Izabela Popowska-Karwowska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

3,1
3,6
3,3

Trafiłam do Pani pseudo doktor z ostrym bólem ucha tylko ze względu na to, że do innych lekarzy musiałabym czekać dobrych kilka dni. O ile tata Pani Izabela kilka lat temu bardzo mi pomógł, o tyle z córki raczej dumny być nie powinien. Wiedza na poziomie 0. Wizyta trwała może 3 minuty, nie więcej. Po "badaniu" stwierdzenie zapalenie ucha, przyczyną miały być rzekome zatoki. Dostałam krople do nosa i to wszystko. Żadnych pytań, czy jestem na coś uczulona lub czy przyjmuje inne leki. Super cudowne krople oczywiście mi nie pomogły, gdyż kolejnego dnia wyladowalam na szpitalu a moje zatoki nie miały tu nic do rzeczy. Diagnoza: ostre zapalenie przewodu sluchowego, przyjmowala mnie sama Pani ordynator, która na słuch o kroplach do nosa parsknela śmiechem. Dodatkowo po zaaplikowaniu kropli bardzo źle się czułam, kręciło mi się w głowie. W ulotce przeczytałam, że nigdy nie powinnam ich stosować ze względu na leki, które przyjmuje. Szkoda tylko że Pani pseudo doktor się tym nie zainteresowała. Nie polecam! Szkoda czasu i pieniędzy.

Nie polecam tego lekarza. Najwyraźniej pani zaślepiona zachwytem panów nad jej urodą, uprzejmie przyjmuje tylko płeć męską. Trafiłam do niej z perforacją blony bębenkowej. Podczas gdy opowiadałam co mi dolega pani doktor wypełniała sobie dokumenty do zusu i nie słyszała z tego co mówiłam nic, wiec musiałam opowiadać drugi raz. Kompletny brak szacunku!!!! Badanie uszu przeprowadziła bez zainteresowania i zaprosiła mnie na następną wizytę bo już nie miała czasu. Zaproponowała mi płukanie ucha z pozostałości stanu zapalnego przy perforacji - albo brak wiedzy albo pani w ogóle nie zrozumiała co mi dolega!!!!!! Inni lekarze za głowę się łapali, gdy uslyszeli o propozycji płukania ucha. Szczerze odradzam wizytę u dr Popowskiej.

Może ta pani jest przyjemna, ale tylko dla starych dziadków, bo im się podoba. Kobietom wizyty u nej odradzam, jest bardzo nieprzyjemna, nie słucha co się do niej mówi, po wizycie u niej musiałam odwiedzić innego laryngologa, bo jej pomoc była żadna. Odniosłam wrażenie, że brak jej kompetencji, miumo, ze ma już ze 20-30 lat praktyki, jej uwagi do mnie skierowane były co najmniej niegrzeczne. No cóż, ja nie jestem starym dziadkiem, który się będzie zachwycał jej oczami i sztucznymi, tandetnymi rzęsami, tylko młodę kobietą. Kobietom nie polecam - po co wysłuchiwać niegrzecznych, chamskich uwag. Najbardziej nieprzyjemna lekarka z jaką miałam do czynienia.

Izabela-Mój Bóg przysięgą to oznacza imię i w rzeczywistości doktor realizuję przysięgę Hipokratesa dosłownie. Swoim holistycznym podejściem nawiązuję do największych autorytetów medycyny. Doktor udzieliła mi konsultacji merytorycznej, przedmiotowej i w przystępny sposób zaleciła sposób leczenia. Wiedza została przekazana bardzo psychologicznie co dodaje wiary w powodzenie leczenia. Dziękuję za pomoc.

Pani Doktor ma wyjątkową osobowość,byłem u wielu lekarzy,ale ta kobieta wywarła na mnie ogromne wrażenie! Otwarta,bezpośrednia,rzetelna,konkretna,wyczytuje objawy patrząc pacjentowi głęboko w oczy,bez pośpiechu,tłumaczy bardzo czytelnie,leczy mega skutecznie,i to nie tylko problemy laryngologiczne ale i duchowe,myślę,ze mogłaby być świetnym psychologiem.Byłem u niej na wizycie w Przychodni na Marszałkowsiej i mnie zaczarowała,cudowna kobieta.Odeszły wszelkie dolegliwości po tej wizycie.A trafilem tylko na badania okresowe,a dowiedzialem sie takich rzeczy o ktorych nikt dotąd nie mówił.Darmowa wizyta a jaka perfekcja!!! Gorąco polecam.Robert

Bardzo miła i konkretna pani doktor. Poświęca choremu bardzo dużo czasu, wytłumaczy na czym polega leczenie choroby.

super kobieta i tyle,bylem z corka w przychodni w szp.w dziekanowie l.pogodna,wygadana,do tego piekne zielone oczy