lekarz Izabela Obuchowicz

Trafiłam całkiem przypadkowo na Panią Doktor, ale jeszcze NIGDY nie trafiłam a tak kompetentną a za razem życzliwą osobę. Wiem, że jestem odpowiednio zaopiekowana, Pani Doktor odpowiada na miliony moich pytań, sama też radzi jak szybko zająć się chorobą. Nigdy nie czułam, że nie ma czasu albo, że jestem tylko kolejnym pacjentem na liście do odhaczenia. POLECAM - jeśli chcesz zobaczyć jak powinna wyglądać opieka medyczna. Pani Doktor, jeśli Pani to czyta - DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!

POLECAM - jeśli chcesz zobaczyć jak powinna wyglądać opieka medyczna.
Pani Doktor, jeśli Pani to czyta - DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!

Pani Doktor jest wspaniałym Człowiekiem( tak z wielkiej litery!), rzeczowa, rzetelna i wspierająca.

Pani doktor jest cudownym wrażliwym człowiekiem. Bardzo pomocna i nigdy lekarz mnie tak nie potraktował troskliwie. Jako człowiek wielkie serce. Dziękuję jej za wszelką pomoc . Polecam wszystkim

Najlepszy lekarz tzw rodzinny/pierwszego kontaktu. Super lekarz,Lepszego nie miałem od 25 lat .Polecam

Bardzo dobra pani doktor. Dobrze diagnozuje , doszukuje się przyczyn , kieruje na badania Sumienna , dokładna . Potrafi wytłumaczyć pacjentowi , w czym problem , zachęcić i zmotywować do leczenia . Umie dobrze doradzić , wesprzeć w chorobie.

Niestety odradzam wizytę u tej lekarki każdemu kto szanuje swoje zdrowie i swój czas. Moj czas niestety został przez tą Panią zmarnowany, a z gabinetu wyszłam tylko sfrustrowana i zdenerwowana. Zachowanie tej Pani podczas wizyty było karygodne. Komentarze w stylu „o kolejna chrząkająca”, „chce pani robić badania a to szkoda pieniędzy”, „jak nie będzie pani brała tych leków które przepisuje, to nie będzie pani wiedziała czy pomogą”-równie dobrze można wykupić pół apteki, żeby sprawdzić czy cokolwiek pomoże. Szkoda nawet to komentować. Przyszłam z nawracającymi infekcjami górnych dróg oddechowych, po 3 antybiotykoterapiach, po wizytach u laryngologa. Szczytem jednak tej „konsultacji” było to, ze owa lekarka, gdy usłyszała ze przyszłam z wieloma sprawami, odpowiedziała „o nie nie, proszę sobie wybrać jedną, bo jestem już po czasie”. Zamiast więc zlecenia badań i sprawdzenia co tak naprawdę mi dolega otrzymałam kolejna receptę na leki które mogą pomoc, a nie musza. Szkoda czasu, pieniędzy a przede wszystkim zdrowia. Przepisując cokolwiek „na odczepnego” to traktowanie ludzi jak króliki doświadczalne. Na pewno nie omieszkam złożyć jeszcze skargi w prywatnej opiece medycznej z której korzystam, a z której przypadła mi wizyta u tej Pani. Polecam takich lekarzy omijać szerokim łukiem.

Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor.Żyje 48 lat,bywam u różnych lekarzy,ale tak cudownej wizyty to nie pamietam odkąd w ogóle pamięć moja może sięgać.

Lekarka warta polecenia. Kompetentna , sumienna, a przedewszystkim bardzo dobra jako czlowiek. Szkoda ze u mnie nie ma takich lekarzy.