Izabela-Mój Bóg przysięgą to oznacza imię i w rzeczywistości doktor realizuję przysięgę Hipokratesa dosłownie. Swoim holistycznym podejściem nawiązuję do największych autorytetów medycyny. Doktor udzieliła mi konsultacji merytorycznej, przedmiotowej i w przystępny sposób zaleciła sposób leczenia. Wiedza została przekazana bardzo psychologicznie co dodaje wiary w powodzenie leczenia. Dziękuję za pomoc.

Pani Doktor ma wyjątkową osobowość,byłem u wielu lekarzy,ale ta kobieta wywarła na mnie ogromne wrażenie! Otwarta,bezpośrednia,rzetelna,konkretna,wyczytuje objawy patrząc pacjentowi głęboko w oczy,bez pośpiechu,tłumaczy bardzo czytelnie,leczy mega skutecznie,i to nie tylko problemy laryngologiczne ale i duchowe,myślę,ze mogłaby być świetnym psychologiem.Byłem u niej na wizycie w Przychodni na Marszałkowsiej i mnie zaczarowała,cudowna kobieta.Odeszły wszelkie dolegliwości po tej wizycie.A trafilem tylko na badania okresowe,a dowiedzialem sie takich rzeczy o ktorych nikt dotąd nie mówił.Darmowa wizyta a jaka perfekcja!!! Gorąco polecam.Robert

Bardzo miła i konkretna pani doktor. Poświęca choremu bardzo dużo czasu, wytłumaczy na czym polega leczenie choroby.

super kobieta i tyle,bylem z corka w przychodni w szp.w dziekanowie l.pogodna,wygadana,do tego piekne zielone oczy

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Warszawa"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Jan Ratajczak

Laryngolog
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
05-530 Góra Kalwaria
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Centrum Medyczne Damiana