiła przepisane przez kardiologa leki, i zapisała stare, po których babia czuła się gorzej. Nie rozpoznała zapalenia płuc, twierdząc że babcię na pewno przewiało. Nie polecam i odradzam

Jak widać z poprzednich wpisów tą doktor się uwielbia albo nienawidzi. Jestem jej fanem. Leczy całą moją rodzinę.

Bardzo sympatyczna pani doktor. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, pani doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.

Prawdziwy lekarz z powołania.Gdyby nie to że do lekarza idzie sie z powodu jakiś dolegliwości to taka wizyta była by przyjemnością.Ma grono wiernych pacjentów którzy nie wyobrażają sobie ze mogą zostac przyjeci przez innego doktora

Mila do momentu, gdy dolegliwosci sa standardowe, mam problem zdrowotny, ktorego przyczyne probuje wyajsnic od dluzszego czasu i tutaj pojawily sie schody. Lekarka zareagowala na moj upor zloscia oraz zaczela sugerowac mi hipohondrie pomimo przeprowadzenia tylko podstawowych badan diagnostycznych!