Izabela Popowska-Karwowska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Odbyłem u Pani Doktor kilka wizyt, w tym również konsultacje telefoniczne z uwagi na ograniczenia Covid. Od paru lat odczuwam dolegliwości otolaryngologiczne (szumy). Miałem wizyty u kilku specjalistów w tej dziedzinie w przychodniach publicznych i niepublicznych różnej kategorii i "renomy medialnej"... Skuteczność tych wizyt nie zawsze była zadawalająca, objawy częściowo ustępowały, ale też pojawiały się w innych formach, często o zmieniającym się natężeniu. Odnosiłem wrażenie, że wobec niepełnego zakresu badań organów słuchu (o mnogości możliwych badań dowiedziałem się od osób o podobnych dolegliwościach oraz z internetu) stawiane diagnozy nie były kompletne, zatem niepełne, vide: prowadzące do miernych rezultatów leczenia.
Dopiero kontakt z Panią Dr I. Popowską-Karwowską od początku roku 2021 okazał się zdecydowanie skuteczniejszy. Nie sposób jest nie wymienić wielu wyjątkowo dobrych w mej ocenie cech odbywanych wizyt i charakterystyki pracy Pani Doktor. Najważniejsze: 1) Obszerny, wszechstronny wywiad stanu zdrowia (uwaga: nie tylko bezpośrednie
dolegliwości układu słuchowego, lecz również rozeznanie ogólnego stanu zdrowia,
przebytych chorób, zbioru używanych lekarstw, uczuleń itp...),
2) Troskliwe wytłumaczenie mechanizmów moich dolegliwości słuchowych,
3) Przedstawienie możliwych metod leczenia (od mało- do silnie inwazyjnych)
i perspektywicznej profilaktyki,
4) Po tym etapie wizyty Pani Doktor uzasadniła konieczność wykonania ZESPOŁU
BADAŃ (5 specjalnych dot. oceny stopnia dolegliwości słuchowych, jak również kilka
towarzyszących związanych ze stanem podstawowych układów czynnościowych
organizmu).
5) Podkreślam, że Pani Doktor zaleciła wykonanie badań w laboratoriach bardzo wąsko
wyspecjalizowanych, co wymagało wielu osobnych wizyt we wskazanych osobiście
instytucjach, ale w moim mniemaniu dało gwarancję uzyskania pewnych,
wiarygodnych wyników.
6) Przedstawienie różnorodnych zestawów leków w zależności od charakteru
i intensywności mych dolegliwości oraz przepisanie stosownego zespołu leków
ze wskazaniem perspektywy modyfikacji tego zestawu w przyszłości, w zależności
od skutków danego etapu leczenia.
7) Profesjonalność, kompleksowe podejście, szybka diagnoza
8) Ciepłe, sympatyczne podejście, wyjątkowo uważne wysłuchanie pacjenta...
9) Ujmująca osobowość, urok osobisty.....

Dziękuję bardzo za dotychczasowe, na wyjątkowym poziomie, zaangażowanie Pani Doktor okazane w czasie wizyt. Polecam z pełną odpowiedzialnością wizyty u Pani Doktor i życzę dalszej tak miłej i życzliwej dla pacjentów pracy!
Z poważaniem, Prof. Paweł Staszewski, Politechnika Warszawska

Poszukiwaliśmy dobrego laryngologa dla córeczki. Dostaliśmy się do Pani doktor z polecenia na małym forum dla mam. Już tam widniała o niej świetna opinia: lekarza konkretnego, bardzo dobrego specjalisty, mającego indywidualne podejścia do pacjenta. Wszystko potwierdziło się w rzeczywistości. Pani Doktor zaskoczyła nas swoją wiedzą, wysłuchała i dokładnie zbadała dziecko. Widać, że jest to lekarz z powołania, kierujący się ogromną wiedzą i zdrowym podejściem. Wskazała na właściwe metody leczenia i postępowania z chorobą. Wyjaśniła wszelkie możliwe przyczyny i skutki. Od razu zleciła potrzebne badania. Jej gabinet jest wyposażony we wszelkie urządzenia do właściwego badania, czego nie można powiedzieć o wszystkich laryngologach. Zaskoczeniem był fakt, że w razie potrzeby kazała dzwonić i na bieżąco radziła w awaryjnej sytuacji. Pracująca i zajęta swoim życiem zawsze oddzwoniła i odpisała na wszelkie wiadomości. Kobieta sympatyczna i bardzo konkretna. Polecam serdecznie.

