lekarz Izabela Luberda dolata

2,6
2,4

Lekarka bardzo niemiła, niesympatyczna. Mimo, że babcia niedosłyszy i prośby o to, by mówiła głośniej nadal mówi cicho i niewyraźnie. Odstawiła przepisane przez kardiologa leki, i zapisała stare, po których babia czuła się gorzej. Nie rozpoznała zapalenia płuc, twierdząc że babcię na pewno przewiało. Nie polecam i odradzam

Ten lekarz uratował życie mojej siostrze, od razu rozpoznał co jej jest bardzo jestem mu wdzięczna, inny lekarze idą na ilość a doktor zdecydowanie stawia na jakość

Jak widać z poprzednich wpisów tą doktor się uwielbia albo nienawidzi. Jestem jej fanem. Leczy całą moją rodzinę.

Mila do momentu, gdy dolegliwosci sa standardowe, mam problem zdrowotny, ktorego przyczyne probuje wyajsnic od dluzszego czasu i tutaj pojawily sie schody. Lekarka zareagowala na moj upor zloscia oraz zaczela sugerowac mi hipohondrie pomimo przeprowadzenia tylko podstawowych badan diagnostycznych!

Bardzo sympatyczna pani doktor. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, pani doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.

Prawdziwy lekarz z powołania.Gdyby nie to że do lekarza idzie sie z powodu jakiś dolegliwości to taka wizyta była by przyjemnością.Ma grono wiernych pacjentów którzy nie wyobrażają sobie ze mogą zostac przyjeci przez innego doktora

Bardzo uczynna i miła doktor. Po przeczytaniu poprzednich komentarzy miałam wątpliwości, ale okazały się zupełnie niezgodne z prawdą.

o d r a d z a m, nietrafione diagnozy, złe leki, niewiedza. Niezbyt miła, brak porozumienia, przeświadczona o swojej nieomylności

ODRADZAM wybór pseudo Pani „doktor”!!! BEZCZELNOSC!!! CHAMSTWO!!! BRAK KULTURY!!! Potrzebujemy lekarzy a nie hołoty lekarzy do której pani doktor się zalicza!!! Skoro płacę to oczekuje zgodnej z sztuką medyczną opieki, rady oraz podejścia! Pani doktor życzymy aby codziennie i wszędzie otoczenie było równie chamskie jak ona sama dla pacjentów!

Bardzo przesympatyczna i mila Pani doktor. Poswiecila duzo czasu na wyjasnienie wszystkich problemow.