lekarz Izabela Luberda dolata

2,6
2,4

Myślę, że te wszystkie pozytywne opinie to marketing szeptany. Korzystałam z teleporday medicover. Od 20 lat biorę 2 rodzaje leków, przepisaywane mi przez kardiologów (nie jednego). Kiedy poprosiłam o receptę na jeden z nich, stwierdziła, że tego nie zrobi, bo to jest szkodliwe i że, "w ogóle kto mi przepisywał takie leki!" Podwaza kompetencje innych lekarzy, nota bene specjalistów. Niewazne, ze wlasnie dzieki tym dwóm lekom moglam zaczac normalnie funkcjonować i ze były dobierane przez dluzszy czas. Nie przedstawiła się nawet, kiedy do mnie zdzwonila. Nie polecam, tylko można się ...

Myślę, że te wszystkie pozytywne opinie to marketing szeptany.
Korzystałam z teleporday medicover. Od 20 lat biorę 2 rodzaje leków, przepisaywane mi przez kardiologów (nie jednego). Kiedy poprosiłam o receptę na jeden z nich, stwierdziła, że tego nie zrobi, bo to jest szkodliwe i że, "w ogóle kto mi przepisywał takie leki!" Podwaza kompetencje innych lekarzy, nota bene specjalistów. Niewazne, ze wlasnie dzieki tym dwóm lekom moglam zaczac normalnie funkcjonować i ze były dobierane przez dluzszy czas. Nie przedstawiła się nawet, kiedy do mnie zdzwonila. Nie polecam, tylko można się zdenerwować i zepsuć sobie humor.

Umowiona wizyta przez medicover. Pani kompletnie nie chciała mnie wysłuchać, byle by odbębnić konsultacje telefonicznie. Pani zakończyła rozmowę bez faktycznego dokończenia wątku.

Byłam na wizycie przez Medicover. Mam stwierdzoną chorobę dwubiegunową i obecnie jestem w fazie depresyjnej. Psychiatra zwiększył mi dawkę leków i poinformował, że przez najbliższy czas mogę mieć złe samopoczucie i dał mi zwolnienie lekarskie na tydzień.Z uwagi na odległe terminy do psychiatry gdybym nadal źle się czuła, zasugerował mi bym zwróciła się o pomoc do chociażby internisty. Zwróciłam się do tej pani o pomoc w postaci zwolnienia lekarskiego, bo nie jestem jeszcze w stanie funkcjonować w pracy. Dołączyłam dokumentację medyczną. Pani lekarz miała nieprzyjemny ton głosu, pretensjonalny. Powiedziała, że nie będzie za psychiatrę mi wystawiać zwolnienia i muszę się do niego zwrócić (odległe terminy), powiedziała, że jak się źle czuje to mam iść do szpitala. Brak wywiadu, zainteresowania, empatii i profesjonalności, a przede wszystkim normalnego rozwiązania problemu, bo żadne argumenty nie docierały. Wizyta trwała 3 minuty i w dokumentacji wpisała mi, że zadzwoniłam w celu wystawienia l4 w imieniu mojego psychiatry 😅 Kilka minut później odbyłam wizytę z inną Panią lekarz, która bez problemu przeprowadziła wywiad i pomogła. Jestem bardzo zniesmaczona.

Chamska, arogancka i bezczelna. Nie udzieliła pomocy, chociaż taki powinien być cel lekarza. Zamiast pomoc darła się przez telefon ze „wszyscy dzwonią po porady”. Chyba po to właśnie jest teleporada? Odradzam kontakt z tym człowiekiem

Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i wysłuchała mnie cierpliwie, przeanalizowała wyniki badań, zbadała i przepisała leki, które pozwoliły mi w ciągu kilku dni wyregulować ciśnienie do 120/80 z naprawdę wysokich wartości. Polecam gorąco

Bezczelna, zarozumiała, okropna osoba, trudno nawet nazwać tą Panią lekarzem. Zapomniała chyba o przysiędze jaką składała zostając lekarzem. Przeświadczona o swojej nieomylności. Podważa decyzję innych specjalistów nie mając pojęcia o chorobie. Te pozytywne opinie to chyba jacyś znajomi napisali bo chyba tylko do takich osób jest miła ja nie słyszałem jeszcze dobrej opinie o tej Pani. Całkowicie nie polecam !!!

Super podejście do pacjenta. Umiejętnie postawiona diagnoza bez wypisywania dziesiątek recept. Lekarz z powołania.

Bardzo rzetelna lekarka, w sposób jasny tłumaczy pacjentowi przebieg choroby , trafnie stawia diagnozę. Polecam;)

Bardzo dobra Pani dr zawsze wysłucha i zleca potrzebne dodatkowe badania jeśli są konieczne. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Bardzo dobry lekarz rodzinny zajmujący się pacjentem całościowo, a nie tylko sprawą, z którą się zgłosił, i chyba dlatego została zwolniona,bo generowała koszty