Z Panią doktor Izabela los zetknął mnie po długich przejściach innymi lekarzami. Nikt nie potrafił postawić prawidłowej diagnozy, byłem odsyłany od lekarza do lekarza. Chodząc cały dzień z bólem ucha, głowy i mroczkami w oku po kieleckich ,,lekarzach” nie zostałem prawidłowo zdiagnozowany, a przede wszystkim nie udzielono mi jakiejkolwiek pomocy. Dopiero Pani doktor Izabela nie zważając na pozna godzinę nocna przyjęła mnie bardzo serdecznie. Po kilkuminutowej rozmowie, wysłuchaniu moich dolegliwości od razu trafnie rozpoznała przyczynę. Szybko trafiłem do szpitala gdzie wszystko się potwierdziło. Polecam serdecznie Panią doktor, ponieważ jest to osoba kompetentna, posiadająca ogromna wiedzę z super podejściem do pacjenta, wykonująca swój zawód z ogromna pasja i oddaniem. Bardzo się cieszę, ze trafiłem na Panią doktor i serdecznie polecam wszystkim. Wdzięczny pacjent Radosław.

Od niedawna jestem pacjentką Pani Doktor i jestem pod wielkim wrażeniem!!! Nikt do tej pory nie interesował się tak moim zdrowiem, samopoczuciem, efektami leczenia. Pani doktor sama do mnie piszę i się pyta jak się czuję? To niespotykane ! Ta kobieta to anioł!! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Włączone leczenie przyniosło efekt za co jestem Pani bardzo bardzo wdzięczna a w moim przypadku liczyły się godziny.

Z Panią doktor los zderzył mnie przez przypadek, jak szybko się okazało - szczęśliwy dla mnie. Zachorowała prowadząca mnie dotąd laryngolog i w zastępstwie spotkałem Izabelę Popowską - Karwowską. Doświadczyłem nowej jakości podejścia do pacjenta. Sam jestem byłym pracownikiem państwowej służby zdrowia, spotkałem w życiu wielu lekarzy i wiem, co piszę stwierdzają, iż jest to osoba wyjątkowa, niezwykła i urocza! Profesjonalizm, wiedza i indywidualne, serdeczne podejście do pacjenta są wizytówką Pani doktor. Każdemu serdecznie polecam!

Pani doktor bardzo mi pomogła jest lekarzem o dużej wiedzy i kompetencjach. Trafiłam do Pani doktor z silnymi zawrotami głowy. Do mojego problemu podeszła kompleksowo nie tylko od strony laryngologicznej i udzieliła porad, które po wcieleniu w życie przyniosły oczekiwane efekty. Jeśli ktoś szuka znakomitego fachowca - serdecznie polecam. W moim przypadku lekarz rodzinny niestety postawił złą diagnozę i gdyby nie pomoc Pani doktor moje leczenie zapewne trwało by bardzo długo.

Na wstępie chciałam podziękować Pani doktor za sprawne umożliwienie mi wizyty w tych ciężkich pandemicznych czasach. Trafiłam z dolegliwościami związanymi ze stanem zapalnym przełyku po uciążliwym refluksie. Na szczególne podkreślenie zasługuje kompleksowość wizyty. Czas poświęcony, wytłumaczenie choroby oraz sposób leczenia wpłynęły na pozytywna ocenę. Bardzo dziękuję oraz gorąco polecam.

Pani doktor najlepsza laryngolog do jakiej mogłam trafić, odrazu poznała się na moim problemie wszystko wytłumaczyła dokładnie i ze zrozumieniem, przemiła osoba która wysłucha z jakim problemem przyszedł pacjent i dobierze odpowiednie leczenie przejmuje się pacjentem i jego problemem. Bardzo bardzo z czystym sumieniem polecam Panią doktor.

Izabela-Mój Bóg przysięgą to oznacza imię i w rzeczywistości doktor realizuję przysięgę Hipokratesa dosłownie. Swoim holistycznym podejściem nawiązuję do największych autorytetów medycyny. Doktor udzieliła mi konsultacji merytorycznej, przedmiotowej i w przystępny sposób zaleciła sposób leczenia. Wiedza została przekazana bardzo psychologicznie co dodaje wiary w powodzenie leczenia. Dziękuję za pomoc.

Pani Doktor ma wyjątkową osobowość,byłem u wielu lekarzy,ale ta kobieta wywarła na mnie ogromne wrażenie! Otwarta,bezpośrednia,rzetelna,konkretna,wyczytuje objawy patrząc pacjentowi głęboko w oczy,bez pośpiechu,tłumaczy bardzo czytelnie,leczy mega skutecznie,i to nie tylko problemy laryngologiczne ale i duchowe,myślę,ze mogłaby być świetnym psychologiem.Byłem u niej na wizycie w Przychodni na Marszałkowsiej i mnie zaczarowała,cudowna kobieta.Odeszły wszelkie dolegliwości po tej wizycie.A trafilem tylko na badania okresowe,a dowiedzialem sie takich rzeczy o ktorych nikt dotąd nie mówił.Darmowa wizyta a jaka perfekcja!!! Gorąco polecam.Robert